Що таке вішліст і як ним користуватись

Вішліст Аліекспрес

Покупці іноді запитують, що таке вішліст Аліекспрес. Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні і зрозуміти, як максимально ефективно використовувати цей інструмент.

Що таке вішліст і яка його основна функція

Вішліст (від англ. Wish list – список бажань) – це список бажань або спеціальна закладка з тим, що подобається. Зазвичай вишлисты – невід’ємна частина функціоналу великих магазинів. Китайська платформа тут не виняток і тому тут теж є вішліст Аліекспрес.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Вішліст виконує дуже важливу функцію закладок. Як працює вішліст? Ви просто зберігаєте вподобаний товар у своєму списку побажань і завжди маєте до продукту швидкий доступ. Великі магазини користуються цим. Якщо у вас включені нагадування на пошту, вам будуть стукати продавці з пропозиціями.

Іноді досвідчені покупці стверджують, що є невеликий лафхак з спиком бажань. Варто залишити в ньому річ на тривалий час – зацікавлений продавець знизить ціну на товар і повідомить про це вам. Тоді своє бажання і краще всього реалізувати і придбати товар зі знижкою.

Дізнайтесь, як спілкуватись зі службою підтримки на aliexspress.com

Де знаходиться вішліст Аліекспрес і як ним користуватися

Список бажань китайської платформи Aliexpress легко виявити прямо під кнопкою «Купити зараз», на будь-якій сторінці з товаром.

Додати в мої бажання

Він називається «Мої бажання» і працює наступним чином. Щоб додати будь-який товар магазину в цей список – натисніть «Додати в Мої бажання» і виберіть один з власних списків.

Де знаходиться вішліст Аліекспрес? Щоб перейти в розділ з збереженими товарами – наведіть курсор на свій профіль і в випадаючому меню виберіть «Мої бажання».

Що таке вішліст і як ним користуватись

Коли ви відкрили вішліст онлайн – ліворуч буде меню, де можна складати тематичні списки. Зазначимо, що максимально в загальний вішліст Аліекспрес додається 10 списків.

Всі створені списки згодом можна буде відредагувати або видалити:

Редагування вішліста

Головний інструмент використання списків – настройка повідомлень. Кожен покупець налаштовує оповіщення на свій розсуд. Є три варіанти:

Сповіщення про знижки

Якщо ви активний покупець, скористайтесь третьої опцією і тоді не пропустіть знижку на товар, який сподобався.

Ще один важливий фільтр, який пропонує будь вішліст сайт – сортування переліку речей за категоріями. Натисніть на випадаюче меню «Категорія» і вам буде доступний висновок товарів за типами.

Сподіваємося, вам сподобалася стаття. Якщо так, поділіться нею в соцмережах і розкажіть про сайт друзям.

Aliexpress

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий