Як продовжити захист замовлення на Аліекспрес

Захист замовлення Аліекспрес

Нерідкі ситуації, коли покупець ще не отримав посилку, а захист замовлення вже закінчується. Тому у статті поговоримо про те, як продовжити захист замовлення на Аліекспрес.

В такому випадку не обов’язково відразу відкривати спір, адже різні затримки при доставці посилок з Аліеспрес – явище поширене. Можна просто продовжити захист покупця на будь-яку кількість днів. Продовження захисту також може стати плюсом, якщо ви хочете протягом пари тижнів потестувати покупку, щоб та раптово не виявилася бракованою або не зламалася відразу після закриття замовлення. Як на Аліекспрес продовжити захист покупця, ви дізнаєтеся далі.

Що таке захист замовлення?

Що значить продовжити захист покупця? Не варто плутати час обробки з періодом захисту замовлення. Захист дається покупцю після відправлення посилки, щоб він мав певні гарантії та можливість повернути гроші протягом терміну доставки, якщо товар не прийде або виявиться несправним. А час для обробки надається продавцю, щоб він встиг відправити товар. Також протягом періоду обробки замовлення покупець може відкликати свою заявку або продовжити час, якщо продавець повідомив йому, що не встигне відправити посилку в термін.

Як продовжити захист покупця, якщо його термін закінчується?

Як продовжити термін захисту клієнта швидко і без проблем? Потрібно зробити наступне:

Зайдіть на AliExpress, а потім відкрийте розділ «Мої замовлення». Знайдіть у списку замовлень товар, таймер захисту якого скоро обнулиться. Потім клацніть на кнопку «Детальніше» або «Перевірити відстеження».

На сторінці замовлення натисніть на кнопочку «Запитати продовження Захисту Покупця». Вона знаходиться в нижній частині списку, розташованого під таймером.

Відкриється діалогове вікно, і в ньому вам треба буде ввести кількість днів, яке ви хочете додати до поточного терміну захисту замовлення. Після цього натисніть на кнопку «Відправити».

Загляньте сюди: Чи можна без передоплати замовляти з AliExpress?

Як правило, продавець погоджується на продовження терміну захисту покупця протягом 2 робочих днів. Однак пам’ятайте, що просити про продовження захисту слід завчасно, оскільки продавець не може відразу побачити ваш запит.

Якщо часу на таймері залишається зовсім мало, а продавець не продовжив термін захисту, то просто відкривайте спір. У такій ситуації будь-який продавець дуже швидко продовжить час захисту і попросить вас скасувати спір. Варто сказати, що нещодавно на Аліекспрес замінили таймер на точну дату, коли закінчується термін захисту.

На скільки днів продовжувати термін захисту покупця?

Найчастіше продавці продовжують захист на 14 днів. Однак можуть продовжити на 30, 50 або навіть 90 днів, що дозволить вам дочекатися посилки і спокійно перевірити її на наявність браку. Чим довше триває захист покупця, тим краще для вас. А якщо після продовження захисту ви так і не отримаєте свою посилку, то відкривайте спір і вимагайте повернення грошей. У мобільному додатку алгоритм продовження терміну захисту точно такий же.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Анна Нестеренко
AliExpert
Залишити відповідь