Халява на Aliexpress – працює чи ні?

Халява на Аліекспрес – це назва розіграшу товарів, який відбувається майже щодня. Щоб взяти участь у розіграши потрібно мати смартфон з додатком Aliexpress.

Халява на Аліекспресс це  єдиний спосіб отримати безкоштовні товари в китайському магазині. Фактично це лотерея, у якій розігруються товари. Відбувається вона в мобільних додатках Aliexpress. Виграти тут можна дуже цінні товари, включаючи дорогі смартфони, портативні гаджети, одяг та взуття.

Халява на Аліекспрес – правила розіграшу

Щоб взяти участь у роздачі халяви, треба зайти в однойменний розді “Халява”, якщо ви використовуєте російськомовну версію сайту (англійською розділ називається “freebies”). Там буде багато різних товарів. Коли ви підписуєтесь на розіграш, то додаєте магазин на сайті Аліекспрес у вибране. Тому, насправді халява досить умовна. Це щось дуже схоже до розіграшу в фейсбуці, коли треба поставити лайк і розшарити в фіді пост.

Особливості розіграшу халявних товарів:

 1. грати можна в мобільному додатку
 2. ви автоматично додаєте магазин, що розігрує товар у вибране
 3. якщо виграєте – треба зняти відеозвіт
 4. товар не повністю безплатний, а коштує один цент
 5. виграти дуже нелегко.

Конкуренція при такий лотереї дуже висока, зате призи дійсно варті того. В розіграші халяви можна брати участь двічі на добу.

Часто запитують “Це все добре, але Халява на Аліекспрес як виграти?”. Відповіді на це питання однозначної нема, адже все залежить від випадковості. Втім, єдина порада – частіше ставати учасником розіграшу. Це дає бодай примарні шанси, хоч колись опинитись у списках переможців. До речі, якщо ви виграєте, то офіційний магазин Aliexpress повідомить вас про це.

Ще одною умовою отримання халявного товару є публікація відео після його отримання. Ви маєте розповісти, що виграли його у конкурсі і все таке. Це основні правила халяви.

Чули щось про кешбек? Читайте статтю як повернути частину грошей з покупки.

Халява Аліекспресс відгуки

Іноді користувачі пишуть, що халява на Аліекспресі не працює. Це не зовсім вірно, адже багато людей, які грають в лотерею теж ніколи не вигравали. Але це не означає, що ніхто і ніколи не отримував халявних подарунків від Алі. У одного із авторів нашого сайту – Ореста, одразу два знайомих вигравало кльові подарунки. Перший заарканив телефон Мейзу, а другому дістався більш скромний Пауербанк Сяомі.
Хто отримував, той знає, що розіграші не фейкові. Якщо не вірите – можете пошукати запит “Халява на Аліеспрес”, форум чи будь-який інший сайт дасть різні відповіді.

Вердикт Аліексперта

Халява на Аліекспрес – працює і люди виграють круті забавки чи одяг. Якщо ви довго і усердно спробуєте грати, то зрозумієте, що це не черговий фейк, а хороша реклама та приваблювання клієнтів. Багато людей знаходять для себе нові товари у цьому розділі мобільного магазину Аліекспрес, що дуже вигідно продавцям.

Сподобалась стаття – поділись нею з френдами та розшар в соцмережах. Команда Аліексперт буде тримати кулаки, щоб цього разу халява дісталась саме тобі!

Оголошення від партнерів

5 коментарів до “Халява на Aliexpress – працює чи ні?”

 1. а можно ли выиграть вторую халяву, если еще не отправил отчет по первой? были ли случаи?

  Відповіcти
  • Здравстуйте. Сам такое не выигрывал, но правилами акции это не запрещено. Думаю, что случаи были. А что Вам удалось выиграть, интересно очень?!

   Відповіcти
  • такого случая не было лично у меня, но я думаю что это возможно, но отчёт лучше писать сразу, как это делаю я 🙂

   Відповіcти

Залишити коментар