Як правильно заповнити адресу доставки на AliExpress

заповнити адресу доставки на Аліекспрес правильно

Щоб ваше замовлення відправили і ви змогли його отримати без проблем, потрібно знати, як заповнити адресу доставки на Аліекспрес правильно. Постараємося в цій статті розкрити всі нюанси цього процесу.

Хоча на перший погляд немає нічого складного із заповненням своїх адресних даних, на ділі користувачі допускають багато помилок, які призводять до відправлення товару не туди. Але щоб таке сталося щось потрібне треба дуже постаратися. Для тих, хто боїться не отримати товар в окремому пункті статті ми пояснили, чому переживати не варто.

Важливо розуміти, що свою адресу доставки AliExpress можна поміняти в будь-який момент і навіть додати декілька форм з інформацією про пункт призначення посилки, якщо є така необхідність. Коректне заповнення даних допоможе доставити ваш товар швидко і без зайвих проблем, а загальні правила не відрізняються навіть для різних країн. Тому, якщо ви хочете заповнити адресу доставки з Аліекспрес в Україні – читайте цю статтю далі.

Нижче ми розглянемо приклади правильного внесення своїх даних і допоможемо розібратися в поширених труднощах із заповненням адресної інформації на сайті магазину Алі.

Де і як на АліЕкспрес ввести адресу доставки

Вперше заповнити адресу доставки на AliExpress пропонують відразу після реєстрації, але зазвичай люди пропускають цей крок, а потім бояться замовляти, оскільки думають, що зробили велику помилку. Насправді заповнення адреси доставки на Аліекспрес можливе в будь-який момент.

У користувача є два варіанти:

 • Перейти на потрібну сторінку і заповнити все передчасно самому
 • Дочекатися купівлі товару на певному етапі заповнення даних замовлення магазин сам запропонує вказати відсутні дані.

Розглянемо більш детально перший варіант.

Для початку потрібно перейти в особистий кабінет користувача, для цього наведіть курсор на напис: «Привіт + ваше ім’я».

Перехід в особистий кабінет

Після цього у випадаючому списку клікніть по пункту «Мій AliExpress».

Мій кабінет

Далі в меню зліва буде кілька пунктів, серед яких потрібний нам – «Адреса доставки» (Клікніть на посилання, щоб перейти на сторінку для заповнення).

де заповнювати свою адресу на Aliexpress

Якщо ви раніше не заповнювали адресу доставки АліЕкспрес, то на наступній сторінці побачите ось таку таблицю:

ще не заповнював адресу на Ali

У неї і треба вводити дані про своє місцезнаходження.

Як правильно заповнити адресу доставки на АліЕкспрес

Оскільки продавці не знайомі з вашою географією, вони навряд чи зможуть виправити навіть самі невеликі помилки, а неправильна адресу доставки буде означати, що швидше за все ви не отримаєте бажаний товар. Тому вказуйте точну інформацію без помилок.

Увага! Всю інформацію для Аліекспрес про адресу доставки потрібно писати англійською. Це не означає, що необхідно перекладати всі слова і назви на English, достатньо скористатися будь-яким сервісом транслітерації, наприклад, ось цим, він допоможе конвертувати всі дані в англійські букви.

трансліт в кирилицю

Порада – просто подивіться на порожню таблицю і запишіть українською всі дані щодо адреси доставки і вставте їх в поле вищевказаного сайту транслітерації, якщо не можете правильно написати їх самі. Скопіюйте звідти все англійською і внесіть у потрібні поля.

Деякі важливі деталі, якщо ви не знаєте, як написати адресу доставки на АліЕкспрес:

 • Укажіть своє ім’я й прізвище, наприклад, Andriy Tkach (при отриманні, вони повинна відповідати паспортним даним)
 • Виберіть країну зі списку
 • Далі визначте свій регіон із запропонованих варіантів (пункт: Край/Область/Регіон)
 • Якщо з’явиться випадаючий список з містами нижче – виберіть своє місто
 • Після цього заповніть прямі дані адреси доставки (вулиця, будинок, квартира). Іноді користувачі запитують, як буде вулиця та квартира по-англійськи. Відповідаємо, за міжнародними стандартами правильно писати англійською: вулиця – street, квартира – apartment. Також допустимі скорочення: st. і ap.
 • Поштовий індекс – найважливіший пункт! Якщо ви вкажете його правильно, то навіть при помилці в інших даних, з імовірністю 95% отримаєте свою посилку.
 • Вкажіть активний номер телефону – на нього можуть зателефонувати представники кур’єрської служби, тому ця інформація повинна бути актуальною.

Якщо підсумувати, форма про адресу доставки в Аліекспрес правильно повинна містити всі дані, але пріоритетними є ваше ім’я, країна, місто, телефон та індекс. Якщо вони вказані вірно, то все буде добре. Адже товари доставляються на пошту або кур’єром, а з коректними вищевказаними даними проблем не виникне.

Адреса доставки Аліекспрес заповнена

Вказуємо дані своєї адреси для Aliexpress англійською мовою

Ні в якому разі не перекладайте назви міст, селищ і вулиць на англійську – використовувати транслітерацію, інакше можуть виникнути проблеми. Англійські слова використовуйте тільки для стандартних позначень (вулиця, квартира) але, якщо напишете транслітом – не смертельно.

Також важливо розуміти, що індекс – унікальний ідентифікатор в межах вашої країни, тому якщо ви вказали індекс вашого міста, то проблем з доставкою бути не повинно. Перевірте точність індексу з декількох джерел в інтернеті.

Після заповнення, не забудьте зберегти свої адресні дані. В результаті ви отримаєте такий шаблон:

Для тих, хто не замовляє, бо боїться

Є багато користувачів, які не купують речі з Китаю, тільки через страх, що товар не дійде. В основному бояться вказати неправильну адресу доставки. Якщо ви ставитеся до категорії таких людей, радимо спробувати замовити недорогу річ в якості тесту. Навіть у разі виникнення складнощів ви зможете повернути гроші, відкривши спір.

Навіть якщо ви трошки помилилися, то все одно отримаєте товар, адже він доставляється двома способами:

 • У відділення пошти – куди ви прийдете самі
 • Кур’єром – якщо він не знайде вас за вказаними даними, то просто передзвонить за вашим номером телефону.

Приклад заповнення адреси доставки на АліЕкспрес

Нижче приклад правильного заповнення даних для одержання посилки на сайті для України. Як бачите, у полі «Вулиця…» зазначені тільки назва вулиці, номер будинку та номер квартири. З великими містами все простіше, їх можна вибрати з випадаючого списку. Як бути, якщо ви живете в селі?

Приклад адреси доставки:

адреса доставки з китаю в місто

AliExpress і доставка в село

Але як вказати село в формі на Аліекспрес? Якщо вашого населеного пункту немає в списку, що випадає, виберіть в ньому пункт «Others», а назву свого містечка чи села просто впишіть перед даними про вулиці у відповідному пункті.

доставка aliexpress в село

Поширені питання при оформленні адреси доставки Aliexpress

Як змінити адресу доставки на Аліекспрес?

Щоб змінити дані про місто, вулиці чи інші важливі нюанси свого місця перебування, перейдіть на сторінку заповнення як зазначено в інструкції вище і натисніть кнопку «Редагувати». Після внесення правок не забувайте зберегти нову інформацію про себе.

змінити адресу доставки на Аліекспрес

Також поміняти дані про доставку можливо в процесі замовлення.

Як додати адресу доставки в АліЕкспрес?

Як вже говорилося, в будь-який момент можна додати одну або кілька додаткових адрес. Для цього просто натисніть відповідну кнопку і заповніть потрібні дані.

додати іншу адресу

Неправильно вказана адреса доставки, як бути?

Якщо хоча б ваше ім’я, телефон, країна, місто та індекс вірні, то переживати не варто. Просто виправте неправильну інформацію.

Також іноді буває, що не зберігається адреса доставки на AliExpress і причин може бути кілька. У такому випадку перш за все рекомендуємо очистити історію браузера, а якщо і це не допомогло перевантажити свій комп’ютер. На крайній випадок – попросіть допомоги у служби підтримки інтернет-магазину.

Для чого заповнювати свій номер телефону при доставці з Китаю?

Телефонне поле – обов’язково для заповнення адреси доставки не просто так. Сайт не захоче прийняти вашу інформацію без цього важливого пункту. Вказаний вами номер буде вписуватися на артикулі посилки нижче імені одержувача. Він надає важливу інформацію для служб доставки і для самого одержувача бандеролі.

Зазначений актуальний номер допоможе у випадку будь-яких труднощів або питань зв’язатися з одержувачем відправлення. Тому радять вносити реальний номер мобільного телефону, який завжди перебуває з вами. Саме на нього буде дзвонити кур’єр, якщо посилку з Китаю вам доставляють кур’єрською службою, а також працівник поштового відділення.

Зокрема, з пошти зателефонують, якщо раптом одержувач довгий час не з’являється за своєю посилкою.

Також в деяких країнах, завдяки доступності номера телефону можна змінити адрес і час доставки товару кур’єрською службою, внісши на відповідному сайті 4 цифри вашого номера телефону. Але це можливо тільки після прибуття відправлення у вашу країну.

Як бачите заповнити адресу доставки на Aliexpress досить просто. А отримані знання допоможуть у подальшому вказувати дані одержувача на будь-якому іншому іноземному інтернет-сайті. Головне заповнити всю інформацію не поспішаючи і без помилок.

Відвідайте найкращий каталог китайських товарів на Алі:

Як правильно заповнити адресу доставки на AliExpress

Якщо у вас залишилися питання, напишіть їх у коментарях. Також будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цією статтею в соцмережах. Це дуже допоможе нашому сайту розвиватися і донести корисну інформацію до інших покупців. Бажаємо вам приємного досвіду покупок!

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Олександр Карий
AliExpert
Додати коментар

 1. Дмитро

  Я не можу написати адрес латиницею в андроїд додатку alliexpress, а саме пункт область і місто ,тільки пропонують нашою мовою і редагувати не можливо… Що робити?

  Відповіcти
  1. Василь Духович

   Доброго дня, Дмитре! Це інструкція для користувачів ПК, тому в додатку сміливо можете вибирати нашою мовою пункти, які пропонують вибрати українською. Незабаром додамо інструкцію і для додатку.

   Відповіcти
 2. Наташа

  Доброго дня. Якщо я вказала адресу українською мовою при замовленні на aliexpres та посилка неприйде?

  Відповіcти
  1. Василь Духович

   Доброго дня. Мала б прийти, якщо ви правильно вказали поштовий індекс, бо він найголовніший. Але краще при наступних замовленнях все вказувати англійською.

   Відповіcти