Опитування: В яких областях доступний AliExpress

Пропонуємо вам три опитування, щоб дізнатись де вже працює сайт, а у яких областях України все ще неможливо зробити замовлення.

Опитування 1. Звідки вдалось замовити

Будь ласка, відзначте вашу область, якщо вам вдалось замовити з AliExpress, після відновлення його роботи 15.06. В коментарях можна уточнити деталі.

890
Де Aliexpress вже працює

З якої області вам вдалось замовити з AliExpress?

Опитування 2. Не виходить замовити

1478
У яких областях замовити не вдається

З якої області вам НЕ ВИХОДИТЬ замовити з AliExpress?

Опитування 3. Які саме труднощі у вас з AliExpress

948
Які труднощі з AliExpress у вас виникли?

⭐️ Можливе рішення для тих у кого проблема з замовленням в конкретну область, спробуйте! Порада нашого читача Дмитра: щоб вдалося замовити, якщо у вас видає помилку, заново заповніть адресу доставки Аліекспрес. У нього вийшло, можливо, вийде і у вас.

А якщо не заходить на сайт або перекидає на домен aliexpress ru — очистіть кукіс для сайту, як це зробити дивіться нижче за останнім посиланням.

💭 Вам буде корисно прочитати

AliExpress відновив роботу в Україні ?!

Доставка з AliExpress

Як зайти на Аліекспрес, якщо сайт не відкривається

Оголошення від партнерів

95 коментарів до “Опитування: В яких областях доступний AliExpress”

  • З початку війни Aliexpress практично згорнув систему знижок. І цікаво те, що це стосується не тільки України. Практично за 4 місяці не випустили жодних загальних промокодів. Але є надія, що щось зміниться. Ми обов’язково будемо тримати вас в курсі. Підписуйтесь на наш Телеграм Aliexpress Україна

   Відповіcти
 1. Необхідно зайти в налаштування адреси і обрати свій регіон зі списку. По старій адресі, яку я заповнив вручну декілька років тому, не давало купити

  Відповіcти
 2. Декілька разів пробував замовити через програму на телефоні. Не получалося. Аж поки в ручному режимі не прописав ще раз доставку на Чернівці на укрпошту аж тоді получилося. Зробив пробне замовлення , подивлюсь на сроки доставки

  Відповіcти
 3. На Харків не працює ніяк, ні знову добавити адресу, ні обирати з доставок Cainiao/Saver shipping/Standart shipping. Завжди скаржиться на логістику

  Відповіcти
 4. В мене чомусь помилка при оплаті, пише безпека облікового запису, оплата не проходить.

  Відповіcти
  • Може у вас заборонена оплата в інтернеті або є ліміт у картки, подивіться в налаштуваннях свого банкінгу. Ще варіант, що з цієї картки вже платили в іншому акаунті.

   Відповіcти
 5. Перепробовав, всі варіанти, але нічого не працює. (Помилка с логістикою) Київська обл.
  Пробував с телефону та с Пк. Вихід тільки один – чекати. (

  Відповіcти
  • Як пишуть інші люди, схоже що є райони, куди й далі не доставляють в цілях безпеки. Варіант – чекати і пробувати ще пізніше. В країні війна все-таки

   Відповіcти
 6. Київська обл, так нічого і не запрацювало, може дозволили купувати тільки тим у кого дуже високий рейтинг.

  Відповіcти
  • Ні, рейтинг тут абсолютно ні до чого. Справа в районах, а не тільки областях. Тобто навіть з Київщини з різних місць, одним – вдається замовити, а іншим ні. Також можете спробувати повторно заповнити адресу доставки

   Відповіcти
   • Один день замовила, а сьогодні вже проьлеми з оогістикою. Сподіваюсь той заказа доїеде.

    Відповіcти
 7. Після більш ніж доби спроб і намагань щось купити на Алі, і дякуючи Олегові, який в коментарі порекомендував обновити(редагувати)свою адресу отримувача(тільки саму область видалити і заново встановити з представленого вибору областей). Я це робив у додатку.Все оказується дуже просто.Тільки одне погано.Ціни зараз відображені на Алі занижені, і якщо оплачувати з гривневої картки, то виходить дорожче(в зв’язку з подвійною конвертацією), про що Приват24 навіть не попередив), хоча ця функція в Приват24 в мене відключена.

  Відповіcти
  • Я на Алі мабуть з 2015року, і адреса з тих пір була незмінна(районний центр Полтавської області).Помню в той час її вводили англійською.Сьогодні в оновленому додатку на українській мові, я кликнув ,,редагувати” адресу і удалив всього одну строчку – мою область,яка була на англійській.А при введенні були запропоновані області на українській.І при оформленні заказу,все мгновенно оплатилось,що я навіть не хотів і робити, бо сума немаленька за смартфон.А хвилину назад,до так званого редагування, викидало табличку про погану логістику.

   Відповіcти
   • А ще ж тут ціни на товари проставлені в гривнях( по моєму вибору в настройках профілю)наприклад, по курсу 29.25, а Приват перечислив по 32.79. До війни такого не було.

    Відповіcти
    • А ще доповню, в мене в профілі введена тільки одна адреса,і вона включена за замовчуванням.

     Відповіcти
 8. Намагаюся замовити в село Хмельницької обасті, Хмельницького району. Пише проблема з логістикою, і на сайті, і в додатку. Пробував змінювати адресу та додавати ще раз нову. Поки що без успішно

  Відповіcти
 9. Пробував і я оновити адресу, навіть вказавши спочатку іншу область (Житомирську) і зберігши ці зміни, а потім знову обравши мою Київську обл, Фастівський р-н і знову зберігши – все рівно не дає оплатити замовлення і каже про проблеми з логістикою.
  Пробував в 3х різних магазинів, кругом обрано спосіб доставки Aliexpress standard shipping, все рівно не вдається.

  Відповіcти
  • Пробував навіть створити нову адресу доставки (з такими ж даними) і видалити старіший запис. Все рівно не допомагає і каже проблеми з логістикою.

   Відповіcти
 10. Загалом працює добре. Але є продавці які відмовляються слати в Україну, раніше вони з Україною працювали.

  Відповіcти
     • До райцентру Полтавської області, вже 4 закази відправлено, 1 – ще чекає. Замовляв з додатку ,,Аліекспрес” на українській мові послідньої версії зі смартфону. Адреса включена за замовчуванням. Карта введена Приват гривнева.

 11. Вчора (15.06) зробив декілька замовлень на Києв – вже сьогодні відправили.

  Питання – чи є обмеження по замовленням для України по суммі та кількості замовлень в місяць, щоб не сплачувати мито

  Чи є обмеження по вазі

  Відповіcти
  • Ну дивіться, ліміт на разовий ввіз – 150 євро. Якщо посилки прийдуть окремо, і сума менша від цієї, то мита не буде. А якщо раптом всі будуть консолідовані на митниці, то можливо доведеться платити. По кількості замовлень немає обмежень. По вазі, за старими вимогами – до 30 кг. Ось стара, тільки частково оновлена стаття про розмитнення Аліекспрес. Краще погугліть інформацію про це додатково

   Відповіcти
 12. “This product can’t be shipped to your address.
  Select another product or address. ”

  алі не дозволяє надсилати товар до нашої країни

  Відповіcти
 13. Пробовал заказать 16 числа в Хмельницкую область,пишет проблемы с логистикой.Хоть в списке разрешеных есть Хмельницкая область,наверное нужно ещё ждать?

  Відповіcти
  • В Кропивницком заказ сегодня оплатил все прошло нормально, через час продавец уже и отправил, ещё и купон в заказе использовал, алиэкспрес подарил на 180грв. от 180 с копейками!

   Відповіcти
 14. В Кропивницком сегодня заказ прошел,через час продавец отправил,ещё и купон подаренный от АлиЭкспресс использовал в этом заказе на 180грв. от 180 с копейками!

  Відповіcти
 15. Днепропетровская обл, тоже проблемы с логистикой. Когда можно будет заказывать?

  Відповіcти
 16. рангьше руголось на логистику а сейчас тупо не принимает карту привата пробовал монобант тоже не проходит оплата Неужели приватбанк под санкциями

  Відповіcти
  • Різні покупці оплачували і приватом і моно. Подивіться чи у вас не виставлені ліміти або подзвоніть до операторів банку і уточніть чому так.

   Відповіcти
  • На Али ошибка : Payment Failed
   Transaction failed. We can’t process this payment right now. Error Code: CSC_7200029

   Их бот написал написали что по этому товару:
   Reason: payment was not received for this order due to bank rejection or invalid card information like card number, card holder name, CVV etc.

   Suggestion: Please double check card information you input and try it again later or confirm with bank for reason of it if you still got error.

   Поддержка Приват24 сказала попыток списания не было, значит блочит/не проводит сам Али.

   Відповіcти
  • Це хибна інформація. Вже тисячі людей замовили. Щоправда працює не у всіх областях / районах.

   Відповіcти
 17. 16-18 червня в Полтавській області я здійснив 5 замовлень.Спочатку також викидало відсутність логістики, а після перезаповнення адреси(самої назви області) в додатку, все запрацювало. Тільки чомусь у других покупців це не спрацювало.Питання – чому? Я дуже давно є покупцем на Алі, дуже рідко відкривав спори,постійно писав позитивні коментарі(поганих речей не купляв).Можливо адміністрація Алі в ручному режимі вибирає собі клієнтів в даний час для жителів України.А ще користуюсь латвійською торговою площадкою Joom також для товарів з Китаю.Сьогодні отримав 3 посилки,на які десь за місяць робив замовлення.Ну тут товари відчутно дорожчі.

  Відповіcти
 18. Досі не виходить замовити нічого. Ні в саме місто Хмельницький, ні в місто в області.

  Відповіcти
 19. Нікопольський район, замовлення не приймає.. Проблеми з логістикою і все. Адресу вписував разів 10… Сподіваюсь що скоро відновлять.

  Відповіcти
 20. Київська область – проблеми з логістикою. Адресу все кілька разів перебирав…
  А що переписувати…? якщо в довідниках сама тільки ІФ область вписана, все. Василькова, Житомира, Біла Церква – немає. Але є любе село з ІФ області.

  Відповіcти
 21. Кропивницкий также вчера заказ прошол,в целом за неделю уже 5 заказов прошло, а сегодня ничего не проходит выдает проблемы с логистикой!

  Відповіcти
 22. Заказы сегодня не проходят выдает сообщение проблемы с логистикой! Связывался с оператором, почему сегодня такая проблема с оформлением заказов, ответили что они выборочно многим убрали специально логистику на неопределенное время приблизительно сказали ожидать от дня до недели!Скорее всего это из за того что раздали крупные купоны, теперь хотят подождать пока у них срок действия закончится.

  Відповіcти
  • На рахунок купонів не впевнений що все саме так. Може просто хочуть зменшити навантаження на час розпродажу. Зараз будемо пробувати

   Відповіcти
 23. Вчора успішно замовили декілька товарів. Сьогодні алі не дає вибрати відділення нової пошти (взагалі немає такої можливості), просто залишилась можливість замовити на домашню адресу. Але оскільки наразі навіть при замовленні додому, вони відправлять у якесь відділення, це для мене не варіант. У когось була така проблема? Як це можна вирішити і повернути опцію вибору відділень нової пошти?

  Відповіcти
  • Опція з вибором Нової пошти є тільки у випадку методу доставки AliExpress Standard Shipping. Шукайте товари з такою опцією доставки.

   Відповіcти
   • Вчора можна було вибрати відділення, сьогодні замовляли той же товар – такої опції не було.

    Відповіcти
 24. С Днепра ожидаемо не проходит оплата. Поменял адрес на Киев ( но указал свой Депровский адрес и индекс) – прошло.

  Відповіcти
  • Я вибачаюсь, але можете надати приклад оформлення адреси будь ласка?
   Теж хочу так спробувати.

   Просто цікаво, як це буде доставлятися на Київ, але з моєю адресою…

   Дякую!

   Відповіcти
   • і будете потім свою посилку довго шукати. або її просто повернуть в китай.
    (спробував так створити замовлення. дійсно, створюється, на місто київ проходить)

    Відповіcти
   • Заполните все поля своими реальными данными (фио, телефон, улица, дом квартира, почтовый индекс) а вот город\область поменяйте например на Киев\Голосеевский. Укрпочта доставит посылку в ваш реальный город и ваше почтовое отделение благодаря почтовому индексу.

    Відповіcти
     • то звісно – посилку доставлять саме в київ ))) ніхто там в києві на центральній пошті, не буде заморочуватись з індексом і тип паче з назвою вулиці.
      розкажете потім про свій досвід, мабуть ви будуте перші

 25. Черкаси. Цілий тиждень все працювало (завдяки лайфхаку про введення адреси заново), а сьогодні проблеми з логістикою. В мого хлопця те саме, а у його друга все працює. Не зрозуміло яким чином вони вибирають кому відключити доставку, а кому залишити.

  Відповіcти
  • Наразі важко щось зрозуміти. Який взагалі принцип. Бо навіть люди з одного й того ж району – різна ситуація. Одному дає можливість замовити, а іншому – ні. Ще є здогадка, що можливо все залежить від позитивного рейтингу покупця, але це тільки здогадка.

   Відповіcти
  • Публікація не автоматична. Вони просто публікуються, коли ми їх схвалюємо, бо інакше багато спаму.

   Відповіcти
 26. С 16 числа все получалось оформить. Со вчерашнего дня перестало, разные области пробывала. Сегодня связалась с али, вот что ответили:
  « Уважаемый господин/госпожа,
  Спасибо, что связались с AliExpress.
  Добрый день.
  В связи с проблемами логистики данная услуга в данный момент недоступна в вашем регионе. Мы сообщим вам, когда он вернется. Мы внимательно следим за текущей ситуацией и будем своевременно обновлять информацию, спасибо за ваше терпение»

  Відповіcти
 27. В період з 15 по 22 червня я оформила кілька замовлень в м. Київ, а із сьоднішнього дня, 23 червня, більше не можу, пише, що через неможливість доставки в зазначений регіон

  Відповіcти
 28. Підтримка Нової Пошти говорить що по їхнім даним доставка можлива у Дніпропетровську обл., Кам’янський район, але це не так, підтримка Aliexpress пише що не відправляють у Дніпропетровську обл, тому що її немає в списку дозволених.

  Відповіcти
 29. Комуто с Киева удалось чтото заказать и оплатить Неделю немогу сделать оплату. Блокирует оплату с любой карты
  монобанк и приват птшет Transaction failed. We can’t process this payment right now. Error Code: CSC_7200029

  Відповіcти
 30. 15-го червня вдалось замовити в Рівне без проблем, а сьогодні виходить повідомлення про проблеми з логістикою.
  Допомогла порада про зміну міста і району на Київ, але з рівненским індексом – оплата пройшла (тепер цікаво чи та посилка взагалі доїде)

  Відповіcти
  • Чесно кажучи не знаю. Ця схема зі зміною адреси мене трохи насторожує. Бо всяке може бути. Ті, хто таке зробити, обов*язково напишіть чи все дійшло, будь ласка!

   Відповіcти
 31. Наконец то удалось с киева заказать Надо было удалить карту и внести по новому номер срок и цв И при оплате выбирайте Pickup Адрес доставки тоже удалял и вводил новый

  Відповіcти
 32. В мене така сама проблема, від 16 числа можна було замовляти, а тепер вже проблеми з логістикою, також я побачив що ця проблема появилася після оновлення додатку, останнє оновлення 22 червня

  Відповіcти
 33. 24.06.22
  на київську адресу замовляється без проблем. замовили на родичів, смартфон. китаєць вже вислав (ну…дав трек номер).

  Відповіcти
 34. Поживаю у Луцьку. З двадцятих чисел червня намагалася оплатити покупки на Алі, але весь час в момент оплати вискакувало повідомлення з сайту -проблеми з логістикою. За порадою оновила адресу, не допомогло. Вдалось оплатити кілька невеликих замовлень тільки тоді , як після чергової відмови сайтом прийняти платіж ,я змінила адресу ( не покидаючи сторінки кошика) таким чином. Прізвище , ім’я , номер тел., індекс – не міняла. Замінила область з Волинської на Львівську – і оплата пройшла. На сьогодні посилки вже з трек номерами на сортувальних центрах в Китаї.
  Василь, мене також не покоїть зміна адреси, не знаю чи доїдуть куди треба, якщо область і район не вірні .
  Консультувалась з службою підтримки Укрпошти стосовно некоректної адреси( не та область) для міжнародного відправлення. Мені відповіли, що пріоритетом для відправлень є індекс, якщо він вказано вірно, то посилка доїде в Україні до того поштового відділення, що треба. АЛЕ , забирати посилку треба в той день і в ту ж годину, коли вона прибуде. Інакше є велика ймовірність, що її перенаправлять в ту область і місто, які вказані в адресних даних. Тоді треба буде замовляти переадресацію ( платно, 60 грн).
  Це для Укрпошти, можливо комусь ця інформація допоможе. А от що стосовно НП ? Як там буде доставка, якщо область не та і місто не прописане? Хтось в курсі?

  Відповіcти
  • Олено, дякую, що поділились своїм досвідом! Не знаю наскільки цей метод підходящий. Але будемо надіятись на його ефективність. Стосовно Нової пошти, вони зазвичай присилають повідомлення, перед завершальним етапом доставки і тоді на сайті їхньому можна вказати адресу. Гадаю для Нової Пошти теж індекс важливий, ну або вони вже уточнять по телефону. Дуже прошу вас, якщо посилки прийдуть – написати нам сюди чи все вдалось. Дякую!

   Відповіcти
   • Так, обов’язково поділюсь результатом, та це буде не так швидко, враховуючи ситуацію в країні. Дякую за створену сторінку з опитуванням і можливістю коментарів!

    Відповіcти
 35. З Черкас не проходили замовлення після 22 червня, сьогодні змінила в адресі район на Золотоніський, все інше залишила як є, і замовлення пройшло. Потім просто написала продавцю, щоб змінив район на Черкаський, коли буде відправляти.

  Відповіcти
 36. Уже проверенно для отправки товара при изменении населенного пункта можно не переживать и не нужно писать продавцу для изменения данных, посылка по индексу прийдёт в нужный населенный пункт уже проверенно, пришли сообщения от первоначальных заказов в которых изменялся населенный пункт от новой почты, где в течении суток можно изменить адрес доставки, так там изменять уже нечего и не нужно они по индексу определили и указали верный адрес!

  Відповіcти

Залишити коментар