Чому купувати на Aliexpress дійсно безпечно

чи безпечно купувати на Аліекспрес товари

Багатьох людей, які ще не купували через китайський магазин цікавить чи безпечно купувати на Аліекспрес? У цій короткій замітці ми відповімо на це питання і зважимо всі за і проти.

Насправді магазин надає гарантії безпечних покупок. Якщо виникають складнощі завжди можна повернути гроші. Про це поговоримо нижче.

Чи безпечно купувати на Аліекспрес речі з України

Якщо ви купуєте в онлайн-магазині, то товар доставляється вам кур’єром або поштою. Звичайно є невеликий ризик, що з ним щось станеться в дорозі. Але цей ризик умовний, оскільки у вас є реальний захист від неприємностей. Ця захист називається спір на Аліекспрес (суперечка). Читайте нашу статтю про те, як відкривати спір і обґрунтувати свої претензії.

Якщо коротко: суперечка – вирішення питань замовлення між продавцем і покупцем, де рішення приймають нейтральні модератори. Вони зацікавлені в чесності вердикту. Варто зазначити, що гроші продавець отримує тільки після підтвердження замовлення, а до цього їх утримує адміністрація. Тому немає ризику, що продавець не захоче повертати гроші (їх у нього немає). А адміністрація вправі повернути їх вам. Таким чином купувати на Аліекспрес безпечно.

Як користуватися особистим кабінетом Aliexpress.

Єдина порада – не поспішайте закривати замовлення. Якщо є час захисту – використовуйте його повністю.

Багато покупців замовляють телефони на сайті і запитують, чи безпечно купувати смартфон на Аліекспрес. Само собою, електроніка складніше, ніж одяг. Але досвід мільйонів покупців показує, що надсилають 95-99% нових робочих пристроїв. Тому переживати не варто. Автор статті вже замовив через aliexpress 5 телефонів і всі вони працюють досі.

Тому відповідь така: купувати на Аліекспрес дійсно безпечно. Шопінг там нічим не відрізняється від покупок в інтернет-магазинах вашої країни. Але якщо трапиться виняток і вам надішлють браковану річ або не доставлять товар – гроші повернути дуже легко через спір, який вирішується на користь покупця без проблем.

Дізнайтеся як відстежувати зміни цін на товари.

Безпека матеріалів, виробів з Aliexpress

Багатьох хвилює питання токсичності матеріалів. Особливо пластмаси. Всім знайомий запах дешевих китайських товарів. Зазначимо, що у своїй країні ви теж купуєте ці товари, з Китаю ви просто будете замовляти їх дешевше. Щоб не допускати на торговельну площадку низькоякісні продукти, адміністрація Aliexpress використовує систему відгуків. Якщо покупці поскаржилися – магазин не допускають до торгів, таким чином продають надійні товари.

Магазин Aliexpress

Сподіваємося ми відповіли на всі запитання. Якщо не складно – поділіться матеріалом у вконтакті, фейсбуку чи твітері. Ми будемо дуже вдячні. Нехай у вас будуть тільки безпечні покупки на Аліекспрес, а придбані речі приносять комфорт і радість!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Залишити відповідь