Як відстежити посилку на Аліекспрес

Щоб бути вкурсі де знаходиться ваше відправлення, слід скористатись відстеженням посилки. Кожен досвідчений покупець знає як відстежити посилку з Аліекспрес.

Для відслідкування замовлення з Китаю в Україну продавці на Аліекспрес видають спеціальні трекери, або трекінг-коди.

Якщо ви вже знаєте як купувати на Аліекспрес і зробили це, то вже чекаєте на свою посилку.

Що таке трекер код

Трекінг-код (трекер) або трекер-код – це спеціальний набір символів, який продавець присвоює посилці, коли відправляє її. Цей шифр відслідкування замовлення з Аліекспрес потрібен, щоб бачити, де в даний момент часу знаходяться посилки.

Тому іноді кажуть, що посилка трекнулась в якомусь місці. Це означає, що поштова служба або сервіс доставки вніс код про отримання бандеролі в свою базу і сповістив вас, що бандероль просувається в напрямку до вас (і це не може не тішити!)

Де взяти трекер код

Часто не можуть знайти трек код на сайті. Щоб отримати його треба перейти в мої замовлення, тобто натиснути кнопку «My orders»:

Як знайти мої замовлення на Аліекспрес

Далі навести курсор на кнопку “Track Order” (1) і ви побачите свій номер відстеження (2). Просто виділіть його та скопіюйте:

Де знайти трекінг код Аліекспрес

До речі, на зображенні вище дуже корисна штука – це органайзер для проводів і малої портативної техніки. Коштує він до трьох баксів, а купити його можна тут – http://ali.pub/1qwry0. Автор статті придбав собі два такий, як бачите і не може натішитись.

У тексті є ссилка «here». Вона веде на якийсь малозрозумілий китайський трекер, тому цей варіант пропускаємо. Якщо ви натиснете на кнопку 3, то побачите мало інформації, але це ще один спосіб простежити де зараз моя посилка. Це буде виглядати так:

Сайт для відстежування посилок Track24

Отож ви отримали трекер і тепер можете відслідковувати посилку з Китаю через спеціальні сервіси.

Один із хороших варіантів для такої процедури – сайт track24, але є й багато інших.  Сервіс дозволяє внести всі свої коди відстеження посилок і навіть надсилати вам сповіщення кожен раз, коли вона прибуває в новий проміжний пункт призначення. Сервіс можна використовувати і без реєстрації, але так значно менше функцій.

Більше про трекінг посилок з Китаю читайте в статті.

Процес дуже простий. В спеціальну форму пошуку вставляєте свій код, який може складатись з букв і цифр, або тільки цифр. Це залежить від конкретного способу доставки. Після цього тиснемо синю кнопку «Відслідкувати посилку». Трекінговий номер буде внесено в базу і вже через кілька годин, або день ви дізнаєтесь де ваш товар.

відстежити посилку з Аліекспрес

Ось як буде виглядати історія з кількома етапами відстежування:

Відстеження посилки з китаю через трекінг-код

Зверніть увагу, що сервіс вказує приблизний час доставки. Але це все досить відносно, треба зізнатись. Також сервіс відстежування замовлень track 24 дозволяє налаштувати сповіщення про кожний новий етап мандрів відправлення:

Вся історія буде зберігатись на вашому акаунті, а якщо ви зітрете код, його переведуть в архів:

  1. трекінг код вашого замовлення;
  2. ім’я треку, яке ви самі задаєте для зручності;
  3. дзвіночок означає сповіщення;
  4. клікнувши по піктограмі годинника задається попередження про закінчення часу доставки, що зручно для відкриття спорів на Аліекспрес;
  5. хрестиком можна перевести конкретний трекер шифр в архів, щоб він не заважав.

Таким чином можна відстежити посилку з Аліекспрес по трек номеру. Існує безліч інших, альтернативних способів. Дуже популярний сервіс для трекінгу 17track net. Але на колір і смак – товариш не всяк.

Як відслідкувати посилку з Китаю через Укрпошту

Коли замовлення з Аліекспрес чи іншого китайського сайту вже прибуло в Україну, воно доступне для відстеження вітчизняними службами.

Зараз в Україні замовлення з Китаю приходять на такі служби:

  • Укрпошта
  • Нова пошта
  • Міст-Експрес

Якщо вам приходило ще через якийсь сервіс, обов’язково напишіть нам. Найлегше відстежити посилку з Аліекспрес через сайт Укрпошти. Для цього просто треба перейти на сторінку з формою пошуку.

Тисніть на посилання, щоб перейти на сайт Укрпошти.

Відстеження посилок Укрпошти з Китаю

На онлайн-ресурсі зазначено, що міжнародний трекінг зараз тестується. Недолік в тому, що в більшості випадків українська пошта не трекає повністю числові трекер-коди з Аліекспрес. Але вони начебто працюють над цим.

Також річ може не відслідковуватись через те, що вона йде через Нову пошту.

Як відстежити посилку з Аліекспрес – Нова пошта

У цьому випадку треба просто перейти на сторінку Нової пошти – і скористатись зліва вікном для трекінгу посилок. Знову ж таки: буває, що не всі відправлення фіксуються. Іноді замовлення вносяться в базу даних служби з суттєвим запізненням. Бандероль буде відображатись тут тільки якщо її транспортує «доставка майбутнього».

Відслідкувати посилку Аліекспрес через Нову пошту

Підсумки: відслідкувати замовлення з Китаю не важко

Щоб відстежувати посилку з Аліекспрес чи інших магазинів Китаю треба отримати від продавця трекінг код (він знаходиться в описі замовлення на сайті Aliexpress). Його потрібно перевіряти в спеціальних сервісах, де можна переглянути пересування товару.

Коли замовлена річ надійшла в Україну, вона може трекатись через наші внутрішні сервіси, в залежності якою службою доставляється. Це може бути Укрпошта, Нова Пошта або Міст Експрес.

Надіємось стаття була для вас корисною. Якщо так – скопіюйте посилання на неї і вставте на свою сторінку в фейсбуці! Адже ви охоче допоможете нам розвиватись, правда!?

Дякуємо вам, що ви з нами і підтримуєте розвиток проету aliexpert.com.ua

Вам також буде цікаво почитати: