Як вибрати колір товару на AliExpress і кілька товарів різного кольору

Одна з ключових характеристик будь-якого товару в магазині AliExpress – колір. Але якщо ви купуєте на Аліекспрес, як вибрати колір товару. Навіть таке просте питання викликає труднощі.

Отже, якщо ви ще не знаєте, як купувати на сайті – дивіться нашу інструкцію.

Як вибрати колір товару на Аліекспрес на його сторінці

Однак тут ми покажемо як детально переглянути різні варіанти кольорів для товару. Колір товару на Аліекспрес вибирають в його описі поряд з іншими його параметрами:

Аліекспрес як вибрати колір товару

У пункті колір зазвичай виводяться піктограмами конкретних речей з певними відтінками, як на картинці. Вам потрібно навести на будь-яку з них, щоб побачити який точно колір товару буде:

деталі кольру

Вони підсвічуються англійською, якщо кольори на цій мові вам незрозумілі, просто загуглите той, який вам потрібен.

Ще одна порада, який допоможе вам приблизно перевірити вигляд товару в доступному кольорі. На сторінці є кілька зображень. Продавці намагаються викладати фотки різних наборів, у тому числі кольорових. Щоб подивитися – просто наведіть курсор.

зум колір

Як в Аліекспрес вибрати кілька кольорів товару

Це завдання трохи складніше. На жаль, на сервісі не передбачена опція вибору декількох кольорів при покупці однієї речі.

Але є кілька варіантів, які дозволяють купити продукт в різних колірних гамах:

  1. Просто замовте один і той же товар два рази, з потрібними параметрами. Зазвичай продавець все одно намагається економити на відправку і тому упакує екземпляри в одну посилку
  2. Замість з замовленням або перед здійсненням покупки напишіть продавцю з проханням надіслати, наприклад, ваш новий телефон Сяомі у чорному й золотому.

Майте на увазі, що іноді, якщо писати в повідомленні при замовленні, постачальник може проігнорувати прохання. Також часом просто не буде доступних екземплярів в потрібному вам забарвленні. Але автору статті допомагала ця опція.

Отже, ми розібралися Аліекспрес як вибрати колір товару. Сподіваємося ми допомогли вам і чекаємо, що ви віддячите нам і поділитеся статтею в соцмережах.

Друзі, не забувайте скористатися купонами і вибирати інші способи, щоб економити. Адже сьогодні на рахунку кожна копійка. А який ваш улюблений колір?

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь