Домашня » Блог про Аліекспрес українською

Кешбек на Аліекспресс

Кешбек на Аліекспресс – ТОП 15 кращих сервісів + як отримати Кешбек – покрокова інструкція і порівняльна таблиця

Привіт, друзі! Аліекспрес – це величезний торговий китайський майданчик, на якому можна купити практично все по цілком прийнятній ціні. Однак, якщо ви хочете купувати ще вигідніше, тоді однозначно варто користуватися спеціальними сервісами (сайтами), які дозволять вам отримувати кешбек на Аліекспресс!

Читати більше

Компенсація на Aliexpress: як її отримати, якщо термін захисту закінчився, а посилка не дійшла

Аліекспрес компенсація – те, чого хочуть всі покупці, довіра яких не була виправдана. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, що термін захисту покупця закінчився, а AliExpress не надіслав товар, то читайте далі, і ви знайдете відповіді на потрібні питання. А саме:

Читати більше

Що краще Aliexpress чи Ebay

Що краще: інтернет-магазин Aliexpress чи Ebay?

Сьогодні багато українців користуються китайським майданчиком Aliexpress. Оскільки на вітчизняному ринку аналогічні китайські товари можуть бути з націнкою в 100-200%. Про eBay також чув кожен. Постараємося розібратися, Aliexpress чи eBay — що краще?

Читати більше

Передзамовлення і передоплата на 11.11 2018 – всесвітній день шопінгу Аліекспрес

Якщо ви плануєте робити покупки у Всесвітній день шопінгу на китайському майданчику, вам буде цікаве передзамовлення 11.11 на АліЕкспрес 2018. Перевага замовлення полягає не в швидкому отриманню продукції, а в додатковій знижці.

Читати більше

Bluedio навушники

Бренд Bluedio – навушники китайські, якість висока

Made in China – це вже давно не про низьку якість. А сьогодні існує ряд брендів, які дивують топовим якістю за свої гроші. Один з них – бренд Bluedio (по-російськи: Блюэдио/Блядио), який виробляє недорогі, але досить якісні навушники.

Читати більше

Аліекспрес безпека покупок

Безпека на Аліекспрес – чи варто купувати на сайті?

Нових покупців цікавить цілий ряд питань з категорії «Аліекспрес безпека». Тому ми вирішили написати для вас замітку про надійність покупок в китайському магазині і дати відповіді на головні питання, які найчастіше задаються користувачами.

Читати більше

для бігу з Аліекспре

Найкращі товари для бігу з Аліекспрес

Якщо ви любите бігати, то в китайському інтернет магазині знайдете багато цікавих дрібничок для бігу з Аліекспрес. Зрозуміло, що тут вони обійдуться значно дешевше, ніж у спортивних магазинах вашого міста. Читати більше

Видалити Аліекспрес на компютері

Як використовувати спецкупони на Аліекспрес і в мобільному додатку

Під час покупок в китайському інтернет-магазині деякі покупці іноді стикається з проблемою застосування знижкових купонів до замовлень, і тому виникає питання: як використовувати спецкупони на Аліекспрес?

Читати більше