Реєстрація на Aliexpress

Реєстрація на Аліекспрес

Почати купувати речі з Китаю може кожен. Для цього потрібно зробити всього декілька кроків, першим із яких є реєстрація на Аліекспрес.

Як купувати на AliExpress

Як купувати на Аліекспрес

Щоб купувати на Аліекспрес потрібно зробити декілька простих кроків. У цьому розділі ми розкажемо як правильно робити покупки на сайті та на що слід звертати особливу увагу.

Як оплатити товар на Aliexpress

Оплата Аліекспрес

Коли ви вже визначились з товаром і вибрали всі його параметри (колір, спосіб доставки, кількість), час дізнатись як оплатити на Аліекспрес. Для покупців з України

Як замовити на АліЕкспрес у 2021 році

Як замовляти на АліЕкспрес

Багато досвідчених покупців вже давно зрозуміли, що AliExpress – один з найдешевших магазинів в інтернеті. Тому варто дізнатись як замовляти на АліЕкспрес у 2021 році. Навіть з урахуванням доставки з Китаю, на більшість товарів, що пропонуються ціни тут нижчі, ніж в Україні. Хоча переважно доставка безкоштовна.

Як правильно заповнити адресу доставки на AliExpress

заповнити адресу доставки на Аліекспрес правильно

Щоб ваше замовлення відправили і ви змогли його отримати без проблем, потрібно знати, як заповнити адресу доставки на Аліекспрес правильно. Постараємося в цій статті розкрити всі нюанси цього процесу.

Як відстежити посилку на Аліекспрес

Щоб бути вкурсі де знаходиться ваше відправлення, слід скористатись відстеженням посилки. Кожен досвідчений покупець знає як відстежити посилку з Аліекспрес. Для відслідкування замовлення з Китаю