Скільки часу йде посилка з AliExpress в Україну. Чому бувають затримки

Якщо ви тільки починаєте знайомитися з тонкощами онлайн-шопінгу в Китаї, вас напевно цікавить питання «Скільки йде посилка з Аліекспрес?». Час доставки з Китаю може бути різним і залежить від поширених способів доставки, про які ви дізнаєтеся з цієї статті.

Скільки чекати на посилку з Китаю

Замовивши товар з Aliexpress, кожен покупець хоче отримати свою посилку якомога швидше. А якщо замовлення не приходить тривалий час, виникає хвилювання, що посилка загубилась в дорозі. В такому випадку не варто впадати у відчай, адже час пересилки замовлення залежить від обраного способу доставки.

Скільки йде посилка з Аліекспрес, залежно від обраного способу доставки

Щоб дізнатися, скільки часу чекати на посилку з Китаю, з’ясуйте якою доставкою скористався продавець для її відправки. А якщо ви хочете дізнатися, де знаходиться посилка, ви можете відстежити її за допомогою трек-коду, який надав магазин. Про те, як це зробити, читайте тут.

Як правило, кожен продавець пропонує своїм клієнтам кілька способів пересилки, серед яких є як платні, так і безкоштовні. Покупець може вибрати одну із запропонованих транспортних компаній, які займаються доставкою продукції з Алі.

Більшість відвідувачів популярної китайської торгової площадки вибирають безкоштовні способи доставки, серед яких Aliexpress standard shipping. При замовленні цією службою, посилка йде до адресата до 60 днів. Але може бути доставлена і за 20-30 діб, якщо продавець швидко відправив товар, а на митниці виникли різні затримки.

Посилка через АліЕкспрес проходить наступні етапи:

 • Спочатку продавець підтверджує ваше замовлення і упаковує товар
 • Не завжди він віддає його в службу доставки після завершення оформлення. Якщо магазин невеликий, то продавець чекає, поки накопичиться потрібна кількість замовлених товарів і тільки потім відправляє їх.
 • Далі посилки відправляються на експорт
 • Потім іде кілька перевалочних пунктів
 • Після цього посилка з Аліекспрес проходить митницю вашої країни
 • Нарешті її доставляють до вас.

Безкоштовні способи доставки з Aliexpress

Найпоширеніша служба доставки з Алі – Air China Post. За пересилку за допомогою цієї служби від покупця не вимагається додаткова плата. Але через свою перевантаженість China Post Air повільно обробляє посилки. У зв’язку з цим, ваш товар може йти до двох місяців, а то і більше.

Також продавці з Aliexpress часто користуються службами Гонконгу, Швейцарії, Швеції, Сінгапуру. В такому випадку, магазини гарантують своїм клієнтам, що їх замовлення прийде протягом двох місяців, але часто товари приходять досить швидко (до одного місяця).

Якщо замовлення було відправлено поштовою службою Фінляндії, то можете чекати від 20 до 35 днів.

Скільки йде посилка з Аліекспрес, якщо скористатися платною доставкою

Якщо покупець хоче отримати своє замовлення якомога швидше, він може вибрати одну з платних поштових служб:

 • EMS – сервіс, який доставляє товари за додаткову плату за два тижні з моменту замовлення;
 • DHL, TNT – служби, послуги яких обійдуться набагато дорожче, ніж при використанні EMS. При використанні цих сервісів товари також надходять за два тижні, хоча компанії обіцяють більш швидку доставку.

Якщо ви замовили товар за низькою ціною, то немає необхідності додатково користуватися платними способами доставки. Адже, таким чином, пересилання обійдеться вам дорожче, ніж ціна самого товару.

Таким чином, середній час доставки товарів з Aliexpress залежить від обраного поштового сервісу (платного або безкоштовного).

Як перевірити, де знаходиться посилка з Китаю

До кожного замовлення з офіційного сайту Aliexpress додається спеціальний трек-код. В ідеалі, він складається з цифр і букв. Якщо ж продавець надав вам трек-номер без букв, то посилка можна буде відстежити виключно на території Китаю.

Щоб відстежити товар з Аліекспрес за допомогою трек-коду, достатньо скористатись одним із спеціальних сервісів, наприклад, Track24. Просто скопіюйте код і вставте його в спеціальне поле.

Що робити, щоб замовлення з Aliexpress прийшло швидше

Щоб вплинути на терміни пересилання замовлення з Алі, ви можете зробити наступне:

 • не замовляйте речі під час розпродажів, оскільки в період знижок продавці сильно завантажені і можуть вчасно не впоратися з великою кількістю замовлень. Але, якщо ви хочете трохи заощадити і можете почекати, то розпродажі – це відмінний варіант придбати річ з хорошою знижкою;
 • не робіть замовлення під час свят, оскільки в цей час можуть погано працювати не тільки китайські магазини, але і поштові служби, а також митниця нашої країни;
 • зверніть увагу на способи пересилки, які пропонує продавець. Детально про це ми писали вище;
 • перегляньте відгуки. З їх допомогою ви можете дізнатися, чи не зволікає продавець з оформленням замовлення. Інформацію про це ви також можете дізнатися за допомогою додадку AliTools.

Магазин Алі

Чому затримується доставка з Aliexpress в Україну

Ви зробили замовлення з Китаю ще 30 днів тому, але товар так і не прийшов. Постараємося розібратися, чому довго йде посилка з Аліекспрес?

Не варто панікувати, найімовірніше, що ви отримаєте довгоочікуваний замовлення. Але в такій ситуації бажано підстрахуватися і стежити за термінами захисту покупця, щоб вчасно відрити суперечку і повернути гроші, якщо товар не прийде.

відкрити спір алі

Від чого залежить час доставки з офіційного сайту Аліекспрес

Якщо вас хвилює питання, чому довго йде посилка з Аліекспрес в Україну, зверніть увагу на час доставки. Як правило, на пересилання китайських товарів йде від 20 до 45 днів. Але, якщо ви замовили щось в січні-лютому, будьте готові, що середні терміни доставки будуть збільшені. Це пов’язано з періодом святкування традиційного та китайського Нового року.

Тривалість пересилання залежить від служби доставки, якою магазин з Aliexpress користується для відправлення товарів. Так, якщо ваше замовлення було відправлено державною китайською поштою, то ви отримаєте посилку через 30-45 днів, залежно від роботи митниці. Якщо ж посилка була відправлена за допомогою пошти Сінгапуру або Гонконгу, то товар прийде до вас за 20-30 днів.

Тому, якщо ви не бажаєте чекати так довго, то можете при оформленні великого замовлення додатково вибрати платну доставку. Вона вам обійдеться від 25 баксів, але ви отримаєте свій товар протягом 7-20 днів.

Чому довго йде посилка з Аліекспрес: поширені причини

Якщо ж замовлення, зроблене на Алі, йде більше 2 місяців, причини можуть бути різні:

 • робота митної служби;
 • поштові служби занадто завантажені, що буває досить часто в період розпродажів та великих знижок;
 • помилки в роботі співробітників поштових служб;
 • замовник неправильно вказав свою адресу доставки;
 • відправник допустив помилку, вказуючи адресу доставки замовника.

Тривалість пересилання товару також залежить від транспорту. Посилка могла бути відправлена морським, залізничним транспортом або літаком. Найшвидший спосіб доставки – це кур’єрська експрес-доставка.

Як доставляється товар з Китаю

Чому довго йде посилка з Аліекспрес? Відповідь може бути пов’язана з певним етапом пересилання. Доставка з Китаю складається з наступних етапів:

 1. на початковому етапі продавець підтверджує замовлення. На це йому дається до 24 годин після оплати. Якщо магазин не сильно завантажений, замовлення буде підтверджено до 12 годин;
 2. протягом 2-10 днів після оформлення замовлення, магазин відправляє товар та надає покупцеві спеціальний трек-номер. З його допомогою можна відстежити місце знаходження посилки;
 3. залежно від місця відправлення посилки, а також від поштової служби, ще в Китаї товар може побувати на кількох сортувальних пунктах, а це може тривати до 10 днів;
 4. товар відправляється в країну замовника. Як правило, посилки вагою до 2 кг пересилаються літаком. Більш важкі товари відправляються залізничним або морським транспортом. Безкоштовна доставка поштової служби China Post займає від 20 до 30 днів. Якщо ж користувачем була обрана платна доставка, посилка буде отримана в два рази швидше;
 5. замовлення доставляється в країну покупця. Після цього, залежно від роботи митної служби та сортувального пункту, товар прийде до замовника до 5 днів.

Таким чином, середній час доставки товарів з Китаю становить 30-45 днів. Але на кожному з етапів можуть трапитися різні проблеми, що і забезпечує більш тривалу доставку.

Якщо термін захисту покупця, даний для отримання посилки, закінчується

У тому випадку, якщо час на пересилку товару закінчується, користувач може зробити наступні дії:

 • відкрити спір;
 • натиснути на спеціальну клавішу, щоб продовжити термін захисту покупця. Зазвичай продавець продовжує запит на продовження захисту до 3 днів;
 • якщо продавець відмовляється продовжити захист покупця, але стверджує, що замовлення вже в дорозі, необхідно відкривати спір. Таким обіцянкам довіряти не можна;
 • також починайте суперечку, якщо до кінця терміну захисту залишається 5-7 днів, але продавець не відповідає на всі ваші запитання.

час до закриття замовлення

У тому випадку, якщо ви так і не отримали своє замовлення, але вчасно відкрили диспут, ви стовідсотково повернете свої гроші назад. Також відкрити диспут можна в тому випадку, якщо трек-номер, наданий продавцем, не відслідковувався.

Магазин Алі

Ми назвали основні причини, чому довго йде посилка з Аліекспрес. Якщо у вас раптом виникнуть проблеми з доставкою товарів з Алі, обов’язково стежте за часом, яке дано на пересилку, щоб встигнути відкрити спір.

Чому товари з АліЕкспрес йдуть довго і що їх затримує

Перед замовленням і покупкою в магазині обов’язково читайте відгуки. Інші користувачі відверто пишуть про тривалість транспортування і скаржаться, якщо їм не сподобалася довга доставка АліЕкспрес. Уявімо, що ви захотіли придбати китайський телефон. Тоді на сторінці з обраною моделлю шукайте блок відгуків і ставте галочку – переглянути тільки для моєї країни.

Причини довгої доставки товару з AliExpress

Але які причини затримки в дорозі існують і чому товар з Алі йде так довго:

 • Продавець довго відправляв ваш заказ – хоча промайнула інформація, що річ відправлено, це не завжди так і представники магазинів часто хитрують в цьому плані
 • Вибраний дуже повільний спосіб доставки, щоб заощадити на ній
 • Замовлена річ дуже дешева і йде разом з тисячами інших, таких самих дрібничок
 • Перебої на одному з етапів транспортування
 • Проблеми на митниці вашої країни
 • Співробітники служби доставки (або пошти) у вашому місті працюють дуже погано і не повідомили вам, що посилка давно лежить на складі.

Як бачимо є дві групи проблем: по дорозі і вже безпосередньо у вашій країні. Самий сумний випадок, коли продукт вже давно трекнувся в країні призначення, але він місяцями лежить на митниці через плутанину бюрократів чи бездіяльності співробітників служби.

Останній варіант легко перевірити, якщо ви відстежите, що посилка вже в вашому місті/селі. Просто передзвоніть в поштове відділення і з’ясуйте, у чому справа.

Ось вам практично всі відповіді, чому довго йде товар з АліЕкспрес.

У більшості цих випадків допоможе читання відгуків про магазин і конкретному лоті, а також активність в підгонці роботи логістичних сервісів.

Довго йде товар з АліЕкспрес в Україну

Все залежить від певної країни і знову ж конкретного способу доставки в цю країну. Наприклад, замовлення, відправлене через China Post Air Mail буде йти різну кількість днів в Казахстан і Україну. Тому вам потрібно дізнаватися конкретно про свою державу і робити висновки.

В більшість міст України товар в середньому доставляють за 2-3 тижні. Якщо він дорогий, то значно швидше, а якщо копійчаний і коштує в межах 1-2 доларів – може йти навіть місяць-другий.

Що робити, якщо замовлення з Китаю не прийшло вчасно

Якщо замовлення з Алі не прийшло в обіцяні терміни, ви можете попросити продавця продовжити захист покупця або почати суперечку, щоб повернути свої гроші.

Таким чином, з’ясувати, скільки йде посилка з Аліекспрес дуже легко. Достатньо дізнатися поштову службу, якою був відправлений товар, а також періодично відстежувати місце перебування замовлення за допомогою спеціального трек-коду. Якщо замовлення було зроблено під час свят або розпродажів, товар може доставлятися довше.

Оголошення від партнерів

Залишити коментар