Тривалість обробки замовлення на Aliexpress

як зробити замовлення на Аліекспрес

Обробка замовлення на Аліекспрес триває деякий час після того, як покупець оплатив товар, тобто посилка відправляється не відразу. Максимальна тривалість обробки відображається в розділі «Мої замовлення».

очікується відправка

Але, як правило, продавці не чекають крайніх термінів і оформляють замовлення в той же день або на наступну добу після того, як покупець оформив заявку.

Чому обробка замовлення на Аліекспрес вимагає додаткового часу?

Після того як покупець оформив заказ на Aliexpress і вніс платіж, перевіряється оплата. Потім замовлення знаходиться в обробці – час, який є у продавця, щоб відправити посилку. Що цікаво, продовжити обробку замовлення на Аліекспрес може сам продавець. Найчастіше це можливо в період тривалих розпродажів або під час святкування китайського Нового року, коли магазин не здатний впоратися з великою кількістю клієнтів.

Скільки може оброблятися замовлення на Aliexpress

Ваш заказ товару з Аліекспрес може перебувати в стані обробки до 25 днів, іноді й довше. Якщо ви хочете бути впевнені в швидкості продавця, поспілкуйтеся з ним або хоча б прочитайте відгуки від інших покупців. Як правило, надійні продавці висилають посилки протягом декількох днів після того, як ви оплатили товар та його доставку.

Обробка заказу на Аліекспрес не може тривати вічно, тому продавцю дається обмежений запас часу. Якщо продавець не зможе вкластися в надані йому терміни, гроші повернуться на рахунок покупця автоматично. Але продовжити оформлення замовлення може сам магазин або покупець. Якщо ви вирішили дати магазину ще деякий час відправки товару натисніть на «Продовжити час обробки».

продовжити

Що відбувається, якщо час обробки замовлення минув

Якщо час обробки заказу на Аліекспрес закінчився, то покупцеві повертаються гроші, а замовлення анулюється. Назад на рахунок гроші надходять до 14 днів.

Чому обробка замовлення на Aliexpress може затягнутися

Якщо продавець з Алі дуже завантажений, особливо під час розпродажів, то заявка на покупку може оброблятися до 8 днів. Під час китайських новорічних свят з відправкою замовлення можуть тягнути до 2 тижнів. Тому, якщо ви бажаєте швидко отримати потрібний товар, купляйте його в спокійний час і ознайомтеся з відгуками. А за допомогою програми AliTools ви також можете дізнатися, чи не затримує продавець з відправку товарів. Про те, як встановити і користуватися цією програмою читайте тут.

Основні причини затримки з відправленням товарів:

  • у магазині в даний час немає потрібних речей, і він чекає нової партії від постачальника;
  • у зв’язку зі святами у представників магазину вихідний;
  • у продавця немає і вже не буде товару. В такому разі він може попросити у вас скасувати покупку, назвавши певну причину;
  • ціна на товар була невеликою, тому продавець передумав продавати його вам;
  • в магазин надійшло дуже багато замовлень, на обробку яких потрібен додатковий час.

Таким чином, обробка замовлення на Аліекспрес може здійснитися до 2 діб, а може й істотно затягнутися. Щоб ваша покупка прийшла до вас швидко, обов’язково вивчіть авторитет продавця, прочитайте відгуки і не робіть замовлень в період свят. Але, якщо ви бажаєте заощадити під час гарячих розпродажів на Алі, то будьте готові до можливих затримок з надсиланням товарів.

Перейти в магазин Аліекспрес

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь