Домашня

Кешбек Aliexpress

Сторінку оновлено

Кешбек це повернення частини грошей за покупки в інтернеті. Особливо вигідний кешбек Аліекспрес, оскільки це додаткова економія в китайському магазині. Ви не тільки купуєте дешеві китайські речі практично без посередників, але заощаджуєте до 8%, завдяки поверненню коштів від системи.

Що таке кешбек і як він працює

Кешбек (від англ. cashback або амер. cash back – повернення готівки) – повернення покупцю частини витрачених ним грошей на купівлю товарів або за замовлення послуг. Найпоширенішими форматами  є повернення частини витрат у банківських картах, онлайн гемблінгу та сфері інтернет-комерції.

Як стверджує Вікіпедія, кешбек набув поширення у США, в 70-х роках, коли почали використовуватись кредитні картки. Відшкодування коштів було незначним і складало 1-2%. При цьому повернення відбувалось тільки один раз за рік, у грудні місяці.  Сьогодні найбільші кешбек системи співпрацюють з великими торговими центрами і залучають для них нових клієнтів.

Кешбек що це

Головні переваги:

  • простота отримання
  • безпечність
  • додаткова суттєва економія.

Як працює кешбек Аліекспрес

Кешбек Аліекпрес що це? Давайте розберемось, як це працює у випадку китайського магазину Aliexpress.

Оскільки магазин великий багато сервісів допомагають йому приваблювати нових клієнтів. Такі партнери, як EPN чи Letyshops залучають нових покупців і мають попередню домовленість про комісію за свої послуги.

Наприклад, якийсь кешбек-сервіс домовляється з Алі, що при залученні клієнта, він отримає комісію 10%. Це означає, що при купівлі приведеним покупцем якогось товару за 10 доларів в магазині, сервіс отримає винагороду 1 долар. Але щоб покупці приходили саме до “кешбекерів” та через них купували, вони мусять щось запропонувати натомість. Тому, подібні системи віддають значну частину своєї комісії самим клієнтам.

Це дуже вигідна для всіх сторін схема, яка дійсно працює, в чому ви можете пересвідчитись самі. Просто перейдіть за запропонованими нижче посиланнями та зареєструйтесь в системі і ви будете додатково економити.

Читайте “Як зекономити при покупках на Аліекспрес”, у ній ви знайдете інфу про інші способи заощаджувати онлайн.

Як отримати кешбек Аліекспрес?

Для повернення частини коштів треба зробити декілька простих кроків:

  • зареєструватись на кешбек сервісі (про найкращі читайте нижче), який є партнером китайського магазину;
  • включити спеціальний плагін, який зафіксує вас у системі;
  • здійснити покупки на aliexpress.com;
  • дочекатись посилки і підтвердити отримання.

Після цього у вашому кабінеті будуть нараховані комісійні, які можна вивести. Обманути сервіси у вас не вийде, кешбек Аліекспрес зарахується тільки для одного із них.

Кешбек Аліекспрес Україна

Якщо ви живете в Україні, то для вас доступні всі популярні способи кешбеку. Ви зможете повертати гроші в доларах або рублях. Наразі немає сервісів, які відшкодовують частину витрачених грошей у гривнях.

Найкращі кешбек сервіси

Кешбек EPN – офіційна партнерська мережа, яка пропонує дуже вигідні умови покупок та своє партнерство в Україні. Повертати з покупок можна до 8-10%. Повернення коштів відбувається в доларах.

EPN кешбек Аліекспрес

Кешбек Летішопс (Letyshops) – найбільш відомий сервіс, який рекламують майже всі. Теж пропонує хороші відсотки, але гроші повертає у рос. рублях. Вивести їх можна на Вебмані. Мінімалка на вивід 500 р (десь 250 грн).

Летішопс кешбек Аліекспрес

Існують десятки інших кешбек сервісів, про які ми додамо інформацію дещо пізніше. Аліексперт рекомендує вам вибрати сервіс  від мережі EPN.

Кешбек вігдуки

В основному про системи повенення серед українців хороші відгуки. Це не дивно, адже людям дають можливість повернути собі частину витрачених коштів просто так. Негативні відгуки трапляються тільки від неуважних користувачів, які не виконали всі умови нарахування (наприклад, забули ввімкнути спеціальний додаток в браузері).

Щоб досвід використання кешбеку в Україні був позитивним – вибирайте тільки найкращі системи, про які ми згадували вище. Ви  зможете заощадити не одну сотню гривень, якщо скористаєтесь безпечними додатковими способами економити на Аліекспресі.

Читайте статтю “Aliexpress покупки в гривнях”, щоб розібратись як купувати в магазині українською валютою.

Отож кешбек Аліекспрес дозволяє економити на рівному місці, він не потребує якихось додаткових складних дій, треба тільки зареєструватись на одному із спеціальних сервісів та почати робити ще розумніші покупки в Китаї.

Якщо вам сподобалась стаття – не забудьте поділитись нею з друзями в соцмережах. Якщо ж виникли питання, то не соромтесь задати їх у коментарях нижче. Бажаємо вам радісних покупок!

Кешбек Aliexpress
Оцінка - 5, голосів - 2

Поділіться в соцмережах і буде вам добро!