Як обрати розмір взуття на Aliexpress: прості та дієві поради

правильно визначити розмір взуття на Аліекспрес

Як визначити розмір взуття на Аліекспрес, щоб подарувати ногам зручність та комфорт? У цій статті ми дамо вам кілька порад, які допоможуть придбати зручні чоботи, черевики, туфлі, сандалі, шльопанці, кросівки та інше взуття в китайському магазині.

Правильний вибір розміру взуття: важливі поради

Підбираючи собі взуття на китайському онлайн-порталі важливо врахувати наступне:

  1. продавці з Aliexpress використовують різні розмірні сітки. В основному це можуть бути сітки з європейськими (ЄС), американськими (США), британськими розмірами. Також у продавців відрізняються звичні розміри S, M, L, XL;
  2. у зв’язку з тим, що в магазинах Aliexpress пропонуються різні таблиці розмірів, в першу чергу, покупцеві необхідно знати довжину стопи в сантиметрах. Кожен раз, здійснюючи покупку, довжину стопи потрібно порівнювати з таблицею розмірів конкретного продавця;
  3. при виборі зимового взуття до довжини ноги можна додати від 0.5 до 1 см;
  4. перед придбанням нової покупки важливо порадитися з продавцем, надавши йому відповідні мірки. Писати продавцю необхідно англійською мовою. Якщо рівень англійської у покупця слабкий, можна скористатися онлайн-перекладачем. На питання потенційного покупця продавець відповідає майже відразу або на наступну добу. Уточніть, як визначається розмір взуття: по устілці чи по підошві. Останній варіант – дуже часте явище у китайців;
  5. ознайомтеся з відгуками інших покупців. Тут ви можете дізнатися, як визначити розмір взуття на Аліекспрес, чи підходить виріб для вузької ноги, чи зручний він;
  6. враховуйте матеріал виробу. Так, якщо взуття з натуральної шкіри ще можна трохи розносити, то вироби з замінника розтягнути при носінні не вийде.

Таблиця розмірів взуття від одного з продавців Aliexpress

таблиця розмірів продавця Aliexpress

Як виміряти стопу

Щоб дізнатися довжину ноги в сантиметрах, необхідно поставити стопу на папір і обвести її контур. Далі слід виміряти лінійкою відстань від п’яти до початку великого пальця стопи. Отримані результати порівнюються з таблицею розмірів. Вимірювати треба ліву та праву ногу, оскільки стопи можуть бути різними за розмірами. Вибирайте розмір, який відповідає більш довгій стопі. Таким чином, визначити розмір взуття на Аліекспрес зовсім нескладно.

схема визначення розміру

Як правильно вибрати жіноче взуття на Aliexpress

При виборі жіночого взуття важливо додатково врахувати такий параметр, як зручність колодки. В описі товару ви його не побачите, але потрібну інформацію можна знайти у відгуках. По фідбекам інших покупців також можна дізнатися про якість та реальний зовнішній вигляд товару. Багато користувачів китайського онлайн-магазину до своїх відгуків не лінуються додавати фото.

Як визначити розмір взуття на Аліекспрес чоловікам

Вибір чоловічого взуття – процес простий, за умови правильного вимірювання довжини ноги і порівняння мірок з таблицею розмірів. Труднощі можуть виникнути у чоловіків з високим підйомом стопи. В такому випадку, щоб визрначити розмір взуття на Аліекспрес, важливо проконсультуватися з продавцем.

Як вибрати розмір дитячого взуття?

При визначенні розміру взуття для дітей використовується запропонована вище схема:

  • заміряємо довжину стопи від великого пальця до кінця п’яти, додаючи до результату ще сантиметр;
  • порівнюємо результати з таблицею розмірів;
  • читаємо відгуки;
  • спілкуємося з продавцем.

Варіант таблиці розмірів дитячого взуття

таблиця розмірів дитячого взуття

Таким чином, визначити розмір взуття на Аліекспрес – завдання досить просте. Перейдіть в каталог китайського магазину та підбирайте обновки для своїх ніг. Наприклад, на онлайн-порталі представлений хороший асортимент зимового взуття. А щоб не помилитися з вибором, радимо прочитати статтю Як вибрати надійного продавця на Aliexpress.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь