Як замовити з AliExpress на Нову Пошту

Как заказать с Алиэкспресс Новой Почтой

Покупці з України мають можливість замовити з Аліекспрес на Нову Пошту. Доступна не лише адресна доставка, а й відправка посилки до відділень та поштоматів Нової Пошти.

Як вибрати колір товару на AliExpress і кілька товарів різного кольору

Одна з ключових характеристик будь-якого товару в магазині AliExpress – колір. Але якщо ви купуєте на Аліекспрес, як вибрати колір товару. Навіть таке просте питання викликає труднощі.

Як переглянути видалені замовлення на AliExpress

Видалені замовлення на Аліекспрес

Іноді випадково можна стерти замовлення товару, тому багато користувачів шукають, де знайти видалені замовлення на Аліекспрес. У цій статті розглянемо найбільш поширені запитання.

Як легко знайти схожі товари на Aliexpress

Cхожі товари на Аліекспрес пошук

Схожі товари на Аліекспрес можуть коштувати по-різному. Тому, якщо ви бажаєте зробити покупку з китайського сайту, радимо вам пошукати аналогічну модель в інших продавців.

Тривалість обробки замовлення на Aliexpress

як зробити замовлення на Аліекспрес

Обробка замовлення на Аліекспрес триває деякий час після того, як покупець оплатив товар, тобто посилка відправляється не відразу. Максимальна тривалість обробки відображається в розділі «Мої замовлення».

Як продовжити захист замовлення на Аліекспрес

Захист замовлення Аліекспрес

Нерідкі ситуації, коли покупець ще не отримав посилку, а захист замовлення вже закінчується. Тому у статті поговоримо про те, як продовжити захист замовлення на Аліекспрес.