Як вибрати колір товару на AliExpress і кілька товарів різного кольору

Одна з ключових характеристик будь-якого товару в магазині AliExpress – колір. Але якщо ви купуєте на Аліекспрес, як вибрати колір товару. Навіть таке просте питання викликає труднощі.

Отже, якщо ви ще не знаєте, як купувати на сайті – дивіться нашу інструкцію.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Як вибрати колір товару на Аліекспрес на його сторінці

Однак тут ми покажемо як детально переглянути різні варіанти кольорів для товару. Колір товару на Аліекспрес вибирають в його описі поряд з іншими його параметрами:

Аліекспрес як вибрати колір товару

У пункті колір зазвичай виводяться піктограмами конкретних речей з певними відтінками, як на картинці. Вам потрібно навести на будь-яку з них, щоб побачити який точно колір товару буде:

деталі кольру

Вони підсвічуються англійською, якщо кольори на цій мові вам незрозумілі, просто загуглите той, який вам потрібен.

Ще одна порада, який допоможе вам приблизно перевірити вигляд товару в доступному кольорі. На сторінці є кілька зображень. Продавці намагаються викладати фотки різних наборів, у тому числі кольорових. Щоб подивитися – просто наведіть курсор.

зум колір

Як в Аліекспрес вибрати кілька кольорів товару

Це завдання трохи складніше. На жаль, на сервісі не передбачена опція вибору декількох кольорів при покупці однієї речі.

Але є кілька варіантів, які дозволяють купити продукт в різних колірних гамах:

  1. Просто замовте один і той же товар два рази, з потрібними параметрами. Зазвичай продавець все одно намагається економити на відправку і тому упакує екземпляри в одну посилку
  2. Замість з замовленням або перед здійсненням покупки напишіть продавцю з проханням надіслати, наприклад, ваш новий телефон Сяомі у чорному й золотому.

Майте на увазі, що іноді, якщо писати в повідомленні при замовленні, постачальник може проігнорувати прохання. Також часом просто не буде доступних екземплярів в потрібному вам забарвленні. Але автору статті допомагала ця опція.

Отже, ми розібралися Аліекспрес як вибрати колір товару. Сподіваємося ми допомогли вам і чекаємо, що ви віддячите нам і поділитеся статтею в соцмережах.

Друзі, не забувайте скористатися купонами і вибирати інші способи, щоб економити. Адже сьогодні на рахунку кожна копійка. А який ваш улюблений колір?

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий