Як видалити свій профіль на AliExpress — інструкція та відповіді на питання

Видалити Аліекспрес на компютері

Буває так, що акаунт AliExpress вже не актуальний. В такому випадку користувач цікавиться як видалити АліЕкспрес і шукає інструкцію, як найкраще це зробити.

Варто розуміти, що після видалення свого профілю в китайському інтернет-магазині з нього зникнуть всі дані про замовлення, історія покупок, бонусні бали, купони, відгуки та рейтинг користувача. Тому рекомендуємо ґрунтовно обміркувати таке рішення, як видалення свого особистого кабінету в онлайн-магазині Aliexpress.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Важливо! Видалений акаунт на aliexpress.com відновити неможливо.

Вирішили? Точно не будете більше шопоголити? Тоді читайте статтю далі і ми розповімо, як просто позбавити себе від страждань і видалити профіль АліЕкспрес.

Якщо ви просто не розібралися як купувати в китайському магазині — читайте нашу інструкцію.

Як видалити обліковий запис АліЕкспрес з комп’ютера – покрокова інструкція

Щоб викорінити причину всіх бід (свій акаунт на Ali) потрібно перейти в розділ «Мій Aliexpress». Не забудьте спершу авторизуватися через той самий профіль в магазині.

Далі перейдіть у розділ з параметрами. Потрібний вам пункт «Налаштування профілю» розміщений в менюшці на червоній стрічці.

Налаштування профілю

Після цього знайдіть у лівому меню «Змінити налаштування».

змінити параметри

На новій сторінці, натисніть на посилання «Змінити профіль» (якщо в вашому акаунті використовується англійська мова, то графа буде називатись Edit Member Profile):

Змінити профіль

Далі вас перекине на сторінку безпосереднього редагування основних даних, де праворуч ви зможете побачити посилання Deactivate Account.

Деакутивувати акаунт

Це і є та сама опція, яка потрібна, якщо ви не знаєте, як видалити АліЕкспрес. Після кліку на посилання перед користувачем відкриється нове вікно з попередженням про наслідки деактивації і анкетою, яку потрібно заповнити.

У повідомленні сказано:

Попередження про вилучення

Зверніть увагу, що блокування облікового запису призведе до:

 • Втрати всіх ваших даних та листувань на сайтах Алібаба;
 • Відсутності доступу до TradeManager;
 • Всі ваші повідомлення будуть безповоротно стерті з баз даних компанії.

Трохи нижче вам потрібно заповнити невелику анкету, із зазначенням причин непотрібності акаунта:

Причини видалення профілю Алі

 1. Впишіть свій ID або email, який використовувався при реєстрації
 2. У другому пункті пропишіть фразу Deactivate my account англійською, без зайвих літер
 3. Третій момент вказує на причину, по якій ви більше не хочете використовувати свій профіль і хочете видалити АліЕкспрес акаунт.

Ось основні причини, за якими ви можете деактивувати свою сторінку на сайті (переклад за змістом):

 • Я завів сторінку помилково і більше не маю потреби в своєму профілі в магазині
 • Я не в змозі знайти товари або речі, які можуть задовольнити мої споживчі запити
 • Я отримував дуже багато спаму і листів від компанії Алібаба і мені це набридло
 • Я закінчив свою справу і більше не потребую співпраці з майданчиком
 • Мені страшно через діяльність шахраїв
 • У процесі використання Aliexpress мене обманули
 • Моя email адреса, за якою був зареєстрований акаунт більше недоступна
 • Тепер я користуюсь послугами іншої компанії, яка найкраще задовольняє мої потреби
 • Постачальники не відповідають моїм запитам
 • Інші причини.

Вам потрібно вибрати найбільш доречне пояснення причин видалення своєї сторінки на АліЕкспрес і позначити відповідний аспект галочкою.

А якщо в переліку немає того, що вам підходить, але ви вважаєте, що це дуже важливо – напишіть свою думку в останньому варіанті (Others). Можливо завдяки вам в магазині зроблять зміни в кращу сторону, хоча тут і так все дуже добре працює (але немає меж досконалості).

4. Нарешті, четвертий пункт – кнопка Deactivate my account. Її натисканням ви підтверджуєте, що всі зрозуміли і більше не будете використовувати свій профіль на Aliexpress.

Завершальним акордом після кліку по кнопці видалити стане повторне підтвердження процедури. Вам потрібно просто натиснути «ОК».

Все, тепер у вас більше немає акаунта в найкрутішому китайському магазині. Читайте нашу статтю, якщо ви раптом забули, як реєструватися на Aliexpress. Адже тепер для покупок вам потрібен новий профіль, оскільки старий вже повернути не можна.

Як відновити видалений АліЕкспрес

Хоча така опція за всіма правилами жанру не є можливою. Все ж варто спробувати випробувати долю. Відновлення можливо тільки з допомогою співробітників служби підтримки AliExpress.

Тому не шукайте обхідних шляхів, а відразу ж зверніться в саппорт і поясніть свою помилку. Бажано робити це відразу ж після процедури видалення. У такому випадку шанси зростуть у кілька разів.

Але дуже ймовірно, що відновити обліковий запис не вийде.

Поширені запитання з рубрики як «видалити Алі Експрес»

Як видалити замовлення з АліЕкспрес?

Потрібно перейти в розділ зі своїми замовленнями і вибрати потрібний вам лот. Далі ви знайдете в правому верхньому куті замовлення невелику іконку смітника.

Стерти замовлення

Щоб позбутися замовлення в загальному списку натисніть на нього. Після цього потрібно підтвердити «стирання». В результаті набридлий вам елемент не буде виводитися з іншими товарами. Він потрапить в список віддалених.

Як відновити вилучені замовлення на Aliexpress?

Щоб відновити видалені замовлення потрібно, перебуваючи в розділі «Управління замовленнями» перейти у відповідну графу.

Там ви повинні знайти потрібну нездійснену покупку і натиснути кнопку «Відновити». Після цього старий запис знову буде перебувати в загальному списку ваших замовлень.

Відновити заказ

Як на АліЕкспрес видалити карту оплати?

Якщо ви раніше зберігали свою платіжну карту, то щоб її відв’язати потрібно трохи помучитися. Перейдіть в пункт Мій AliPay зареєструйтесь і там, після активації свого профілю в розрахунковому сервісі Aliexpress у вас з’явиться можливість редагувати дані своїх карт. У цьому меню ви зможете видалити картку з бази даних сервісу.

Як видалити товар на Aliexpress?

Якщо ви про фактичне стирання з пропозицій картки товару, то такого зробити не вийде. Але якщо питання про збереженому товар у переліку замовлень, то дивіться на два абзаци вище питання про вилучення замовлення.

Як видалити відгук?

Вилучати відгуки на сервісі неможливо. Ви можете просто додати додаткову думку під залишеним раніше. Для цього перейдіть в «Управління відгуками» і в будь-якому пункті натисніть на посилання «Додатковий відгук».

Як вилучити товар з корзини в магазині aliexpress.com?

Для цього перейдіть в свою корзину, натиснувши на відповідну піктограму на сайті. Далі в картці товару праворуч знайдіть пункт «Видалити» і активуйте його. Все – нічого складного.

Видалити з корзини

Як видалити заблокований обліковий запис?

Коли акаунт заблокували видалити АліЕкспрес не вийде в 90% випадків. Але ви все ж можете спробувати зробити це через службу підтримки сайту. Поясніть їм свої потреби і опишіть в чому складність ситуації.

Як стерти повідомлення на сайті?

Перейдіть в пункт кабінету «Центр повідомлень» і подивіться на основний розділ сторінки. Там буде виводитися листування з продавцями. Просто натисніть на тіло повідомлення під написом: «Повідомлення про замовлення». Далі відкриється цілий діалог, а праворуч буде доступна опція «Стерти діалог». Активуйте її, і ланцюжок листування зникне.

Як видалити спір?

Іншими словами, вам потрібно скасувати спір. Про це, як це зробити, читайте в нашій статті про відкриття спору на Aliexpress. Якщо коротко, то вам потрібно зайти на сторінку активного спору і натиснути кнопку скасувати суперечку.

Перейти на AliExpress

Сподіваємося наші інструкції та поради допоможуть вам впоратися з труднощами. А якщо ви повернетеся в команду покупців, радимо відвідати розділи з різними смачними збірками товарів на нашому сайті!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий