Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Скільки часу йде посилка з AliExpress і який спосіб доставки вибрати

скільки йде посилка з Аліекспрес, способи доставки

Скільки часу йде посилка з AliExpress і який спосіб доставки вибрати

Якщо ви тільки починаєте знайомитися з тонкощами онлайн-шопінгу в Китаї, вас напевно цікавить питання «Скільки йде посилка з Аліекспрес?». Час доставки з Китаю може бути різним і залежить від поширених способів доставки, про які ви дізнаєтеся з цієї статті.

Скільки чекати на посилку з Китаю

Замовивши товар з Aliexpress, кожен покупець хоче отримати свою посилку якомога швидше. А якщо замовлення не приходить тривалий час, виникає хвилювання, що посилка загубилась в дорозі. В такому випадку не варто впадати у відчай, адже час пересилки замовлення залежить від обраного способу доставки.

Скільки йде посилка з Аліекспрес, залежно від обраного способу доставки

Щоб дізнатися, скільки часу чекати на посилку з Китаю, з’ясуйте якою доставкою скористався продавець для її відправки. А якщо ви хочете дізнатися, де знаходиться посилка, ви можете відстежити її за допомогою трек-коду, який надав магазин. Про те, як це зробити, читайте тут.

Як правило, кожен продавець пропонує своїм клієнтам кілька способів пересилки, серед яких є як платні, так і безкоштовні. Покупець може вибрати одну із запропонованих транспортних компаній, які займаються доставкою продукції з Алі.

Більшість відвідувачів популярної китайської торгової площадки вибирають безкоштовні способи доставки, серед яких Aliexpress standard shipping. При замовленні цією службою, посилка йде до адресата до 60 днів. Але може бути доставлена і за 20-30 діб, якщо продавець швидко відправив товар, а на митниці виникли різні затримки.

Безкоштовні способи доставки з Aliexpress

Найпоширеніша служба доставки з Алі – Air China Post. За пересилку за допомогою цієї служби від покупця не вимагається додаткова плата. Але через свою перевантаженість China Post Air повільно обробляє посилки. У зв’язку з цим, ваш товар може йти до двох місяців, а то і більше.

Також продавці з Aliexpress часто користуються службами Гонконгу, Швейцарії, Швеції, Сінгапуру. В такому випадку, магазини гарантують своїм клієнтам, що їх замовлення прийде протягом двох місяців, але часто товари приходять досить швидко (до одного місяця).

Якщо замовлення було відправлено поштовою службою Фінляндії, то можете чекати від 20 до 35 днів.

Скільки йде посилка з Аліекспрес, якщо скористатися платною доставкою

Якщо покупець хоче отримати своє замовлення якомога швидше, він може вибрати одну з платних поштових служб:

  • EMS – сервіс, який доставляє товари за додаткову плату за два тижні з моменту замовлення;
  • DHL, TNT – служби, послуги яких обійдуться набагато дорожче, ніж при використанні EMS. При використанні цих сервісів товари також надходять за два тижні, хоча компанії обіцяють більш швидку доставку.

Якщо ви замовили товар за низькою ціною, то немає необхідності додатково користуватися платними способами доставки. Адже, таким чином, пересилання обійдеться вам дорожче, ніж ціна самого товару.

Таким чином, середній час доставки товарів з Aliexpress залежить від обраного поштового сервісу (платного або безкоштовного).

Як перевірити, де знаходиться посилка з Китаю

До кожного замовлення з офіційного сайту Aliexpress додається спеціальний трек-код. В ідеалі, він складається з цифр і букв. Якщо ж продавець надав вам трек-номер без букв, то посилка можна буде відстежити виключно на території Китаю.

Щоб відстежити товар з Аліекспрес за допомогою трек-коду, достатньо скористатись одним із спеціальних сервісів, наприклад, Track24. Просто скопіюйте код і вставте його в спеціальне поле.

Що робити, щоб замовлення з Aliexpress прийшло швидше

Щоб вплинути на терміни пересилання замовлення з Алі, ви можете зробити наступне:

  • не замовляйте речі під час розпродажів, оскільки в період знижок продавці сильно завантажені і можуть вчасно не впоратися з великою кількістю замовлень. Але, якщо ви хочете трохи заощадити і можете почекати, то розпродажі – це відмінний варіант придбати річ з хорошою знижкою;
  • не робіть замовлення під час свят, оскільки в цей час можуть погано працювати не тільки китайські магазини, але і поштові служби, а також митниця нашої країни;
  • зверніть увагу на способи пересилки, які пропонує продавець. Детально про це ми писали вище;
  • перегляньте відгуки. З їх допомогою ви можете дізнатися, чи не зволікає продавець з оформленням замовлення. Інформацію про це ви також можете дізнатися за допомогою додадку AliTools.

Магазин Алі

Що робити, якщо замовлення з Китаю не прийшло вчасно

Якщо замовлення з Алі не прийшло в обіцяні терміни, ви можете попросити продавця продовжити захист покупця або почати суперечку, щоб повернути свої гроші.

Таким чином, з’ясувати, скільки йде посилка з Аліекспрес дуже легко. Достатньо дізнатися поштову службу, якою був відправлений товар, а також періодично відстежувати місце перебування замовлення за допомогою спеціального трек-коду. Якщо замовлення було зроблено під час свят або розпродажів, товар може доставлятися довше.

(Без рейтингу)
Loading...