Проблеми з логістикою Аліекспрес Україна

У багатьох покупців зараз виникають проблеми із логістикою Аліекспрес в Україні.

Така помилка з’явилася ще у березні, і у багатьох не зникла навіть після відновлення роботи Аліекспрес.

Тоді у користувача показує помилку «Послуга недоступна у вашому регіоні через проблеми з логістикою». Розповідаємо чи можна це обійти та як все ж таки замовити з AliExpress.

Аліекспрес проблеми з логістикою Україна

Проблеми с логістикою Аліекспрес означають, що при спробі замовлення сервіс отримує зі своєї бази інформацію, що доставка у ваш регіон неможлива.

Коли знову запрацював Аліекспрес, то Укрпошта і Нова пошта оголосили, що приймають замовлення не у всі області, а тільки деякі.

Тому є два варіанти чи зможете ви купувати зараз:

 1. Якщо ви знаєте, що ваша область обслуговується, то треба просто виконати пару простих дій на сайті, згідно з інструкцією нижче
 2. Якщо у вашу область, і конкретно місто чи село Аліекспрес не доставляє, тоді це неможливо змінити. Доведеться чекати коли все знову запрацює або скористатись варіантами

Також враховуйте, що крім цього зараз на AliExpress є значна кількість продавців, які не відправляють товари в Україну, оскільки не хочуть ризикувати. В такому випадку на сторінці товару ви побачите повідомлення:

Товар з Аліекспрес не доставляють

Товар не може бути відправлений на вашу адресу. Виберіть інший товар або адресу. (Англійською: This product can’t be shipped to your address. Select another product or address).

Тут ми писали, у які області зараз доставляє AliExpress.

Як розв’язати проблеми з логістикою Аліекспрес (інструкція)

Якщо ви тиснете кнопку «Замовити» (Place order) і вам показує помилку Аліекспрес Україна проблеми з логістикою, то потрібно зробити наступне:

 • Перейти в розділ зі своїми адресами на Алі
 • Клікнути на ссилку Select Another Address (вибрати іншу адресу)
 • Додати нову адресу ще раз або відредагувати вже існуючі дані.
 • Зараз ви можете вибрати свою адресу через пошук за індексом (поле Search by ZIP Code) або Задати її вручну (Enter address manually).
 • Знову спробувати оформити замовлення на правильному домені aliexpress.com.
Змінити адресу доставки Алі
Зміна адреси Алі
Нова адреса Алі
Заповнення нової адреси

Якщо ви все зробите правильно, то проблема з логістикою Аліекспрес зникне і ви зможете зробити замовлення. Звісно це при умові, що сайт зараз доставляє туди, де ви живете.

Ще три способи отримати товар

Є ще два три способи отримати посилку, навіть якщо безпосередньо за вашою адресою не доставляють:

 1. ☝️ Замовити на дані та адресу своїх знайомих в безпечних областях України. Тоді з ними треба домовитись, що вони заберуть і перешлють вам. А це додаткові витрати та нюанси
 2. 🙏 Ризикований спосіб. Замовити на себе, але змінити адресу на ту, куди доставляють. При цьому залишити свій індекс. Наприклад, деякі наші читачі так роблять. Оформляють на сусідню область. Ми не рекомендуємо цього способу, бо невідомо як бути у вигляді виникнення суперечки та інших проблем
 3. 🤙 Замовлення на іншу адресу в Україні, куди доставляють, з подальшим редіректом через поштові служби. Особливості переспрямування посилок при цьому запитуйте у представників Укрпошти та Нової Пошти

📢 Якщо ви раптом вирішите скористатись другим способом, на свій страх і ризик. Тоді треба буде уважно слідкувати за сповіщеннями про доставку і йти забирати посилку одразу в перший день, щоб її, бува, не відправили назад через помилку.

Загалом якщо у вас виникають питання щодо доставки, то краще їх задавати українським поштовим операторам.

🔍 Читайте детальніше: Як заповнити адресу AliExpress

“Услуга недоступна в вашем регионе из-за проблем с логистикой”

При спробі оформлення покупки деякі користувачі з України бачать повідомлення «Услуга не доступна в вашем регионе из-за проблем с логистикой» або в англійському варіанті Due to logistics issues, this service is unavailable in your region at the moment.

В такому випадку слідуйте інструкціям, які ми описали вище.

Питання і відповіді

Чи доставляє Аліекспрес в Україну зараз?

Так, у ті регіони, куди обіцяли доставляти Укрпошта і Нова Пошта. Але є винятки.

Що означає «услуга недоступна из-за проблем с логистикой», я зможу замовити?

Якщо ваша область входить в перелік областей, куди везуть, то зможете, якщо зробите все згідно з інструкцією. В інших випадках – ні.

Що таке Аліекспрес логістика?

Мова йде про доставку товарів. Якщо з цим є труднощі, значить наразі не доставляють.

Зробив як ви написали, але все одно не допомагає?!

Тоді нічого не вдієш, потрібно почекати, поки відновиться доставка у ваш населений пункт. Надіємось, що це буде вже скоро.

Залишились інші питання?

Задайте їх в коментарях. Або якщо це про конкретні товари то пишіть безпосередньо у саппорт AliExpress.

🚀 Читайте також про інші типові проблеми з покупками на Аліекспрес та способи їх вирішення.

Допомагаємо ЗСУ і волонтерам і чекаємо своєї перемоги. Слава Україні!

Оголошення від партнерів

36 коментарів до “Проблеми з логістикою Аліекспрес Україна”

 1. Добрый день. А меня вот интересно, кому то пришло уже что-то? Я попыталась через Польшу заказать, так вот в Польшу уже едет 20 дней и ещё не приехало, а потом ещё к нам…

  Відповіcти
  • Добрий день! Не думаю, що в Україні комусь вже щось прийшло. Адже у нас працює від 15 червня. Пройшло тільки 13 днів відтоді. Хіба якоюсь дорожчою доставкою, типу DHL, але все одно навряд.

   Відповіcти
 2. так нічого і не працює (черкаси).
  вище описані методи – не працюють.
  працює тільки при оформленні на місто київ (замовив смартфон на родичів у м. київ – їде…).
  все.

  Відповіcти
  • пробую замовити на Київ – все одно помилка про проблеми з логістикою
   замовляю дуже необхідні зараз дефіцитні деталі для дронів(

   Відповіcти
    • Привіт, з 15-го червня успішно зробив кілька замовлень з Тернополя. Вчора спробував щось замовити знову- і все, оплатити неможливо, пише про проблеми з логістикою. Тобто знову, як було до 15-го червня. Спробував відредагувати адресу доставки, як тут рекомендують. Це нічого не дало. В чому проблема не зрозуміло.

     Відповіcти
     • Привіт. Було те саме, але мені якраз зміна адреси допомогла. Ви пробували різні товари після зміни доставки, всюди одне й те ж?

     • Пробував різні товари і в різних продавців, все однаково. Можливо,. щось не так заповнив? При редагуванні після набору поштового індексу з’явився невеликий список вулиць з адресами. Мого будинку там не було. Я взяв вулицю поставив номер будинку, а у віконечку нижче номер квартири. Нижче з’явились назви міста, регіону/області автоматично. Застосував, Не знаю, що не так.

  • Це залежить від конкретних областей та міст. Я з Франківська замовив 15 червня, а вже 27 видавало цю помилку і зміна адреси (вибір району і міста в новій формі) дозволили виправити цю помилку. Ми вже адресували ці всі нюанси команді AliExpress, але вони роблять все дуже повільно і не завжди так, як би хотілось. Щоб прискорити все – можете скаржитись операторам поштових сервісів, може вони теж повпливають на ситуацію.

   Відповіcти
  • А коли Ви оформили в м. Київ? Просто я теж живу в м. Черкаси, і я міг замовляти з 15 по 17 червня. Далі я не можу замовити. Я і адресу міняв, і по індексу адресу знаходив, але всерівно не виходе. (Навіть 29 червня)

   Відповіcти
 3. З Києвом теж не все так просто… Наприклад, на адресу у Шевченківському районі не дає оформити, а на Троєщині – дало… Працює через пень-колоду…

  Відповіcти
 4. Я вже замовила декілька товарів, але що цікаво, неможливо купити павербанк з жодного їхнього магазину, жодної марки. Хоча інші товари з тих магазинів замовляються.

  Відповіcти
  • Так, я також хотів придбати павербанк Baseus, а ще акумуляторні батарейки мізинчикові, не знайшов, щоб десь продавали в гідних довіри магазинах.

   Відповіcти
  • Наскільки я знаю, китайці взагалі не відправляють елементи живлення (батареї, акумулятори та т.п.). Якесь законодавче обмеження, якщо не забув, причому давнє – ще декілька років тому шанувальники “хуананів” отримували мат. плати без батарейок.

   Відповіcти
   • Міжнародні поштові служби не люблять акумулятори бо це вважається пожаронебезпечно.

    Відповіcти
    • Те що не люблять це факт, але раніше доставляли. А зараз ні. Можливо це дійсно повязане з пожежною безпекою, особливо враховуючи фактор війни. Тому так. А жаль, бо нашим воїнам потрібні зараз павербанки

     Відповіcти
   • Ну на рахунок кілька років тому це щось не те. Бо я постійно замовляв впродовж останніх років акумуляторні батареї, зарядки і навіть кілька павербанків. В 21-20 точно було посилок 10 від різних продавців і все було ок.

    Відповіcти
 5. м. Дніпро. Вийшло замовити тільки обравши місто Київ та вписавши мою дніпровську адресу з індексом в інші рядки. Два дня назад товар відправили, сьогодні отримав СМС від Нової Пошти з пропозицією обрати відділення для отримання, але воно за замовченням вже прямує на те саме відділення, де я отримував посилки раніше. Метод доставки “AliExpress Standard Shipping”.

  Відповіcти
 6. Ніякі зміни адреси не дали результату.
  Прокукарікали на всіх новинарнях, що все працює, а по факту – брехня.

  Відповіcти
  • 15 червня зробив замовлення в Рівне. Все пройшло без проблем. Тепер знову захотів- все, проблеми з логістикою, ні зміна адреси, ні навіть отримувача і адреси, не дає жодного результату

   Відповіcти
 7. Василь, обіцяла написати коли отримаю посилку. Перша згрупована (від кількох продавців) на Нову Пошту надійшла сьогодні, замовлення було оплачено 24 червня. Проблема була в тому, що на Волинську область замовлення не могла оплатити (видавало проблеми з логістикою), коли змінила область на сусідню Львівську , то оплата пройшла. Всі адресні дані, окрім області ,залишила- індекс , ініціали та вулицю з номером будинку ). Була смс від НП про підтвердження відділення для доставки міжнародного відправлення і через 9 днів вже забрала. Все пройшло добре, я рада, що ризикований спосіб себе виправдав. Але, наголошую – це на разі тільки для НП. Одне чи два відправлення буде через Укрпошту, ось там можуть бути проблеми.

  Відповіcти
  • Олено, дякую за розгорнутий коментар, можливо він ще комусь допоможе! Надіюсь з Укрпоштою все також буде добре. Хай вам щастить!

   Відповіcти
 8. вчора без проблем вдалось замовити (м. черкаси). вже і трек дали (нова пошта).
  адреса за замовчуванням стояла відредагована на укр. мові.

  і помітив на головній сторінці, зверху біля нашого прапорця зявилось:
  / Черкаський / English / USD

  раніше не бачив – “Черкаський”

  Відповіcти
    • Класно, у мене такого нема. Тільки прапорець і вказана мова. Це щось нове. А ви недавно зареєструвались?

     Відповіcти
     • та ні… вже років 10-12 цей акаунт )))
      сам дивуюсь що це за напис.
      редагував адресу українською (повністю все, імя, призвище і т.п. українською) тиждень чи два тому, і тільки оце як замовив товар 20.07.22 помітив цей напис.
      і ще одне – вказав свій інший (другий номер телеф.)

 9. Замовляв товар перед війною,22 лютого доставлено до України і все.Продавець продовжував терміни доставки,після чого повідомлення з сайту перестали приходити,таким чином пройшов термін відкриття суперечки.Усі спроби зв’язатися з адміністрацією закінчуються неіснуючою сторінкою.Зависла доставка ще п’яти товарів,замовлених також перед війною,пару з яких продавці скасували,повернення коштів не замітив.Коротше кажучи-шакали.

  Відповіcти
  • Зайдіть в техпідтримку, виберіть замовлення, яке не дішло зі списку і варіант, що не отримали посилку. В мене таке бувало, що термін спливав і вдавалось так повернути кошти.

   Відповіcти

Залишити коментар