Службу підтримки AliExpress: особливості роботи і способи зв’язку

На найбільшому торговому сайті служба підтримки Аліекспрес працює досить ефективно. Вона надає онлайн допомогу з будь-яких питаннь користувачів і доступна через чат російською мовою.

Варто зазначити, що служба підтримки Aliexpress телефон на жаль, не надає. Але це не критично, оскільки користуватися онлайн-чатом дуже зручно і швидко, а оператори люб’язно нададуть відповідь на всі питання.

Як звернутися до служби підтримки Аліекспрес

Щоб звернутися до представників Aliexpress, спочатку потрібно увійти на сайт. Після цього ви зможете скористатися простим способом. У верхньому меню є пункт «Допомога», натисніть на нього, а далі виберіть «Гід покупцям».

 

Після відкриття наступної сторінки промотати сторінку вниз, і ви побачите зліва кнопку «Онлайн чат». Аліекспрес володіє величезним штатом консультантів, але не всі вони російськомовні (на жаль, української китайці не знають зовсім), тому іноді доведеться почекати. Хоча в основному представник магазину відповідає вже в перші кілька секунд.

Відео в тему, щоб легше розібратись:

Служба підтримки Аліекспрес через онлайн чат

Після переходу на наступну сторінку, виберіть питання по Aliexpress, яке вас цікавить. Точність формулювання проблеми допоможе прискорити процес отримання відповіді. Коли ви виберете значення всіх трьох полів:

 • Тип питання
 • Категорія питання
 • Ваше запитання

Сайт спробує дати вам відповідь із своєї бази даних. Якщо вона неточна – запитуйте саппорт Аліекспрес натиснувши ту ж помаранчеву кнопку нижче:

чат підтримки Аліекспрес

Іноді вікно з чатом Аліекспрес може працювати неправильно, потрібно ввести питання повторно.

Вікно чату Аліекспрес

Спочатку в чаті Aliexpress з’являється бот, який пропонує відповіді з бази даних магазину.

помічник Аліекспрес в чаті

Після введення вашого повідомлення нижче – в кімнату зайде реальний співробітник, який дасть усі потрібні поради та консультації.

спілкування з підтримкою магазину Алі

Будьте ввічливими і поважайте працю інших людей – натисніть «Завершити сесію», коли ви з’ясували все, що цікавило.

Далі дайте відповідь на питання в наступному вікні. Цим самим ви залишите оцінку співробітникові техпідтримки, який спілкувався з вами в чаті.

Чи вирішили ви питання

Перейти на сторінку, де внизу є ОНЛАЙН-ЧАТ для зв’язку з представниками сайту.

Як працює служба допомоги AliExpress

Саппорт ввічливий і надає допомогу в труднощах. Служба підтримки Алі Експрес в Україні надає консультації англійською або російською мовою. Зазначимо, що чат розмов з представниками працює з 07:00 до 01:00 за Києвом.

Тому, якщо вам знадобилася буд-яка онлайн допомога – не бійтеся написати представникам магазину. Служба підтримки Аліекспрес російською включиться автоматично відразу після того, як сайт визначить, що ви зайшли до однієї з країн СНД. Можете попросити перемкнути на англійську, якщо так зручніше.

Кілька частих питань про службу підтримки магазину

Як подзвонити?

На жаль, неможливо. Телефон служби підтримки Aliexpress не представлений на сайті – але завжди є чат.

Де знаходиться?

В різних великих містах. Немає єдиного місця локалізації офісів. Також деякі співробітники працюють прямо з дому, тобто віддалено.

Як зв’язатися?

Через онлайн чат, цей спосіб розписаний в статті вище.

Як зайти? Де служба підтримки Аліекспрес?

Перейдіть в пункт «Допомога» і заповніть питання, далі знайдіть кнопку онлайн чату.

Дізнайтеся як придбати якісний одяг з Китаю.

Сподіваємося, ви знайшли відповідь на своє запитання. Якщо так, не забувайте поділитися матеріалом з друзями, або запитати в коментарях – відповімо швидко)

13 коментарів до “Службу підтримки AliExpress: особливості роботи і способи зв’язку”

 1. Доброго вечора!!! Статті корисні спасибі!!! Дайте відповідь чому при вході на сайт аліекспрес мене автоматично перенаправляє ru сервер, хоча мені ближча польська мова??? і чому забрали можливість вибору української мови з сайту???

  Відповіcти
  • Доброго вечора, Олександре! Дякуємо за зворотній зв’язок. На жаль, це рішення адміністрації платформи, ми нічим не можемо тут зарадити. Єдине, що можу Вам порекомендувати – додати в закладки собі версію з польською мовою – https://pl.aliexpress.com/ і заходити на сайт з цієї закладки. Щодо української мови – її ніколи не було в переліку доступних (наскільки мені відомо), але ви можете завжди перекласти сайт автоматично українською. Для цього – натисніть в будь-якому місці відкритого вікна сайту правою клавішею мишки і виберіть пункт “Перекласти такою мовою: українська”. Якщо ж мова про мобільний додаток, то через налаштування можна легко задати солов’їну! І це тішить) Вдалих Вам покупок!

   Відповіcти
  • Дуже часто на карті є обмеження для платежів в інтернеті. Спробуйте змінити ліміт по карті

   Відповіcти
 2. Добрий день. Я взагалі не можу відкрити програму аліекспрес. Я заходжу і зразу виходить( я не знаю що робити . Там мої покупки, іони всі пропадуть ?? Чому неможливо зайти ?

  Відповіcти
  • Добрий день. Швидше за все проблема в додатку. Спробуйте його оновити і все має запрацювати.

   Відповіcти
 3. Здравствуйте!
  Не могу связаться с оператором – всегда в службе поддержки отвечает бот и ответы его обо всем, но только не о моей проблеме! Али сократило штат поддержки или что за ситуация? Попасть на живого сотрудника нереально.

  Відповіcти
  • Здравствуйте. Да, с этим проблема. Очень сложно достучаться до живого оператора Алиэкспресс, но конкретного рецепта, как это сделать сейчас нет.

   Відповіcти
 4. Доброго вечора.В мене така ситуація замовляла посилку на аліксекспрес,а вона поїхала не по адресу і вже вчучена,як повернути кошти,або посилку.Прошу допомогти.

  Відповіcти
  • Доброго дня. Відкривайте спір. Хоча у них таке іноді буває, що пише що вручена, а потім приходить. Дочекайтесь часу закінчення терміну захисту, а потім відкривайте суперечку. Читайте оцю статтю – спір на Аліекспрес

   Відповіcти
 5. Доброго дня не можу ввести адресу (місто, район) – змінити латинським правописом. Дякую з відповідь.

  Відповіcти
  • Доброго дня. Не розумію, що саме ви не можете:
   вписати свою адресу на Аліекспрес
   чи змінити її латинськими буквами?
   чи просто не вмієте правильно записати.

   Відповіcти

Залишити коментар