Як подивитись ціни на Аліекспрес в гривнях

Як зробити ціни на Аліекспрес в гривнях

Дуже часто покупці користуються магазином Aliexpress, але не знають, що ціни в ньому можна переглядати не тільки в доларах. Аліекспрес в гривнях дивитись дуже легко, у статті розкажемо як.

Коли ви потрапили в магазин aliexpress.com, то він по замовчуванню відображається в доларах. Але при цьому є можливість переглядати офіційний сайт та Аліекспрес ціни в гривнях.

Якщо ви не любите читати – дивіться відео, де показано, як переглядати сторінки aliexpress в гривнях:

Для відображення магазину в національній валюті треба перейти в пунк «Доставка в» (там зазвичай буде відображатись прапор України) і клікнути по ньому:

переключити Аліекспрес гривні

Далі в пункті Валюта із списку всіх представлених грошей вибираємо «грн. UAH» і тиснемо зберегти:

Аліекспрес в Україні в гривнях

Після цього, якщо ви зайдете на сторінку будь-якого товару, то ціни на Аліекспрес в гривнях будуть вказані під цінником в доларах США:

Ціна на товар з Китаю в гривнях і доларах

Повна версія сайту в гривнях дублює ціни в USD і UAH, що дуже зручно.

Автомобільний реєстратор із прикладу на зображенні – http://ali.pub/1vead9

Оплата Аліекспрес в гривнях

Ви можете оплачувати замовлення у більшості валют, гривні не виключення. Якщо у вас гривнева картка Приватбанку чи будь-якого іншого банку, покупку в онлайн магазині здійснити не складно. Іноді при покупці на Аліекспрес видає помилку. Це не тому, що ви не можете купити карточкою в Україні, а швидше за все у вас встановлене обмеження (ліміт) на покупки в інтернеті.

Ви повинні проконсультуватись у представника банку, як зняти обмеження. Якщо ви користуєтесь Приват24, то зняти ліміт в налаштуваннях картки дуже просто.

Хоча можна оплатити Аліекспрес в Україні в гривнях, при перерахунку магазин все одно буде знімати оплату в доларах. Врахуйте це, адже на самому сайті зазначено, що ціна наведена тільки приблизно. Але різниця буде несуттєвою, оскільки визначається міжбанківським курсом.

Як ще можна оплатити в Україні

Інший варіант оплати – завести картку в доларах і платити безпосередньо з неї. Якщо ж ви боїтесь оплачувати зі своєї звичної картки – заведіть віртуальну (Приват24 випускає безкоштовні віртуальні картки Віза). Тоді ви зможете скинути на віртуальну карочку потрібну суму і не будете переживати, що хтось може зняти якісь зайві гроші.

Купувати карткою в гривнях на сайті безпечно, адже на ваш телефон прийде код, без якого підтвердити замовлення неможливо. Також не слід забувати про електронні гаманці Вебмані, Ківі та інші, оплачувати якими також без проблем.

Якщо ви хочете дізнатись більше, як проходить оплата Ali Express – читайте нашу статтю.

Таким чином Аліекспрес гривні показують наскільки ціни відрізняються на українському ринку та в самому магазині. Іноді річ в Китаї можна купити в 3-5 разів дешевше. Ви легко переконаєтесь у цьому, якщо зайдете на ОЛХ і переглянете ті самі товари, які пропонуються на Аліекспрес. Ціни вас вразять.

Перейти в магазин

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь