Код помилки CSC 7200052 на Аліекспрес

Помилка CSC 7200052 на Аліекспрес

На Аліекспрес при спробі оплати іноді пише: “Нам довелося скасувати замовлення через проблеми з безпекою аккаунта. Код помилки CSC 7200052.

У 2020 році все більшу кількість покупців стало стикатися з помилкою CSC 7200052 при оплаті на Аліекспрес. У разі її появи ви не можете зробити замовлення обраного вами товару, майданчик буде його блокувати.

Також були випадки, що ця помилка з’являлася навіть після оплати замовлення. Сам майданчик не дає будь-які коментарі щодо проблеми, тому з причинами та способами їх вирішення доведеться розбиратися самим.

Причини коду помилки CSC 7200052

Ми розібралися через що така помилка може з’явитися і постаралися описати причини та способи їх вирішення.

помилки CSC 7200052
Ось як виглядає помилка 7200052

1. Проблема безпеки облікового запису

Одна з найпопулярніших причин появи помилки CSC 7200052 – створення одним користувачем двох або більше облікових записів. Робиться це в основному з метою збільшення знижки. Правилами AliExpress заборонено створювати кілька акаунтів одночасно і в разі виявлення, майданчик може повідомити вас про це у вигляді такої помилки.

Рішення: Якщо у вас дійсно 2 аккаунта, то спробуйте увійти на один з них через інший IP. Для цього використовуйте будь-яке розширення VPN. Також раджу скористатися іншим, відмінним від 1 акаунта, способом оплати.

2. Ви вперше робите покупку на велику суму

Ви недавно створили профіль і намагаєтеся зробити покупку на велику суму. Це може послужити ще однією з причин появи коду помилки CSC 7200052 на AliExpress. Також причиною може бути індивідуальний випадок відхилення способу платежу майданчиком.

Рішення: в цьому випадку спробуйте зробити замовлення через декілька годин. Швидше за все це тимчасові заходи з метою убезпечити ваш аккаунт від шахрайства.

3. Помилка при застосуванні купонів у одного продавця

Код помилки CSC 7200052 може з’явитися при частому оформленні замовлень у одного продавця з використанням купонів.

Офіційне рішення AliExpress: спробуйте зробити замовлення виключивши застосування купона. За відгуками покупців даний метод не працює. Помилка з’являється навіть при спробі зробити замовлення без купонів, очікування також не допомагає.
Наше рішення: найефективніший спосіб – це знайти такий же товар в іншого продавця. Імовірність виникнення цієї помилки зводиться до мінімуму.


Ще один з варіантів – спробувати зробити замовлення з іншого облікового запису. Пам’ятайте, що це порушує правила майданчики, тому використовуйте VPN.

На цьому поки все, також ви можете подивитися рішення помилки CSC 7200034.

Обов’язково прочитайте нашу статтю як оплатити на Аліекспрес правильно.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Додати коментар