Домашня

Як економити на АліЕкспрес (AliExpress)

Гарячий розпродаж Xiaomi (Mi Бренд Фест на Аліекспресс) – що потрібно знати, і що вигідно купувати

На Aliexpress стартував розпродаж продукції Xiaomi (Сяомі). Якщо ви давно чекали, поки ціни на улюблені гаджети впадуть, то саме час поквапитися.

Читати більше

Останній шанс! Весняний розпродаж на AliExpress закінчується – важлива інформація!

Читати більше

Кешбек на Аліекспресс

Кешбек на Аліекспресс – ТОП 15 кращих сервісів + як отримати Кешбек – покрокова інструкція і порівняльна таблиця

Привіт, друзі! Аліекспрес – це величезний торговий китайський майданчик, на якому можна купити практично все по цілком прийнятній ціні. Однак, якщо ви хочете купувати ще вигідніше, тоді однозначно варто користуватися спеціальними сервісами (сайтами), які дозволять вам отримувати кешбек на Аліекспресс!

Читати більше

Передзамовлення і передоплата на 11.11 2018 – всесвітній день шопінгу Аліекспрес

Якщо ви плануєте робити покупки у Всесвітній день шопінгу на китайському майданчику, вам буде цікаве передзамовлення 11.11 на АліЕкспрес 2018. Перевага замовлення полягає не в швидкому отриманню продукції, а в додатковій знижці.

Читати більше

Видалити Аліекспрес на компютері

Як використовувати спецкупони на Аліекспрес і в мобільному додатку

Під час покупок в китайському інтернет-магазині деякі покупці іноді стикається з проблемою застосування знижкових купонів до замовлень, і тому виникає питання: як використовувати спецкупони на Аліекспрес?

Читати більше

Оформити кешбек на Аліекспрес

Чи можливо оформити кешбек на AliExpress після оплати товару

Питання про те, як оформити кешбек на Аліекспрес після покупки турбує багатьох покупців, які оплатили замовлення, але забули скористатися інструментами кешбек сервісу.

Читати більше

Купони нам 8 років

Поспішайте забрати купони на розпродаж Аліекспрес Нам 8 років

 

Вже менше тижня залишилося до одного з найбільших розпродажів року на Аліекспрес – Нам 8 років. Свій день народження магазин, як завжди, святкує з розмахом і дає численні знижки.

Читати більше

попросити про знижку на АліЕкспрес

Як випросити знижку у продавця на Алі Експрес

Як ви знаєте, АліЕкспрес — це маркетплейс, де товари виставляють різні продавці. Дуже часто один і той же товар продають магазини з різними цінами, умовами і термінами доставки. А так як це ринок, то тут також можна торгуватися.

Читати більше

Будь-які знижки на Аліекспрес – чудова можливість економити. Китайський магазин часто проводить різноманітні акції, а гарячі товари падають в ціні не 50-90%.

Аліекспрес зі знижкою надає купони від різних магазинів, щоб залучати покупців. Зазвичай купони надають самі продавці, але бувають і особливі білети, особливо, коли відбуваються великі розпродажі. А такі виставки та акції Аліекспрес бувають мінімум 4-6 разів у році.

Основні способи отримати знижки на Аліекспрес

Знижки можна отримати кількома способами:

  • скористатися купоном для економії
  • застосувати сервіс з кешбеком
  • замовляти товар, коли проходять акції
  • попросити знижку у продавця
  • купувати товар через додаток

Знижки на Аліекспрес — юзаємо купони
Отримати купон на знижку можна безпосередньо на сторінці товару, через партнерські сервіси, або під час акційних періодів.

Купони Аліекспрес невеликого номіналу дозволяють заощадити на одноразових покупках, але є і промо-коди, які активуються при наборі певної суми замовлення. Особливо багато активних пропозицій діє під час розпродажу, не втрачайте свій шанс.

Читайте як використовувати Аліекспрес купони на знижку.

Також по кожному варіанту економії у нас буде велика оглядова стаття.