Як дізнатися, що посилка з Аліекспрес прийшла?

Прийшла посилка Aliexpress

Багатьох покупців цікавить, як дізнатися, що посилка з Китаю прибула в місце призначення, і її можна забрати. Це питання особливо актуальне у ситуаціях, коли посилка не відстежується.

Як я дізнаюся, що мені прийшла посилка? Давайте в усьому розберемося і відповімо на це питання.

Трек-номер

Більшу частину посилок c Алі Експрес можна відстежити за допомогою трек-номерів, що надаються продавцями після відправки. З їх допомогою можна в будь-який час стежити за переміщенням посилки. Однак нерідко відстеження за допомогою китайських трек-номерів зупиняється, коли посилка перетинає державний кордон. Відстежувати посилки можна як на відповідних популярних сервісах в інтернеті, так і на сайтах китайських поштових служб, які є на сторінці замовлення на AliExpress.

Що робити, якщо трек-номер не працює?

Посилки без можливості відстеження зазвичай доходять до адресата без проблем. Можливі невеликі затримки. Китайські продавці часто надають некоректні трек-номери при замовленні дешевих товарів (до 20 доларів). Нормою вважається доставка за 1-2 місяці, але іноді посилки йдуть довше. Так що якщо посилка не прийшла вчасно, то варто продовжити захист покупця і почекати.

Куди приходить посилка?

Дізнатися, куди прийшла посилка, досить легко. Намагайтеся частіше перевіряти свою поштову скриньку, так як саме туди прийде повідомлення про прибуття посилки, іноді поштарі телефонують, в таких випадках бандероль з Китаю прийде швидше за все додому. З цим папірцем і паспортом вам необхідно буде з’явитися в поштове відділення. Дешеві невеликі посилки іноді кидають прямо в поштову скриньку. Щоб не втратити свою річ краще домовитись з поштаркою про повідомлення по телефону.

Останнім часом про прибуття багатьох посилок з Китаю сповіщають за допомогою SMS-повідомлень. Це стосується як «Нової Пошти», так і «Укрпошти». В такому випадку забрати посилку найчастіше можна навіть без пред’явлення паспорта: досить лише назвати співробітникові пошти вказаний в повідомленні номер. SMS приходить на номер, вказаний на посилці і в профілі на Аліекспрес. У рідкісних випадках співробітники пошти повідомляють про прибуття посилки за допомогою телефонного дзвінка.

Загляньте сюди: Як продовжити захист замовлення та що це таке

Як дізнатися, що посилка прийшла, якщо трек-номер не відстежується, SMS не приходить, та повідомлення не було? Що робити, якщо виникла така ситуація? Потрібно зробити наступні кроки:

  • Перевірте поштову скриньку на наявність сповіщення. Іноді трапляються затримки, сповіщення губляться, а з ящиків витягують вміст зловмисники. Листоноша принесе повторне сповіщення через кілька днів після того, як посилка прибуде у відділення.
  • Зателефонуйте на пошту і запитайте, чи прийшла посилка на вашу адресу. Треба буде назвати ПІБ одержувача.
  • Сходіть на пошту і особисто попросіть співробітника перевірити наявність посилок, відправлених на ваше ім’я.

Надіємось ці поради допоможуть вам не втратити дорогоцінну посилку!

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Олександр Карий
AliExpert
Додати коментар