Домашня

Гарячий розпродаж Xiaomi (Mi Бренд Фест на Аліекспресс) – що потрібно знати, і що вигідно купувати

На Aliexpress стартував розпродаж продукції Xiaomi (Сяомі). Якщо ви давно чекали, поки ціни на улюблені гаджети впадуть, то саме час поквапитися.

Читати більше

Останній шанс! Весняний розпродаж на AliExpress закінчується – важлива інформація!

Читати більше

Кешбек на Аліекспресс

Кешбек на Аліекспресс – ТОП 15 кращих сервісів + як отримати Кешбек – покрокова інструкція і порівняльна таблиця

Привіт, друзі! Аліекспрес – це величезний торговий китайський майданчик, на якому можна купити практично все по цілком прийнятній ціні. Однак, якщо ви хочете купувати ще вигідніше, тоді однозначно варто користуватися спеціальними сервісами (сайтами), які дозволять вам отримувати кешбек на Аліекспресс!

Читати більше

Компенсація на Aliexpress: як її отримати, якщо термін захисту закінчився, а посилка не дійшла

Аліекспрес компенсація – те, чого хочуть всі покупці, довіра яких не була виправдана. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, що термін захисту покупця закінчився, а AliExpress не надіслав товар, то читайте далі, і ви знайдете відповіді на потрібні питання. А саме:

Читати більше

Що краще Aliexpress чи Ebay

Що краще: інтернет-магазин Aliexpress чи Ebay?

Сьогодні багато українців користуються китайським майданчиком Aliexpress. Оскільки на вітчизняному ринку аналогічні китайські товари можуть бути з націнкою в 100-200%. Про eBay також чув кожен. Постараємося розібратися, Aliexpress чи eBay — що краще?

Читати більше

Передзамовлення і передоплата на 11.11 2018 – всесвітній день шопінгу Аліекспрес

Якщо ви плануєте робити покупки у Всесвітній день шопінгу на китайському майданчику, вам буде цікаве передзамовлення 11.11 на АліЕкспрес 2018. Перевага замовлення полягає не в швидкому отриманню продукції, а в додатковій знижці.

Читати більше

Bluedio навушники

Бренд Bluedio – навушники китайські, якість висока

Made in China – це вже давно не про низьку якість. А сьогодні існує ряд брендів, які дивують топовим якістю за свої гроші. Один з них – бренд Bluedio (по-російськи: Блюэдио/Блядио), який виробляє недорогі, але досить якісні навушники.

Читати більше