Як вибрати надійного продавця на Aliexpress

Як вибрати продавця на Аліекспрес

Щоб придбати якісний товар в китайському онлайн-магазині, важливо правильно вибрати продавця на Аліекспрес. Один і той самий продукт на сторінках інтернет-майданчика може відрізнятися за якістю і ціною. Тому, щоб покупка на Aliexpress не перетворилась в марну трату грошей, необхідно звернути особливу увагу на продавця.

Критерії, які значно спростять вам вибір магазину:

  • кількість угод;
  • історія покупок і відгуки про товар;
  • рейтинг;
  • рекомендації досвідчених покупців.

Більш докладно про це читайте нижче.

Кількість угод продавця на Aliexpress

Велика кількість покупок – один з важливих показників, який допоможе вдало вибрати продавця на Аліекспрес. При цьому ви можете враховувати, як загальний обсяг покупок, так і кількість проданого товару, який вас цікавить. Ці дані вказані під назвою речі.

кількість замовлень

Якщо ви знаходитесь в каталозі з певним продуктом, наприклад, з телефонами, ви можете встановити спеціальний фільтр «Замовлення», який на перших позиціях покаже список популярних речей. Після цього вибирайте сторінку з товаром, який вас зацікавив.

фільтр «Замовлення»

Історія покупок і відгуки

Перейшовши на сторінку з річчю від конкретного магазину, вивчіть інформацію про те, хто придбав товар і за якою вартістю, натисніть на вкладку «Відгуки» (Feedback).

Відгуки про товари Аліекспрес

Покупці можуть залишати свої фідбеки про продукти на різних мовах. Історія покупок відображена під описом товару. Рейтинг товару, який також формують покупці, виведений в кількості зірок та цифрах у верхній частині сторінки.

рейтинг товарів в Аліекспрес

Зверніть увагу – є продавці, які намагаються хитрувати. Змінюючи продукт на сторінці, вони залишають старі відгуки про річ, яку продавали раніше. Обов’язково читайте відгуки та порівнюйте їх з описом товару.

Рейтинг і відгуки про магазин

Щоб вибрати продавця на Аліекспрес також враховуйте:

  • загальний рейтинг магазину;
  • загальну кількість позитивних відгуків продавця.

Інформація про рейтинг магазину вказана над описом товару. Наведіть мишкою на напис «Магазин» або зображення кристалів (кількість яких свідчить про рейтинг продавця), ви розгорнете віконце, де оцінюються:

  1. достовірність опису речі;
  2. комунікабельність продавця;
  3. швидкість доставки.

Також у вікні показана дата відкриття магазину та вкладка «До магазину», клік по якій показує вікно з повним переліком пропозицій продавця.

Рейтинг продавця табличка

Загальний рейтинг магазину відображений у вигляді медалей, діамантів і корон. Чим більше товарів було продано, тим вище рейтинг. Відгуки та оцінка клієнтів при цьому значення не мають. Маленький рейтинг виводиться в медалях, великий в коронах, максимум 5. Загальна кількість позитивних відгуків про магазин вказується у відсотках.

рейтинг у коронах

Авторитетні продавці на Aliexpress мають рейтинг від трьох до п’яти корон і мають 95-100% хороших відгуків. Але не завжди ці дані свідчать про стовідсоткову якість. Іноді молоді магазини з мінімальними замовленнями, щоб завоювати собі покупців та рейтинг, пропонують кращий сервіс. Крім того, в авторитетному магазині можуть пропонуватися різні товари. І за якістю телефон може значно відрізнятися від якості пропонованого в магазині одягу.

Як вибрати продавця на Аліекспрес за допомогою спілкування

Радимо перед покупкою зв’язатися з продавцем, особливо якщо вас цікавить дорога річ. Магазини, яким важлива своя репутація, швидко реагують на питання потенційних клієнтів. Уникайте продавців, які зволікають з відповідями і дають поверхневу інформацію.

як написати продавцю в Аліекспрес

Вибір продавця на Аліекспрес за допомогою порад досвідчених покупців

Здійснюючи покупку, користуйтеся порадами досвідчених покупців. На нашому сайті пропонуються посилання на товари від постійних клієнтів Aliexpress, які регулярно купують новинки на китайському сайті.

Таким чином, щоб вибрати продавця на Аліекспрес, враховуйте його досвід, кількість проданих товарів, відгуки досвідчених покупців, а також задайте магазину кілька питань. Це дозволить вам отримати якісний товар за хорошою вартістю. А щоб не натрапити на шахраїв в популярному онлайн-магазині, пропонуємо прочитати статтю Як уникнути обману на Aliexpress.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь