Як залишити відгук на Aliexpress і навіщо це вам потрібно

Залишити відгук Аліекспрес

Відгуки на Aliexpress залишати не обов’язково, але дуже бажано. У статті розповімо, як залишити відгук на Аліекспрес і навіщо це потрібно вам, як покупцеві.

Особливості відгуків про товар Aliexpress

Є кілька важливих моментів, які варто враховувати при залишенні відгуків і фідбеків до товару в китайському магазині:

  • Залишити відгук після придбання товару можна тільки після підтвердження замовлення.
  • Фідбек залишається не пізніше, ніж через 30 днів, після того, як ви підтвердили покупку.
  • Відгуки Аліекспрес мають винятковий вплив на продавців і це варто брати до уваги.

Чи обов’язково залишати відгук на Аліекспрес? Ні, ніхто вас примушувати не буде. Але це правила хорошого тону поведінки в спільноті. Плюс, кожен покупець отримує додатковий рейтинг після написання відгуку, а також лояльне ставлення продавця, адже з вами не виникло ніяких проблем. Відгуки можуть допомогти в складній ситуації.

Наприклад, ви замовили в магазині aliexpress com вже більше 20 товарів і на всі залишили свій коментар. Потім вам довелося відкрити складний спір, де важко довести, що продавець неправий. У такому разі відгуки і ваша порядність буде додатковим аргументом на вашу користь.

Де і як залишити відгук на Аліекспрес

Щоб написати свій коментар до придбаної на сайті речі, перейдіть в Особистий кабінет, а потім натисніть «Мої замовлення». Далі, виберіть меню та натисніть кнопку «Залишити відгук» (Leave Feedback).

коментар на Аліекспрес

Після цього необхідно оцінити товар у загальному і поставити адекватну кількість зірок – від одної до п’яти. Нижче ви можете написати коментар до свого замовлення.

Майте на увазі, що дуже важливо залишати корисну інформацію, оскільки ви і самі будете використовувати відгуки покупців Аліекспрес для вибору потрібних товарів. Також до своєї думки можна прикріпити фотографії, що особливо актуально в разі замовлення одягу.

Максимальна довжина коментаря не перевищує 1000 символів і це обмеження застосовується до будь-якої мови.

Коли ви оціните товар загалом, під полем коментарів з’явиться ще три оцінки:

  • Точність опису
  • Спілкування з продавцем
  • Час доставки

У самому низу можна зняти галочку і приховати, хто саме залишив відгук. Також для залишення відклику слід натиснути кнопку з відповідним написом.

Зверніть увагу на інформацію під кнопкою, що відредагувати відправлений відгук не вийде. Зате можна залишити додатковий коментар, який буде виведений під вашим попереднім.

редагувати відгук не можна

Що зазвичай пишуть в коментарях до придбаного товару

Більшість покупців не щедрі на опис, але бувають і дуже корисні фідбеки. Запис типу «Excellent!» нікому не допоможе. Люди зазвичай пишуть про якість товару, його відповідність опису і картинок, тривалості доставки та особливості співпраці з продавцем.

Де переглянути свої відгуки?

Для перегляду історії відгуків необхідно зайти в особистий кабінет магазину і перейти в розділ (ліворуч) «Управління відгуками».

Там ви можете подивитися три вкладки:

  • Очікуються мої відгуки
  • Очікуються відгуки продавців
  • Опубліковані

Слід зазначити, що система відгуків на Аліекспрес взаємна. Ваш фідбек опублікують лише після того, як продавець залишить вам відповідь, або якщо минуло 30 днів. Цей час дається, щоб представник магазину зміг умовити вас пом’якшити свій вирок, якщо ви висловилися про його товар дуже категорично.

Найцікавіша вкладка «Опубліковані». Тут можна залишити додаткове повідомлення або відповісти на відгук продавця. Зверніть увагу, що тут вказано скільки часу залишилося на відповіді.

редагувати залишені вігуки Аліекспрес

Як залишити додатковий відгук на Аліекспрес

Потрібно перейти в мій Aliexpress – далі в меню зліва «Управління відгуками». Після цього перейдіть на вкладку «Опубліковані відгуки», виберіть товар і натисніть «Додатковий відгук».

Залишити відгук на Аліекспрес після спору (диспуту) можна аналогічно до всіх інших, знайдіть потрібний товар і напишіть, що думаєте про нього). Після будь-якого спору ви можете абсолютно безперешкодно написати свою думку про замовлення.

Залишити відгук продавцю або магазину в цілому на Aliexpress неможливо, але якщо ви пишете коментар до товару, він впливає на рейтинг конкретного магазину.

Сподіваємося ми розповіли все про систему відгуків на Aliexpress. Але якщо все ж, щось упустили – задайте своє питання в коментарях.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Анна Нестеренко
AliExpert
Залишити відповідь