Мобільні бонуси Аліекспрес – як заробити та обміняти монети

Як отримати монети Аліекспрес

Мобільні бонуси і монети Аліекспрес є особливим видом заохочення для нових та постійних покупців. Бонусна програма доступна для всіх юзерів, які використовують мобільний додаток AliExpress.

Що таке мобільні бонуси AliExpress

Мобільні бонуси є однією з головних фішок розпродажів та акцій, які періодично проводяться на AliExpress. Наприклад, напередодні Чорної п’ятниці користувачам пропонується виконувати особливі завдання, щоб заробити сотні і тисячі монет. У звичайні ж дні бонуси видаються невеликими порціями в обмеженій кількості.

Щоб отримати мобільні бонуси необхідно щодня заходити в мобільний додаток Аліекспрес і виконувати нескладні дії. До того ж, ви зможете збільшувати кількість монет, якщо будете грати в запропоновані ігри. Граючи за бонуси в грі ви будете вигравати, так і програвати.

Зазначимо, що монети AliExpress можуть бути обміняні виключно на купони магазинів або деякі товари. Передавати бонуси іншому користувачеві всередині сайту або конвертувати їх в справжню валюту неможливо. Мобільні монети, які були зароблені в поточному році пропадуть 31 березня, якщо їх не використовувати.

Як заробити монети Аліекспрес

У звичайні дні, коли на AliExpress немає масштабних розпродажів мобільні монети можна заробляти всього декількома способами. Щодня, день за днем відкривайте додаток інтернет-магазину Аліекспрес і переходите на вкладку «Мобільні бонуси», яка знаходиться на головній сторінці.

У новій вкладці натисніть на іконку монети, щоб забрати свій щоденний бонус. Це завдання необхідно виконувати кожен день без пропусків, щоб через 8 днів щоденний бонус міг збільшиться до 16 монет. Зверніть увагу, що новий день на AliExpress починається з 11:00 за Києвом.

Ви можете отримати щоденний бонус тільки 1 раз в день. Кількість монет буде збільшуватися з кожним днем, якщо ви будете забирати бонус кілька днів поспіль.

Якщо збирати монети AliExpress 30 днів поспіль, то в цілому ви отримаєте 433 мобільні монети. Якщо ви пропустите хоча б день, додаток монет при виконанні цього завдання почнеться з 1 монети.

Іноді AliExpress дає користувачам можливість виконувати і інші нескладні завдання, щоб заробляти монети. Таким чином інтернет-магазин підвищує інтерес покупців до певних розділів сайту.

Як виграти монети AliExpress

Крім щоденного бонусу ви можете грати в Лотерею удачі і отримувати додаткові монети Аліекспрес.

Для участі в грі ви повинні витратити 5 монет, однак якщо ви передчасно покинете її, то втратите 5 монет і всі досягнення. За одну гру в «Лотерею удачі» ви можете перевернути всього 2 карти.

На зворотній стороні може бути певна кількість монет або купони зі знижкою.

У цій грі ви можете виграти від 2 до 300 мобільних монет. Щодня в «Лотереї удачі» можна зіграти не більше 10 раундів.

Періодично на AliExpress додають нові ігри, а старі з-часом видаляються. До прикладу, з 27 грудня 2016 року по 30 вересня 2017 року для користувачів мобільного додатку AliExpress доступна гра Грошове дерево, де можна виграти і купони, і монети.

Накрутка монет AliExpress

Деякі «дуже добросовісні» покупці шукають спосіб накрутити монети AliExpress з допомогою програмних засобів. Існує безліч міфів, які розповідають про успішність такого виду заробітку монет, але на практиці це майже неможливо. Теоретично накрутка монет Аліекспрес може стати реальністю при помилку в роботі програми, але такі недоробки швидко усуваються програмістами інтернет-магазину.

Як обміняти монети Аліекспрес на купони

Обміняти мобільні монети AliExpress на купони можна на все тій же вкладці «Мобільні бонуси», якщо перегорнути сторінку вниз. Кількість доступних купонів обмежено і їх ліміт оновлюється щогодини. Найвигідніші пропозиції розкуповуються за лічені секунди, тому ви повинні дуже постаратися, щоб забрати бажаний купон на знижку.

Зазначимо, що отримані купони Аліекспрес дійсні виключно в мобільному додатку. У користувачів є всього 7 днів, щоб його використовувати. Коли термін дії купона минув, його більше не можна застосувати до замовлення.

Існує два види купонів: купони AliExpress, діючі у всіх магазинах і купони від продавців, застосовуються виключно при замовленні в певному магазині. Цікаво, що додатку є можливість вибору певної категорії магазинів, щоб покупець міг відібрати найбільш цікаву для нього пропозицію по обміну монет на купони.

Як обміняти монети AliExpress на товари

Монети можна обміняти на товари, список яких оновлюється щодня. Зазвичай для обміну доступно близько 10 товарів в обмеженій кількості, і тому роздобути що-небудь за 0,01$ неймовірно складно.

Товари, які коштують до 5000 монет розкуповуються за секунди після початку нового дня на AliExpress. А от пропозиції від 7000 монет і вище на деякий час залишаються доступними. Про товари, вартість яких більше 20000 монет не варто навіть і говорити, так як вони часто ніким не забираються.

Якщо вам все-таки вдалося урвати товар, то ви повинні обов’язково сплатити 0,01$, щоб замовлення було відправлено. Якщо ви вчасно не внесете необхідну суму, то замовлення буде скасовано і монети не будуть повернуті на ваш рахунок. Після внесення коштів зв’яжіться з продавцем для обговорення деталей замовлення.

Як обміняти монети AliExpress на знижку на товари

Користувачі мобільного додатку також можуть обміняти монети на знижки при покупці товарів. Перелік доступних товарів і їх кількість істотно більша, ніж при купівлі товарів за бонуси. Щодня відстежуйте нові пропозиції по обміну, щоб придбати необхідні товари.

Після вибору товару перейдіть на сторінку обміну і натисніть на кнопку «Обміняти зараз». Далі оплатіть залишок суми і чекайте відправку замовлення.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Анна Нестеренко
AliExpert
Залишити відповідь