Особистий кабінет на Aliexpress – як увійти і користуватися

Аліекспрес особистий кабінет

Аліекспрес особистий кабінет потрібен, щоб налаштувати свою сторінку в магазині, переглядати замовлення, залишати відгуки продавцям і відкривати суперечки. Дізнайтеся все про нього українською мовою.

Що таке Аліекспрес особистий кабінет

Аліекспрес особистий кабінет (Мій Aliexpress) – це персональний профіль покупця на сайті магазину. Тут зберігається вся інформація про ваші замовлення, суперечки і питання. В персональному кабінеті також містяться всі налаштування профілю aliexpress. Саме тут потрібно змінювати адресу доставки або свої особисті дані (телефон, пароль і т. д.)

Російськомовна версія сайту дає кожному покупцеві особистий кабінет Аліекспрес російською. Дізнайтесь, як частково перекласти сайт українською. Там все зрозуміло і по поличках. Зайти в нього зовсім не важко.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Прочитайте нашу статтю, якщо не знаєте, як купувати на сайті.

Аліекспрес вхід в особистий кабінет

Спочатку потрібно зайти на сам сайт та авторизуватися. І тільки після цього вийде зайти в особистий кабінет Аліекспрес. Наведіть курсор на напис «Привіт, ваше_ім’я». Далі виберіть «Мій Aliexpress». Фактично ця вкладка і відкриває ваш персональний профайл в китайському магазині.

кабінет aliepress тут

Ось як виглядає Аліекспрес особистий кабінет, де є мої замовлення, відгуки і рекомендації:

Особистий кабінет зображення

Найважливіший елемент сторінки покупця – навігаційне меню, в якому містяться головні налаштування та інформація. Воно містить такі пункти:

  • Мої замовлення
  • Управління відгуками
  • Мої купони
  • Клуб Aliexpress
  • Ви недавно дивилися
  • Адреси доставки
  • Зміна паролю
  • Управління скаргами
  • Поліпшити переклад

На основному ж екрані особистого профілю платформи відразу помітний ваш рейтинг, на який впливають відгуки. Трохи нижче показана статистика ваших замовлень.

рейтинг Аліекспрес

Якщо перегортати сторінку вниз, то по черзі будуть видні: Улюблені магазини, розділ «Ви недавно дивилися» і «Рекомендації для вас».

Найважливіші підрозділи сторінки Мій Аліекспрес

Мої замовлення в особистому кабінеті Ali відкривають сторінку з управлінням вашими покупками. Тут можна переглянути трек-код, відкрити повернення і суперечки, додати відгук.

Пункт управління відгуками – відкриває все фідбек покупця. Ми вже писали, як залишити відгук після замовлення.

З часом ми розповімо докладніше про всі елементи Аліекспрес особистий кабінет і розширимо цю статтю.

Якщо в налаштуваннях ви задали відображення цін в гривнях, то й тут все буде показуватись в гривнях.

Поширені проблеми з входом і роботою з персональним профілем

Користувачі магазину часто пишуть «не можу зайти в особистий кабінет Аліекспрес». В чому може бути проблема. Перш за все, переконайтеся, що сторінку не заблокували. Якщо ви увійшли на сайт зі своїм логіном м паролем, значить повинен бути доступним і кабінет користувача. Іноді вплинути на вхід може вірус або проблеми роботи з інтернет-браузером. Коли нічого не допомагає, зверніться в службу підтримки магазину. Там вам допоможуть швидше всього.

Як бачите, особистий кабінет на сайті Аліекспрес – дуже корисний комплексний інструмент, без якого не може обійтися жоден користувач офіційного сайту магазину. Будь-які операції з замовленнями і скаргами – проходять через цей інтерфейс.

Aliexpress

Тому якщо у вас залишилися питання, напишіть їх у коментарях і ми обов’язково відповімо в найкоротший термін.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий