Як замовляти на AliExpress 2022

Як замовляти на Аліекспрес в Україну 2022

На цій сторінці ви дізнаєтеся, як замовляти на Аліекспрес в Україні. Ми детально розповімо про всі особливості оформлення покупки.

Як використовувати промокод на AliExpress

Как применить промокод на Алиэкспресс

Тут ви дізнаєтеся, як використати промокод на Аліекспрес. Розповідаємо покроково, де взяти код на знижку AliExpress, як його застосувати для одного та кількох товарів.

Як відновити пароль AliExpress

Змінити пароль Аліекспрес

Відновити пароль на Аліекспрес досить легко. Все, що для цього потрібно – мати у своєму розпорядженні адресу пошти, яка прив’язана до облікового запису.

Як купувати на AliExpress

Як купувати на Аліекспрес

Щоб купувати на Аліекспрес потрібно зробити декілька простих кроків. Тут ми розповімо як правильно робити покупки на сайті AliExpress та на що слід звертати особливу увагу.

Пункти видачі AliExpress

Пункти видачі Аліекспрес – спеціальні місця, де можна отримати посилки з Китаю. В Україні вони включають поштові відділення, поштомати і доставку на вашу адресу. Як правило, в

Код помилки CSC 7200052 на Аліекспрес

Помилка CSC 7200052 на Аліекспрес

На Аліекспрес при спробі оплати іноді пише: “Нам довелося скасувати замовлення через проблеми з безпекою аккаунта. Код помилки CSC 7200052.

Як отримати компенсацію на Aliexpress

Аліекспрес компенсація – те, чого хочуть всі покупці, довіра яких не була виправдана. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, що термін захисту покупця закінчився, а AliExpress не надіслав товар, то читайте далі, і ви знайдете відповіді на потрібні питання. А саме:

Як побачити відгуки з фото на Аліекспрес

реальні відгуки з фото на Аліекспрес

Якщо ви хочете перевірити реальний вигляд товару з китайського сайту, необхідно звернути увагу на відгуки з фото на Аліекспрес від інших покупців.