Чому купувати на Aliexpress дійсно безпечно

чи безпечно купувати на Аліекспрес товари

Багатьох людей, які ще не купували через китайський магазин цікавить чи безпечно купувати на Аліекспрес? У цій короткій замітці ми відповімо на це питання і зважимо всі за і проти.

Насправді магазин надає гарантії безпечних покупок. Якщо виникають складнощі завжди можна повернути гроші. Про це поговоримо нижче.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Чи безпечно купувати на Аліекспрес речі з України

Якщо ви купуєте в онлайн-магазині, то товар доставляється вам кур’єром або поштою. Звичайно є невеликий ризик, що з ним щось станеться в дорозі. Але цей ризик умовний, оскільки у вас є реальний захист від неприємностей. Ця захист називається спір на Аліекспрес (суперечка). Читайте нашу статтю про те, як відкривати спір і обґрунтувати свої претензії.

Якщо коротко: суперечка – вирішення питань замовлення між продавцем і покупцем, де рішення приймають нейтральні модератори. Вони зацікавлені в чесності вердикту. Варто зазначити, що гроші продавець отримує тільки після підтвердження замовлення, а до цього їх утримує адміністрація. Тому немає ризику, що продавець не захоче повертати гроші (їх у нього немає). А адміністрація вправі повернути їх вам. Таким чином купувати на Аліекспрес безпечно.

Як користуватися особистим кабінетом Aliexpress.

Єдина порада – не поспішайте закривати замовлення. Якщо є час захисту – використовуйте його повністю.

Багато покупців замовляють телефони на сайті і запитують, чи безпечно купувати смартфон на Аліекспрес. Само собою, електроніка складніше, ніж одяг. Але досвід мільйонів покупців показує, що надсилають 95-99% нових робочих пристроїв. Тому переживати не варто. Автор статті вже замовив через aliexpress 5 телефонів і всі вони працюють досі.

Тому відповідь така: купувати на Аліекспрес дійсно безпечно. Шопінг там нічим не відрізняється від покупок в інтернет-магазинах вашої країни. Але якщо трапиться виняток і вам надішлють браковану річ або не доставлять товар – гроші повернути дуже легко через спір, який вирішується на користь покупця без проблем.

Дізнайтеся як відстежувати зміни цін на товари.

Безпека матеріалів, виробів з Aliexpress

Багатьох хвилює питання токсичності матеріалів. Особливо пластмаси. Всім знайомий запах дешевих китайських товарів. Зазначимо, що у своїй країні ви теж купуєте ці товари, з Китаю ви просто будете замовляти їх дешевше. Щоб не допускати на торговельну площадку низькоякісні продукти, адміністрація Aliexpress використовує систему відгуків. Якщо покупці поскаржилися — магазин не допускають до торгів, таким чином продають надійні товари.

Магазин Aliexpress

Сподіваємося ми відповіли на всі запитання. Якщо не складно – поділіться матеріалом у вконтакті, фейсбуку чи твітері. Ми будемо дуже вдячні. Нехай у вас будуть тільки безпечні покупки на Аліекспрес, а придбані речі приносять комфорт і радість!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий