Як шукати товар на Aliexpress по картинці – пошук товару по фото

Знайти товар на АліЕкспрес по фото

Багато людей купують товари через посередників, які працюють в соцмережах. Покупці не знають, як знайти товар на Аліекспрес по фото і що це взагалі можливо.

Щоб знайти річ з Aliexpress по фотографії, вам потрібно спочатку зберегти зображення товару у себе на комп’ютері. Далі все буде дуже просто, і ви знайдете багато лотів в кілька разів дешевше, ніж вам пропонують продавці-посередники.

Як знайти товар по фото на Аліекспрес через google

Пошук товарів на Аліекспрес по фотографії здійснюється через пошукову систему Google. Але для початку вам потрібно мати ту саму картинку, по якій ви будете шукати товар.

Знайти річ можна двома способами:

  1. Маючи попередньо скачане зображення вподобаного товару на свій ПК
  2. При наявності посилання на зображення в інтернеті.

У першому випадку вам допоможуть програми або додатки для скріншотів. Зробіть знімок частини екрана. Цей варіант дуже зручний, якщо ви виявили цікаву річ у магазині Aliexpress, але не знаєте як знайти такі ж товари за нижчою ціною. Зараз ви побачите, як шукати схожі товари в моллі, з допомогою картинок.

Отже, у вас є картинка або посилання на неї. Далі вам потрібно:

  • Перейти на сайт Google.
  • Клацніть на вкладку зображення
  • У пошуковому рядку натисніть на пикторгаммку фотоапарата
  • Далі в залежності від того, посилання у вас або фото виберіть одну з вкладок.

Після цих дій пошук видасть всі інтернет-сторінки, де використовується картинка. В основному посилання на Алі будуть на 3-4-й сторінках видачі і далі. Але є ще одна невеличка хитрість, яка допоможе знайти річ на Алі Експрес по фото значно точніше.

Пошук по фото виключно на сайті магазину

Для цього потрібно всього лише додати в пошуковий рядок біля картинки «site:aliexpress.com». Ця директива вказує пошуковій системі, що треба шукати виключно на певному сайті.

пошук на сайті

При такому розкладі ви не побачите інших сайтів, а тільки потрібний нам і улюблений усіма Aliexpress.

Також радимо вам переглянути доступні способи економії при покупках в Китаї.

Додаток для пошуку по картинці

Ще один класний спосіб шукати товари без зайвих клопотів – якісний додаток для браузера.

Для Хрому або Яндекса: https://chrome.google.com/webstore/detail/aliexpress-search-by-imag/jkcacbjiofjgbnaknoojjboeiinempoa

Для Опери: https://addons.opera.com/ru/extensions/details/aliexpress-search-by-image/?display=ru

Щоб скористатися цим варіантом, при виявленні цікавої вам речі на картинці, клікніть по ній правою клавішею миші. Далі в контекстному меню виберіть пункт пошуку на Aliexpress з фото.

Чи можна знайти на Аліекспрес по фото? Так запросто. Ви вже все дізналися з інструкції і тепер не буде нічого складного.

Які товари можна шукати на Алі по зображенню

Абсолютно будь-які. Немає ніяких обмежень в цьому плані. Якщо ви шукайте як знайти одяг по фото на Аліекспрес – зберігайте собі посилання або зображення симпатичних суконь. Не купуйте дорожче в соцмережах або на дошках оголошень розумну техніку, електроніку, годинники та інші речі з Ali.

Перейти на AliExpress

Вийшло? Ні? Розкажіть про свій досвід в комментриях нижче.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Додати коментар