Кешбек Aliexpress – як працює, найкращі сервіси і вирішення проблем з зарахуванням

Кешбек Аліекспрес в Україні

Кешбек це повернення частини грошей за покупки в інтернеті. Особливо вигідний кешбек Аліекспрес, оскільки це додаткова економія в китайському магазині. Ви не тільки купуєте дешеві китайські речі практично без посередників, але заощаджуєте до 8%, завдяки поверненню коштів від системи.

Зміст
 1. Що таке кешбек і як він працює
 2. Як працює кешбек Аліекспрес
 3. Як отримати кешбек Аліекспрес?
 4. Як отримати кешбек на Аліекспресс і що потрібно про нього знати?
 5. Кешбек Аліекспрес Україна
 6. Найкращі кешбек сервіси
 7. Чи можливо оформити кешбек на AliExpress після оплати товару
 8. Оформити кешбек на Аліекспрес після покупки – можливо чи ні
 9. Чому не зарахований кешбек за покупку на AliExpress
 10. Не вдалося отримати кешбек на Аліекспрес: поширені причини
 11. Браузер блокує cookies
 12. Використання блокувальників реклами
 13. Використання промокоду іншого сервісу
 14. Закінчився термін життя кукі
 15. Віруси на ПК
 16. Програми для перевірки надійності магазинів з Aliexpress
 17. Помилки при здійсненні покупки
 18. Замовлення зроблено по телефону
 19. Був замовлений товар, за який кешбек не нараховується
 20. Оформлення замовлення за допомогою мобільного додатку
 21. Інші причини, через які не нарахували кешбек
 22. ТОП 15 кращих сервісів + як отримати кешбек – покрокова інструкція і порівняльна таблиця
 23. Як працюють кешбек сервіси
 24. Кращий кешбек для Аліекспресс 2019 – ТОП 10 популярних сервісів з максимальним кешбеком
 25. Послуга №1: Epn (Epn)
 26. Сервіс №2: Мегабонус (Megabonus)
 27. Сервіс №3: Letysops
 28. Сервис №4: Яндекс Деньги
 29. Сервіс №5: Копікот
 30. Сервіс №6: Smarty.Sale
 31. Сервіс №7: Cash4brands
 32. Сервіс №8: Промокоди.net
 33. Сервіс №9: Skidka.ru
 34. Сервіс №10: Яманета
 35. Порівняння Кешбеку різних сервісів – таблиця + висновки
 36. Кешбек на Аліекспресс: як користуватися і його повернути – покрокова інструкція для новачків
 37. Як економити ще більше на покупках – 5 корисних сервісів
 38. Biglion.ru
 39. Frendi.ru
 40. Vigoda.ru
 41. Kuponator.ru
 42. SkidkaOnline.ru
 43. Як не потрапити на шахрайські кешбек сервіси
 44. Відгуки про кешбек
 45. Висновок

Що таке кешбек і як він працює

Кешбек (від англ. cashback або амер. cash back – повернення готівки) – повернення покупцю частини витрачених ним грошей на купівлю товарів або за замовлення послуг. Найпоширенішими форматами  є повернення частини витрат у банківських картах, онлайн гемблінгу та сфері інтернет-комерції.

Як стверджує Вікіпедія, кешбек набув поширення у США, в 70-х роках, коли почали використовуватись кредитні картки. Відшкодування коштів було незначним і складало 1-2%. При цьому повернення відбувалось тільки один раз за рік, у грудні місяці.  Сьогодні найбільші кешбек системи співпрацюють з великими торговими центрами і залучають для них нових клієнтів.

Кешбек що це

Головні переваги:

 • простота отримання
 • безпечність
 • додаткова суттєва економія.

Як працює кешбек Аліекспрес

Кешбек Аліекпрес що це? Давайте розберемось, як це працює у випадку китайського магазину Aliexpress в  Україні.

Оскільки магазин великий багато сервісів допомагають йому приваблювати нових клієнтів. Такі партнери, як EPN чи Letyshops залучають нових покупців і мають попередню домовленість про комісію за свої послуги.

Наприклад, якийсь кешбек-сервіс домовляється з Алі, що при залученні клієнта, він отримає комісію 10%. Це означає, що при купівлі приведеним покупцем якогось товару за 10 доларів в магазині, сервіс отримає винагороду 1 долар. Але щоб покупці приходили саме до “кешбекерів” та через них купували, вони мусять щось запропонувати натомість. Тому, подібні системи віддають значну частину своєї комісії самим клієнтам.

Це дуже вигідна для всіх сторін схема, яка дійсно працює, в чому ви можете пересвідчитись самі. Просто перейдіть за запропонованими нижче посиланнями та зареєструйтесь в системі і ви будете додатково економити.

Читайте “Як зекономити при покупках на Аліекспрес”, у ній ви знайдете інфу про інші способи заощаджувати онлайн.

Як отримати кешбек Аліекспрес?

Для повернення частини коштів треба зробити декілька простих кроків:

 • зареєструватись на кешбек сервісі (про найкращі читайте нижче), який є партнером китайського магазину;
 • включити спеціальний плагін, який зафіксує вас у системі;
 • здійснити покупки на aliexpress.com;
 • дочекатись посилки і підтвердити отримання.

Після цього у вашому кабінеті будуть нараховані комісійні, які можна вивести. Обманути сервіси у вас не вийде, кешбек Аліекспрес зарахується тільки для одного із них.

Який Кешбек на Аліекспресс можна отримати? 
1. Стандартний Кешбек на Аліекспресс зазвичай становить від 2% до 7%.

 1. А ось підвищений Кешбекможе варіюватися в середньому від 7%до 15% . Іноді він на деякі товари може доходити до 50-90%, проте головним чином такий високий кешбек поширюється на недорогі дрібні товари вартістю до 100-200 гривень. Хоча буває дійсно зустрічаються вартісні речі.
 2. За промокодом і купонами діють знижки в середньому від 8%до 30% (на деякі групи товарів можуть становити до 50% ).

У будь-якому випадку купувати ще вигідніше на Аліекспресс можна, головне знати як! Якщо ви готові дізнатися, як економити по максимуму, тоді давайте приступати!

До речі, обов’язково прочитайте статтю до кінця і поділіться своєю думкою (раптом ми упустили щось важливе)!

Як отримати кешбек на Аліекспресс і що потрібно про нього знати?

Як ви вже зрозуміли, для того щоб купити з Кешбеком на Аліекспресс той чи інший товар потрібно буде використовувати спеціальні сервіси. Які саме використовувати вигідніше за все ми розберемо докладно трохи нижче в статті. Трошки терпіння.

Основне, що вам необхідно буде зробити – це просто зареєструватися на одному / декілька найбільш вподобаних вами Кешбек-сервісах. Варто відзначити, що вони повністю безкоштовні, платити їм нічого не треба потрібно. Тому з цим не повинно виникати питань.

Тепер коротенько про те, що важливо знати про Кешбек.

Зазвичай ми звикли до того, що при купівлі товару бачимо реальну знижку. Тобто те, скільки коштував товар раніше і скільки пропонує продавець нам за нього зараз. Але покупки з Кешбек на Аліекспресс – це щось інше. По суті це стандартна і всім звична знижка, тільки отримати її можна після, а не під час покупки товару на сайті.

На жаль, до сих пір є люди, які вважають все Кешбек сервіси шахраями. Однак, такі люди просто не до кінця розуміють принцип їх роботи.

Кешбек Аліекспрес Україна

Якщо ви живете в Україні, то для вас доступні всі популярні способи кешбеку. Ви зможете повертати гроші в доларах або рублях. Наразі немає сервісів, які відшкодовують частину витрачених грошей у гривнях.

Найкращі кешбек сервіси

Кешбек EPN – офіційна партнерська мережа, яка пропонує дуже вигідні умови покупок та своє партнерство в Україні. Повертати з покупок можна до 8-10%. Повернення коштів відбувається в доларах.

EPN кешбек Аліекспрес

Кешбек Летішопс (Letyshops) – найбільш відомий сервіс, який рекламують майже всі. Теж пропонує хороші відсотки, але гроші повертає у рос. рублях. Вивести їх можна на Вебмані. Мінімалка на вивід 500 р (десь 250 грн).

Летішопс кешбек Аліекспрес

Існують десятки інших кешбек сервісів, про які ми додамо інформацію дещо пізніше. Аліексперт рекомендує вам вибрати сервіс  від мережі EPN.

Чи можливо оформити кешбек на AliExpress після оплати товару

Питання про те, як оформити кешбек на Аліекспрес після покупки турбує багатьох покупців, які оплатили замовлення, але забули скористатися інструментами кешбек сервісу.

Первісна мета кешбек Аліекспрес — залучати нових покупців можливістю повертати частину грошей від вартості їхніх покупок. Однак кешбек Аліекспрес доступний не тільки для нових, але і досвідчених покупців, які оформили не один десяток замовлень.

Нарахування грошей за кешбек відбувається через спеціальні сервіси, що мають домовленості з інтернет-магазином Аліекспрес. Щоб кешбек був зарахований, перед додаванням товару в корзину, і його оплати покупець повинен перейти на AliExpress за допомогою інструментів кешбек сервісу.

Оформити кешбек на Аліекспрес після покупки – можливо чи ні

Якщо покупка була зроблена без використання інструментів сервісу — кешбек зарахований не буде.

Покупець може спробувати скасувати тільки-що оплачене замовлення і зробити покупку заново, але з використанням інструментів кешбек сервісу. Зазначимо, що повернення грошей при відмові від замовлення відбувається не миттєво, а через 3-14 робочих днів.

Ми рекомендуємо використовувати кращий кешбек сервіс для Аліекспрес — ePN Cashback, який пропонує найкращі умови на ринку для своїх користувачів.

На жаль, оформити кешбек на Аліекспрес після покупки «заднім числом» просто неможливо. Якщо ви активно повертаєте частину грошей з покупок за допомогою кешбеку, важливо виробити звичку не забувати застосовувати потрібні інструменти вчасно.

Чому не зарахований кешбек за покупку на AliExpress

Багато покупців популярного китайського торгового майданчика користуються різними сервісами, щоб отримати кешбек на Аліекспрес. Але бувають ситуації, коли обіцяний відсоток від купленого товару не повертається, хоча ви начебто робили все правильно.

Розглянемо основні причини, чому кешбек не нараховується. І справа не в тому, що сервіс, вибраний користувачем, обманює. Найчастіше помилку здійснює сам покупець.

Не вдалося отримати кешбек на Аліекспрес: поширені причини

Якщо ви скористалися перевіреним кеш-бек сервісом, але замовивши товар, не повернули частину його вартості – це означає, що була допущена помилка з вашого боку. Але обдурити вас можуть лише невеликі сайти «одноденки», які можуть заманити користувачів великим кешбеком до 20%. Звичайно, бувають акції, де за придбання товару обіцяють повернути хороший відсоток від його ціни авторитетні надійні сервіси, але це буває дуже рідко.

Таким чином, отримати кешбек на Аліекспрес можна тільки, якщо зареєструватися на перевіреному сайті. Великим сервісам невигідно обманювати клієнтів і псувати свою репутацію.

Якщо ви вибрали надійний сервіс, але так і не отримали кешбек, розібратися в ситуації допоможе знання принципів роботи системи.

Як працює кешбек

Зазвичай сервіси використовують стандартну схему, за якою також працює популярний кешбек сервіс LetyShops:

 • користувач реєструється на сайті;
 • клацає по посиланню, яку надає ресурс і переходить на сайт Aliexpress;
 • вибирає і оплачуєте товар, повертаючи за допомогою сервісу частину вартості покупки.

Але чому ж, здійснивши покупку через кеш-бек сервіс, ви так і не отримали обіцяні кошти назад? Причинами можуть бути:

 1. браузер блокує куки;
 2. різні блокувальники реклами;
 3. термін життя cookies закінчився;
 4. віруси на вашому ПК;
 5. використання програм для перевірки надійності магазинів з Алі;
 6. використання промокоду іншого сервісу;
 7. покупка була зроблена неправильно;
 8. ви оформили замовлення по телефону (у разі замовлень товарів з інших інтернет-магазинів);
 9. замовлення було зроблено з категорії товарів, за які кеш-бек не нараховується;
 10. покупка була здійснена через мобільний додаток.

Розглянемо кожну з цих причин більш уважно.

Магазин Алі

Браузер блокує cookies

Cookies – частина даних, які сервіс зберігає в браузері користувача, щоб мати можливість ідентифікувати його. Наприклад, ресурс міг запам’ятати ваш логін і пароль, щоб позбавити вас необхідності вносити ці дані повторно. Кеш-бек сервіс також використовує кукі, щоб визначити, що ви зробили покупку за допомогою його посилання. Але бувають ситуації, коли браузер заблокував кукі-файли, через що ви не отримали свій кешбек. У такій ситуації ви можете швидко скасувати покупку, поки ваше замовлення не буде підтверджене. Гроші при цьому повернуться на ваш рахунок.

Основна причина, чому кукі не збереглися – ви самі встановили заборону на запис соокіеѕ в браузері через сильне занепокоєння з приводу своєї безпеки у Всесвітній павутині. Якщо ви прагнете всіма можливими способами зберегти максимальну анонімність в інтернеті, не бажаючи, щоб які-небудь дані були записані на ПК, отримати кешбек на Аліекспрес у вас не вийде. Але насправді, у cookie-файлах немає нічого страшного і завдати шкоди вашому комп’ютеру вони не зможуть, адже це просто текстові дані. Соокіеѕ не зберігаються в браузері, якщо використовувати режим «Інкогніто»

Використання блокувальників реклами

Якщо вас дратує реклама на сайті, і ви використовуєте різні блокувальники, наприклад, AdBlock, отримати кешбек на Аліекспрес у вас не вийде. Тому, замовляючи товар з Китаю, необхідно відключити блокувальник.

Використання промокоду іншого сервісу

Купівля на Aliexpress зараховується тому сайту, який останній записав свої cookies перед замовленням. Тому, використовувати кешбек від одного сервісу та промокод від іншого одночасно не вийде.

Закінчився термін життя кукі

Кукі в браузері зберігаються тимчасово. Якщо говорити про Aliexpress, то тут партнерські соокіеѕ зберігаються лише одну сесію. Відповідно, якщо ви закрили браузер, то для нарахування кешбеку необхідно знову переходити на Алі за допомогою партнерського посилання. Це відноситься і до покупок з інших онлайн-магазинів.

Віруси на ПК

Через шкідливі програми може постраждати не тільки робота ПК, але і кукі-файли. Тому час від часу перевіряйте свій комп’ютер на наявність вірусів.

Програми для перевірки надійності магазинів з Aliexpress

Програми, які допомагають перевіряти надійність продавців на Алі, можуть замінювати кукі кешбек-сервісу на власні, в результаті, ви так і не отримаєте свій cashback. До списку таких програм відносяться:

 • AliExpress Seller Check;
 • AliBonus;
 • AliTrust.

Уточнити перелік відповідних додатків можна в правилах cashback-сервісу, який застосовує покупець.

Помилки при здійсненні покупки

Для нарахування кешбеку необхідно перейти по партнерському посиланню, замовити товар і відразу ж його оплатити. Але якщо ви перейшли по партнерському посиланню і вибрали товар, що був раніше доданий в корзину, cashback-сайт не зарахує вам угоду. Інформацію про це можна знайти в правилах сервісу. Тому, якщо ви бажаєте придбати певну річ з Алі і отримати назад частину від її вартості, радимо переконатися, що ви не додали її в корзину або в обране.

Замовлення зроблено по телефону

Замовлення з Aliexpress можливі тільки через сайт. Але в інших інтернет-магазинах можна робити покупки по телефону. Пояснювати чому за замовлення по телефону не нараховується кешбек немає потреби.

Був замовлений товар, за який кешбек не нараховується

У Aliexpress бувають товари, за які cashback не дається. Наприклад, кешбек неможливо отримати, якщо був замовлений товар з розділу Тмолл.

Оформлення замовлення за допомогою мобільного додатку

Звичайно, товари, замовлені з Аліекспрес за допомогою мобільного додатку, коштують трохи дешевше, але кешбек сервіси не радять користуватися мобільними програмами. Адже, при замовленні через додаток ваші шанси отримати відсоток від покупки зменшуються в кілька разів. По-перше, деякі сервіси не можуть простежити дії користувача, якщо він робить покупку з мобільного гаджета за допомогою спеціальної програми. По-друге, програми часто зависають. Тому, бажано підстрахуватися і використовувати звичайний ПК і робити замовлення через браузерну версію сайту.

Інші причини, через які не нарахували кешбек

Крім перерахованих вище причин, через які ви так і не отримали cashback, існують наступні:

 • ви або продавець скасував замовлення;
 • товар не було доставлено, ви відкрили суперечку, успішно виграли її і повернули гроші за покупку. Тобто, cashback дається тільки в тому випадку, якщо ви підтвердили своє замовлення;
 • невиконані вимоги кешбек сервісу. Тому, перш ніж користуватися певним сайтом, уважно вивчіть його правила;
 • лаги в роботі сервісу.

Таким чином, щоб отримати кешбек на Аліекспрес:

 1. переконайтеся, що браузер не блокує cookie-файли;
 2. робіть покупку відразу ж після переходу по посиланню;
 3. переконайтеся, що обраний вами товар раніше не додавався у кошик або в обране;
 4. робіть замовлення через ПК, а не через мобільно додаток;
 5. уважно вивчіть правила партнерської програми, яку ви використовуєте.

Виконання цих рекомендацій допоможе вам повернути певний відсоток від замовлення на Aliexpress і отримати гроші на наступну покупку з Китаю.

ТОП 15 кращих сервісів + як отримати кешбек – покрокова інструкція і порівняльна таблиця

Як працюють кешбек сервіси

А все досить просто – кешбек сервіси працюють за партнерськими програмами, тобто завдяки тому, що через них на Аліекспресс купують багато людей, Аліекспресс повертає їм частину (певний%) з оплачених товарів. А Кешбек сервіси в свою чергу повертають частину (50-75%) від своєї суми тому покупцеві, який купив товар через них. В результаті це вигідно, як нам – простим покупцям, так і кешбек сервісам.

Хоча іноді шахраї дійсно зустрічаються, вони обіцяють величезні і швидкі виплати, а в результаті не платять нічого.

Тому бажано вибирайте кешбек сервіси з наведеного списку в даній статті (всі вони перевірені), якщо ж його немає в списку, то як мінімум обов’язково почитайте про нього відгуки на різних сайтах. Про те як їх виявити, ми додатково розповімо ближче до кінця статті.

На що ж потрібно звертати увагу при виборі оптимального Кешбек сервісу:

 • Надійність – сервісом користуються сотні тисяч і навіть мільйони людей, він співпрацює з великою кількістю магазинів;
 • Розмір виплат – сума (відсоток), яку повертає сервіс зі зроблених вами покупок, чим він вищий, тим краще;
 • Терміни виплат і робота служби підтримки – якщо ви робите покупки на Аліекспресс з Кешбеком і вам затримують виплати або ігнорують в саппорті елементарні питання, то навіщо вам тоді такий сервіс.

Спочатку ми зробимо огляд популярних Кешбек сервісів, а вже далі надамо детальну інструкцію по отриманні Кешбеку на Аліекспресс!

Кращий кешбек для Аліекспресс 2019 – ТОП 10 популярних сервісів з максимальним кешбеком

Ми зібрали кращі і найактуальніші сервіси для отримання кешбеку з покупок, що здійснюються на сайті Aliexpress.

При виборі сервісів ми орієнтувалися, насамперед на максимальні виплати, надійність компаній, стабільність нарахувань і рейтинг користувачів (популярність). Ми також підготували для вас порівняльну таблицю, яка допоможе вам напевно відібрати кращий сервіс!

До речі, щоб економити більше, перед вчиненням покупок, переглядайте офіційний розділ купонів на Аліекспресс , по ним можна отримати знижки до 10-20%.

Також крім сервісів, що пропонують Кешбек зверніть увагу на агрегатори знижок, на яких іноді можна купити товари з вигодою до 90%.

Послуга №1: Epn (Epn)

Epn – по праву вважається одним з найпопулярніших Кешбек сервісів для Аліекспресс (він до речі і спеціалізується головним чином на Аліекспресс) у всьому світі.

На ньому завжди можна зустріти безліч товарів з підвищеним Кешбеком. Також на сайті в розділі «Купони на знижку» представлені товари, за якими на даний момент діють знижки на Аліекспресс.

Максимальний Кешбек на Аліекспресс тут за деякими групами товарів може доходити до 30-90% . Переваги сервісу EPN полягають в наступному:

 • Підвищений Кешбек можна отримувати по промокодах, які часто виникають на сайті;
 • Веб-сайт не бере комісію при виведенні грошей;
 • Періодично з’являються акції, за якими можна отримати підвищений Кешбек;
 • Мінімально можна виводити навіть від пару монет з рахунку;
 • Маса можливостей вивести гроші: на електронні гроші, на карти …;
 • Можливість купувати товари з Кешбеком через додаток на телефоні.

Сервіс дійсно заслуговує на увагу. «Стандартні» ставки Кешбеку по різних групах товарів наведено нижче в таблиці.

Огляд сервісу EPN
Категорія товарів і кешбек, який нараховується:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніка, дискові накопичувачі 2%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 6%
Всі інші товари в інших категоріях 4%
(всього: 2%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін підтвердження кешбеку: ≈ 30 днів
Додаткові акції (підвищений кешбек, купони …): присутні, дуже багато
Мінімалка на вивід: 0,2 $ (≈6 грн.)

Сервіс №2: Мегабонус (Megabonus)

Сайт MegaBonus з’явився ще в жовтні 2015 року. Він швидко набрав популярність і в Україні ним користується понад 200 тисяч осіб. За допомогою цього сервісу на Аліекспресс можна купувати одяг, взуття, косметику, електроніку, фототехніку, товари для тварин і багато іншого.

Крім Аліекспресс в Мегабонусі налічується понад двісті магазинів, в яких ви можете робити покупки і повертати Кешбек з них. Хоч і базові ставки кешбеку у даного сервісу не дуже високі, проте їх можна збільшити на 50%(чим більше покупок, тим вищий кешбек).

Плюси користування сервісом криються в наступному:

 • На сайті публікуються актуальні промокоди для Аліекспресс;
 • Є маса способів для виведення грошей. Ви можете виводити їх на мобільний телефон, електронні гаманці, особисті дебетові карти.

Якщо говорити про які-небудь мінуси, то немає бонусів за реєстрацію, хоча в багатьох інших кешбек-сервісах, які використовуються для покупок на сайті Аліекспресс вони майже завжди є.

Огляд сервісу Мегабонус
Категорія товарів і відповідний кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніки, дискові накопичувачі 1.61%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 3.27%
Всі інші товари в інших категоріях 3.27%
(всього: 1.86%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія кешбеку: ≈ 30-45 днів
Додаткові акції (підвищений кешбек, купони …): присутні, є можливість підвищити кешбек
Мінімалка на вивід: 1,5 $ (≈ 45 грн.)

Сервіс №3: Letysops

Сайт LetyShops вже не перший рік активно співпрацює з китайською торговим майданчиком Aliexpress. Інтерфейс сайту простий, інтуїтивний і доступний кожному любителю шопінгу. На даний момент на сайті зареєстровано більше двох мільйонів активних акаунтів з України і країн СНД.

Отримати ви можете близько п’яти відсотків з кожної покупки. Мінімальна сума виводу грошей з особового балансу становить 500 рублів. Взагалі загальний відсоток Кешбек, який повертається по системі сайту LetyShops, становить 5%, але при активному користуванні є програма лояльності, відповідно до якої сума Кешбек може бути збільшена до десяти відсотків.

Для нових користувачів при реєстрації дають преміум аккаунт, завдяки якому базові ставки Кешбек на 7 днів збільшуються на 30% (окремо його можна підключати за 150 руб / міс. ).

До того, на сайті є рівні, після проходження яких можна розраховувати на отримання підвищеного Кешбек (до + 30% до базового).

Наприклад, якщо ви накопичили більше 500 рублів на своєму особистому рахунку, то тоді ви можете отримати бронзовий статус і відповідно ваш Кешбек збільшитися на 10%. Найприбутковіший статус – це LetyGold, при якому можна отримувати Кешбек на 30% більше базового.

Базові ставки по Кешбек, як звичайно приведені нижче:

Огляд сервісу Летішопс
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 1,5%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 5%
Всі інші товари в інших категоріях 3%
(всього: 1%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: ≈ 33 дня
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): рідко
Мінімалка на вивід: 500 руб.

Сервис №4: Яндекс Деньги

Сервіс Яндекс Гроші – з недавнього часу також надає можливість отримувати Кешбек з покупок на Аліекспресс. Протягом дев’яноста днів можна повернути близько 2,4% за покупку фототехніки, ноутбуків, комп’ютерів, планшетів, смартфонів, дискових накопичувачів, графічних планшетів.

Активні користувачі можуть отримати Кешбек в розмірі 7% за покупки з Аліекспресс в категоріях: одяг, спортивний та повсякденний взуття, город і сад, предмети інтер’єру, аксесуари для планшетів і телефонів. Кешбек в 5% нараховується за покупки в усіх інших категоріях.

Як скористатися сервісом? Все дуже просто:

 1. У вас повинен бути зареєстрований свій гаманець в Яндекс Деньгах (якщо гаманця у вас ще немає, то пройдіть просту реєстрацію і відкрийте новий).
 2. Отже, заходимо в свій гаманець і переходимо в розділ «Знижки і бонуси».
 3. Натискаємо на кнопку «Купити з Кешбек» і потрапляємо в магазин Аліекспресс. Все тепер можна здійснювати покупки.

Гроші можуть нараховуватися на електронний рахунок або карту. Пам’ятайте про те, що Кешбек буде нараховуватися не відразу. Факт покупки повинен підтвердити партнер Яндекс Грошей сервіс EPN (про який ми, до речі, вже говорили). Тільки після цього гроші потраплять в ваш гаманець.

Увага!  Якщо ви плануєте робити великі покупки, то подбайте про те, щоб ваш гаманець був хоча б іменним, це можна зробити, просто вказавши свої реальні паспортні дані і СНІЛС в спеціальній формі.

Огляд сервісу Яндекс Гроші
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 2,4%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 7%
Всі інші товари в інших категоріях 5,5%
(всього: 2,5)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: протягом 90 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): немає
Мінімалка на вивід: немає (зараховується на Яндекс гроші)

Сервіс №5: Копікот

Максимальний Кешбек на сайті Копікот.ру становить 3,95%. На аксесуари для планшетів, комп’ютерів, мобільних телефонів, предметів для інтер’єру, будинку й саду нараховується Кешбек рівний 3,05 відсотків.

А ось при покупці «електроніки», повернуть всього 1,35%.

 Гроші на ваш особистий рахунок з китайською майданчика після покупок зараховуються приблизно через тридцять-сорок днів.

Сам по собі сайт Копікот.ру володіє простим інтерфейсом і зручним особистим кабінетом. Підтримка на сайті швидко відповідає на питання, пов’язані з виведенням, отриманням грошей і реєстрацією. Проте розмір Кешбек тут досить посередній.

Огляд сервісу Копікот
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 1,35%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 3,95%
Всі інші товари в інших категоріях 3,05%
(всього: 1,73)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: 30-40 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): бувають рідко
Мінімалка на вивід: 500 руб.

Сервіс №6: Smarty.Sale

Реєстрація на сайті Smarty.Saleпозволіт вам отримувати до 5% з кожного оплаченого замовлення на сайті Аліекспресс.

Плюс сайту в тому, що час очікування Кешбек становить близько 36 днів, що менше, ніж на багатьох аналогічних майданчиках.

Пам’ятайте про те, що для зарахування Кешбек треба завжди здійснювати перехід з сайту після проведення реєстрації.

Огляд сервісу Smarty.Sale
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 1,5%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 5%
Всі інші товари в інших категоріях 3%
(всього: 1,45%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: ≈ 36 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): рідко
Мінімалка на вивід: 5 руб.

Сервіс №7: Cash4brands

Майданчик Cash4brands.ru з’явилася ще в 2014 році.

Тут ви можете розраховувати на Кешбек в розмірі до 5-7% (залежно від категорії обраного вами товару). Чекати зарахування на особистий рахунок після реєстрації доведеться порядку 30-50 днів.

Плюси:
Ще один плюс сайту – відсутність обмежень на вивід. Отримати гроші можна стандартно: на електронні гаманці або на банківські карти. При реєстрації є можливість отримати преміум аккаунт, який дає 
+ 40% до базових ставок по Кешбек.

Кешбек в особистому кабінеті вам нараховуватимуть навіть за дрібні покупки, які коштують менше одного долара.

Сайт має хороший захист від шахраїв і оперативну службу підтримки, яка відповідає користувачам буквально цілодобово. Також у Cash4brands також присутній зручний додаток для мобільного телефону.

Огляд сервісу Сash4brands
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 2,1%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 5-7%
Всі інші товари в інших категоріях 4,2%
(всього: 1-1,4%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: ≈ 30-50 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): рідко
Мінімалка на вивід: немає

Сервіс №8: Промокоди.net

Ще один непоганий сервіс для отримання Кешбек з Аліекспресс – Протоколи.net. Сайт почав свою роботу ще в 2013 році, за цей час на ньому було зареєстровано понад півтора мільйона користувачів в України і країнах ближнього зарубіжжя.

Стандартний Кешбек тут становить до 4-5% . Однак, як зазначено на сайті, встановивши розширення на свій комп’ютер можна підвищити Кешбек до 6%.

Мінімалка на вивід на Промокоди.нет становить 500 рублів . За реєстрацію на сервісі вам автоматично нарахують 100 руб !

Значна перевага даного сайту – наявність великої кількості купонів і промокодом для Аліекспресс.

Огляд севіс Промокоди.net
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 1,38%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 4-5%
Всі інші товари в інших категоріях 4%
(Tmall: до 1,4%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: ≈ 60 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): дуже прокодування
Мінімалка на вивід: 500 руб.

Сервіс №9: Skidka.ru

Skidka.ru – менш популярний сервіс, проте з дуже вигідними ставками по Кешбек на Аліекспресс. Максимальна ставка становить 8% (одяг, будинок, сад, інтер’єр), за електроніку повертають 2,5%, а за покупки в інших категоріях – 6%.

Виведення грошей здійснюється різними способами. Ви можете активно застосовувати електронні гаманці, такі як Яндекс Гроші або WebMoney. Можна здійснити виведення на банківські карти або рахунок стільникового телефону. Мінімум для виводу з сайту складає всього 1 рубль.

Огляд сервісу Скідка.ру
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 2,5%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 8%
Всі інші товари в інших категоріях 6%
(всього: 2,5%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: ≈ 55 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): рідко
Мінімалка на вивід: 1 руб. (На банківську карту від 50 руб)

Сервіс №10: Яманета

Майданчик Яманета, менш відомий сервіс, який дозволяє отримувати до 3,2 відсотків Кешбек з товарів, куплених на Аліекспресс.

За категоріями мобільні телефони, смартфони, електроніка, планшети, комп’ютери нараховують усього 1,05%.

 Єдине значуща перевага даного сервісу – підвищена ставка на першу покупку з інших категорій товарів – 9,85%.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності, яка передбачає збільшення базової ставки Кешбек до 30% (тобто практично до 4,2%).

Огляд сервісу Яманета
Категорія товарів і нараховується Кешбек:
Мобільні телефони, планшети, комп’ютерну техніку, ноутбуки, Аудіо- і відеотехніку, дискові накопичувачі 1,05%
Мобільні аксесуари, одяг, предмети інтер’єру, товари для саду та городу 3,2%
Всі інші товари в інших категоріях 3,2%
(всього: 1%)
Про сервіс:
Популярність, надійність, відгуки:
Термін подтвежденія Кешбек: ≈ 45-55 днів
Додаткові акції (підвищений Кешбек, купони …): вкрай рідко
Мінімалка на вивід: 1 долар (65 рублів)

Порівняння Кешбеку різних сервісів – таблиця + висновки

Увага, щоб переглянути таблицю повністю, перейдіть її вправо:

Кешбек сервіс Популярність Кешбек (електроніка …) Кешбек (одяг, сад і город …) Кешбек (інші категорії) Мінімальна сума для виведення
1 EPN 2% 6% 4% (всього: 2%) 0,2 $
2 Мегабонус 1,61% 3,27% 3,27% (всього: 1,86%) 1,5 $
3 Letišops 1,5% 5% 3% (всього: 1%) 500 руб.
4 Яндекс деньги 2,4% 7% 5,5% (всього: 2,5%) 1 руб.
5 Copic 1,35% 3,95% 3,05% (всього: 1,73%) 500 руб.
6 Smartie Sail 1,5% 5% 3% (всього: 1,45%) 5 руб.
7 Бренди Cash4 2,1% 5-7% 4,2% (всього: 1-1,4%) 1
8 Промокоди.net 1,38% 4-5% 4% (всього: 1,4%) 500 руб.
9 Скидка.ру 2,5% 8% 6% (всього: 2,5%) 1 руб.
10 Yamanete 1,05% 3,2% 3,2% (всього: 1%) 1 долар

Підіб’ємо невеликі підсумки. На даний момент найбільший «базовий» Кешбек пропонує сервіс Скідка.ру . Однак, як ви розумієте в таблиці вище наведені «стандартні» ставки Кешбек, відповідно іноді ті чи інші сервіси можуть проводити акції і підвищувати виплати рази (особливо часто це робиться для нових клієнтів).

Наприклад, на момент написання статті у Летішопс тимчасово ставки виросли в 3 рази , відповідно виплати при покупках одягу, аксесуарів, садового приладдя становили цілих 15% , на електроніку – 4,5% , а по інших товарах 9% .

У Летішопс, до речі, (як і у деяких інших сервісів) є можливість збільшення базового Кешбек на 30%.

З іншого ж боку, у EPN теж є багато вигідних пропозицій з підвищеним Кешбек, яких немає у інших.

Тому, на нашу думку, оптимальний варіант – зареєструватися та використовувати 2-4 Кешбек сервісів (наприклад, Скідка.ру, EPN, Летішопс). Так ви зможете використовувати той сервіс, який на поточний момент пропонує максимальний Кешбек на потрібні вам товари.

У будь-якому випадку вибір завжди залишається тільки за вами, тому робіть так, як в першу чергу буде зручно вам.

Кешбек на Аліекспресс: як користуватися і його повернути – покрокова інструкція для новачків

Тепер, після того як ми зробили огляд і порівняння Кешбек сервісів, наочно покажемо вам як отримати і повернути Кешбек на Аліекспресс. Є кілька варіантів, ось найпростіший:

Крок 1: По-перше, ви повинні бути зареєстровані на Аліекспресс. Якщо у вас ще немає свого аккаунта, то тоді зареєструйте його , багато часу це не займе (до речі, нові користувачі за реєстрацію можуть отримати знижку 135 рублів на будь-який товар – для цього потрапивши на головну сторінку клікніть по спливаючого вікна « отримати 2 долари» ) .

Крок 2: По-друге, необхідно буде пройти стандартну реєстрацію на одному з Кешбек сервісі, для цього, як правило, вводимо свою електронну пошту і придумує пароль.

Реєстрація на Кешбек сервісі

Крок 3: Далі на Кешбек сервісі серед всіх магазинів знаходимо Aliexpress і натискаємо кнопку « Купити з Кешбек » (в залежності від сервісу можуть називатися по різному, напр. «Перейти в магазин»), після чого ви потрапите на головну сторінку Аліекспресс.

Зверніть увагу: 
Для того, щоб отримати Кешбек з розділу Tmall на Аліекспресс, потрібно перейти за окремою посиланням зі сторінки Tmall з Кешбек сервісу. При переході по посиланню з Аліекспресс він не зарахується!

Крок 4: Все – тепер через відкриту сторінку Аліекспресс ви можете шукати товари, виконувати необхідні покупки і оплачувати їх – Кешбек за них буде автоматично розрахований і незабаром з’явитися на Кешбек сервісі.

Важливо:
Покупки здійснюєте тільки з відкрилася станиці, інакше Кешбек вам може бути не зарахований!

Крок 5: Після отримання товару та його підтвердження на Аліекспресс, вам буде нараховано Кешбек, який ви зможете вивести собі на банківську карту або електронні гаманці.

Як бачите, складного нічого немає!

Ще один простий варіант покупки з Кешбек (можливо комусь стати в нагоді ): ви заходите на сайт Аліекспресс і вибираєте товар. Далі копіюєте посилання на даний товар зі свого браузера, переходите на Кешбек сервіс і потім вбиваєте посилання там, натискаючи кнопку «Купити».

Спосіб №2 покупки на Аліекспресс з Кешбек

Після цього ви потрапите назад на сторінку з обраним товаром, однак тепер ви можете спокійно замовляти товар і оплачувати його, Кешбек за нього вам нарахують.

Деяким же людям зручно робити покупки, використовуючи телефон або планшет . В цьому випадку необхідно буде завантажити додаток того чи іншого Кешбек сервісу собі на телефон через PlayMarket або AppStore. Також можна купувати з Кешбек через плагін або розширення для браузера.

Як економити ще більше на покупках – 5 корисних сервісів

Ми зібрали для вас ще 5 найпопулярніших сервісів, на яких можна купити різноманітні товари та послуги зі знижкою до 90%!

Це так звані Купонатор, які надають купони (знижки) на покупку різних товарів і послуг.

Для чого взагалі потрібні подібні сайти? Не секрет, що серед продавців існує величезна конкуренція. Можна витрачати просто величезні гроші на рекламу, але пропозиції промокодом і Кешбек для покупців більш вигідний і пріоритетний варіант.

Так за допомогою промокодом ви можете не платити за доставку товару, купити якусь річ або придбати послугу з суттєвою знижкою.

Уважно і детально вибирайте агрегатор знижок. Краще користуватися перевіреними сайтами, такими як Бігліон.ру або Френди. Пам’ятайте про те, що на великих агрегаторах завжди спостерігається ажіотаж, особливо він помітний під час свят. Тому краще робити покупки заздалегідь, якщо ви хочете, щоб вам вистачило купонів або промокодом.

Biglion.ru

Бігліон.ру вважається одним з найбільших сервісів, які пропонують дисконтні купони на різні товари і послуги. Він співпрацює з величезною кількістю відомих брендів. На цьому сайті після реєстрації ви можете отримувати знижки за покупки до 80%. Також сайт повертає Кешбек з покупок.

Зазвичай хороші пропозиції відразу ж розбирають, особливо це помітно перед святами і в сезони великих розпродажів, таких як «Чорна п’ятниця». Сайт має такі переваги:

 • Ви можете отримувати знижки на будь-які товари, які є на сайті;
 • Є функція швидкого нарахування грошей у вигляді Турбо-Кешбек;
 • Партнерами сайту Бігліон.ру є понад 800 різноманітних магазинів і торгових майданчиків;

Крім іншого сайт має простий і зручним розширенням, є версія, якою можна користуватися зі свого смартфона.

Якщо підсумувати сильні сторони сайту Бігліон.ру, то можна сказати, що це один з найбільших агрегаторів знижок в України.

Frendi.ru

Сайт Frendi.ru з’явився в 2016 році. Сервіс представлений в 70 містах України. Він трансформувався з колишнього агрегатора Groupon, на якому розміщувалися виключно купони на товари.

Новий сайт отримав не тільки інший інтерфейс. Він став величезною майданчиком, на якій є пропозиції більш, ніж від п’ятисот різноманітних компаній. Покупців чекають знижки і купони на подорожі та відпочинок, одяг і взуття, ювелірні вироби, дитячі товари, товари для дому і саду, гаджети, електроніку.

Тут пропонуються знижки не тільки на товари, а й на різноманітні послуги. Зокрема, це послуги салонів краси, манікюрних і масажних кабінетів, перукарень. На сайті щодня публікуються найсмачніші і актуальні знижки для відвідувачів.

Є розширення для браузерів і зручна мобільна версія. Знижки в окремі періоди часу можуть досягати порядку 80-90%. Підтримка клієнтів цілодобова.

Крім цього можна придбати подарунковий сертифікат від сайту, завдяки якому ви зможете робити покупки ще вигідніше. Сертифікат дозволяє купувати з вигодою від 35 до 85 відсотків різні категорії товарів.

Vigoda.ru

Агрегатор знижок Vigoda.ru мало чим відрізняється від того ж Бігліон, більш того, він вельми схожий на нього своїм оформленням.

На сайті, крім знижкових сертифікатів на послуги, присутня безліч різних товарів по знижкам від 30% до 80%.

Підтримка доброзичлива і оперативно відповідає на режими користувачів в режимі 24 онлайн. Також тут можна знайти промокодом, в тому числі і для Аліекспресс.

Kuponator.ru

Ще один вкрай корисний сайт, про який не можна не згадати – Купонатор. Це агрегатор купонних сервісів, за допомогою якого можна знайти кращі діючі на даний момент знижки на послуги і товари. На сайті представлені купони в самих різних сферах: відпочинок, одяг, подарунки, послуги для автомобілістів і т.д.

Загальна кількість компаній, за якими перевищує 10 тис.Средняя знижка, яку можна отримати за купонами, становить близько 50%.

SkidkaOnline.ru

Сервіс SkidkaOnline.ru допомагає зорієнтуватися у величезній всесвіту знижок і акцій в мережевих магазинах і гіпермаркетах. Це ідеальне додаток для тих, хто любить економити і робити покупки продумано.

Ви завантажуєте додаток, встановлюєте його на планшет або смартфон. Додаток враховує вашу поточну геолокацію і підбирає список магазинів, що знаходяться в безпосередній близькості від вас. Плюс полягає в тому, що агрегатор групує список товарів, які продаються з хорошими знижками або реалізуються за акціями.

Ви можете знайти найактуальніші знижки на товари для дому і саду, будівельні матеріали, парфумерію …

Сервіс показує акції і знижки від 400 найпопулярніших торгових мереж, які є в кожному російському місті. У додатку є інформація більш, ніж по двом тисячам населених пунктів в Російській Федерації.

Як не потрапити на шахрайські кешбек сервіси

При виборі Кешбек сервісу не зі списку вище, будьте гранично уважні і обережні, так є шанс наштовхнутися на шахраїв. Тому вибирайте той сервіс, який не буде мати ознаки фінансової піраміди.

Головні ознаки фінансової піраміди наступні:

 • Вам обіцяють нечуваний прибуток. Так, умови залучення покупців з використанням Кешбек привабливі, але не ведіться на занадто фантастичні і захоплені обіцянки швидкого прибутку;
 • Вербівка учасників відбувається із застосуванням МЛМ-технологій. Це тренінги, форуми, семінари, на яких людей обробляють психологічно;
 • Ніяких юридичних гарантій. Подібні сервіси не зареєстровані в України, і вони просто виведені в офшорні зони для того, щоб уникнути відповідальності за неминучий крах піраміди;
 • Вас просять внести свої гроші, придбати преміум-акаунти.

Надійні Кешбек сервіси влаштовані таким чином, що ви входите на них, просто робите покупки, отримуєте повернення коштів і виводите ці гроші. Жодних додаткових дій робити не потрібно.

Не треба приводити необмежену кількість учасників, купувати якісь товари за вказівкою кураторів, платити за незрозумілі сертифікати … Тому будьте обережні, так як сучасні аналоги фінансових пірамід непогано маскуються під кешбек-сервіси.

Відгуки про кешбек

В основному про системи повенення серед українців хороші відгуки. Це не дивно, адже людям дають можливість повернути собі частину витрачених коштів просто так. Негативні відгуки трапляються тільки від неуважних користувачів, які не виконали всі умови нарахування (наприклад, забули ввімкнути спеціальний додаток в браузері).

Щоб досвід використання кешбеку в Україні був позитивним – вибирайте тільки найкращі системи, про які ми згадували вище. Ви  зможете заощадити не одну сотню гривень, якщо скористаєтесь безпечними додатковими способами економити на Аліекспресі.

Читайте статтю “Aliexpress покупки в гривнях”, щоб розібратись як купувати в магазині українською валютою.

Отож кешбек Аліекспрес дозволяє економити на рівному місці, він не потребує якихось додаткових складних дій, треба тільки зареєструватись на одному із спеціальних сервісів та почати робити ще розумніші покупки в Китаї.

Якщо вам сподобалась стаття – не забудьте поділитись нею з друзями в соцмережах. Якщо ж виникли питання, то не соромтесь задати їх у коментарях нижче. Бажаємо вам радісних покупок!

Висновок

Ось ми і розповіли вам про те, як повернути Кешбек з Аліекспресс. Як ви самі переконалися, в цьому немає нічого складного!

Також сподіваємося, ми допомогли вам визначити для себе один або кілька сервісів з найкращим Кешбеком для Аліекспресс. Ми дійсно оцінювали кожен сервіс максимально неупереджено!

До речі кажучи, наостанок згадаємо про ще один спосіб додаткової економії – це Кешбек з дебетових карт. Звичайно, відсоток по них невеликий, але отримати по ним додатково пару відсотків не буде зайвим.

А на цьому у нас на сьогодні все! Щиро бажаємо вам успіхів! А за те, що ви зуміли дочитати стати до кінця, то вам особлива подяка!

Поділіться своїм досвідом і думкою в коментарях: Який кешбек сервіс на ваш погляд ви вважаєте найкращим?

[kkstarratings]

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь