Як оплачувати на АліЕкспрес безпечно – чужа карта, захисний-код, передача даних

Чи можна оплатити чужою карткою на АліЕкспрес і які наслідки має така дія. Дізнайтеся про всі подробиці розрахунків такого формату в магазині.

Іноді з’являється необхідність оплати покупок з допомогою чужої картки. У подібної дії можуть бути різні причини. В такому разі люди використовують картки подружжя, знайомих або батьків.

Що буде якщо оплатити чужою карткою на АліЕкспрес

Будь-яка транзакція на AliExpress проходить перевірку служби безпеки магазину. Всі платіжні дані будуть звірені з інформацією, зазначеною в профілі користувача, який платить.

Іноді при оплаті покупок з рахунку іншої людини виникають труднощі. Якщо ви користувалися реквізитами своїх родичів, з тим же прізвищем – зазвичай проблем виникнути не повинно. А коли виявляють, що ваші дані не збігаються із зазначеними в банку – з’являється підозра у шахрайстві і покупку можуть не дозволити.

Що робити, якщо хтось оплатив замовлення АліЕкспрес моєю карткою

Якщо сталося, що з вашої картки зняли гроші при купівлі на АліЕкспрес, але це робили не ви, то потрібно терміново повідомити про це в банк. Заблокуйте свою карту, зв’язавшись зі співробітником банку.

Що робити, якщо продавець вимагає вказати дані вашої карти

Якщо вам прийшов лист або повідомлення від продавця з проханням уточнити дані вашої карти – не надавайте їх. В таких випадках перед вами не продавець, а шахрай, який хоче скористатися довірою і вкрасти ваші гроші. Якщо вам обіцяють повернути гроші – теж не довіряйте, адже повернення можливе тільки через модель спору.

Чи безпечно платити гроші вперед при купівлі на АліЕкспрес?

Так, тут все дуже продумано і безпечно. На сайті передбачена спеціальна система захисту покупця. Вона працює наступним чином:

  • Коли ви оплачуєте – гроші бронює сайт
  • Тільки коли ви підтверджуєте замовлення – гроші перераховують конкретному продавцеві
  • А якщо вам щось не підійшло – повернути кошти можна через суперечку

При всьому вищевказаному продавці не отримують ваших платіжних даних і не знають номера картки або інших реквізитів.

Відхилили платіж на АліЕкспрес – що робити?

Щоб повернути гроші в такому випадку робити нічого не потрібно. Кошти самі надійдуть на ваш рахунок протягом короткого терміну (зазвичай до десяти днів). Але для уникнення подальших проблем з оплатою – зверніться в саппорт магазину і з’ясуйте у чому проблема. Можливо у вас обмежений ліміт на оплату або інші нюанси. Іноді доведеться надати свої документи, щоб переконати підтримку в тому, що це саме ви.

Чи безпечно вводити CVV-код при оплаті на AliExpress

Оплачувати товари з допомогою сайту Алі цілком безпечно. Без введення захисного коду карти, ви не зможете оплатити ній товар. Але повідомляти цей код не можна нікому.

Спосіб заощадити при покупці на сайті

Є кілька способів, один з найвигідніших – скористатися кешбеком. Ми радимо кешбек EPN. З деяких покупок ви зможете повернути до 6% вартості.

Сподіваємося відповіді на поширені запитання допоможуть вам уникнути труднощів при оплаті на АліЕкспрес.

Залишити коментар

Share via
Copy link
Powered by Social Snap