Tmall на Aliexpress – особливості нової площадки від Alibaba

Магазин Tmall на Аліекспрес

Tmall на Аліекспрес – розділ який вже давно помітили активні відвідувачі китайського сайту. Що собою являє цей майданчик, а також про його особливості ми розповімо в цій статті.

Хоча в Китаї Tmall (повна назва Taobao Mall) – це окремий ресурс, в російськомовній версії він є частиною Алі. За словами представників Aliexpress, Тмолл – це оновлений варіант Молл (Mall), який має справу з перевіреними компаніями з Китаю та Росії і є дочірнім підприємством Alibaba Group. Посилання на майданчик – http://ali.pub/203z1u.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

У розділі Tmall на даний момент передбачена більш швидка доставка, а асортимент включає брендові речі: техніку, одяг, товари для дітей. У російськомовній версії сайту Aliexpress магазин Tmall з’явився у вересні 2017 року.

Чим Tmall відрізняється від Аліекспрес

Aliexpress – це китайський сайт, на якому різні продавці мають можливість запропонувати свої товари. Крім того, Алі є посередником і арбітром між покупцем і продавцем. Тобто, Аліекспрес нагадує базар, де працює безліч торгових точок та маленьких магазинів. Деякі з них щойно відкрилися, а гарантія, що вони продають якісний товар мінімально. Тому, щоб знайти дійсно авторитетних продавців з Алі, радимо прочитати цю статтю.

Головна особливість розділу Tmall – тут ви купуєте товари не у різних продавців, а в одному інтернет-магазині. Також до особливостей майданчику, які відрізняють Тмолл від звичайного сайту Алі відносяться:

  • наявністю товарів виключно від офіційних постачальників, серед яких Samsung, Braun, Apple, Pampers, Lego;
  • до кожного товару додається електронний чек;
  • товар, який не підійшов можна повернути протягом 15 днів;
  • швидка доставка;
  • товари доставляються не з Китаю, а з Російських складів;
  • Майданчик Tmall на Аліекспрес має десктопну (для ПК) і мобільну версії.

Мінуси Tmall на Аліекспрес

Однак, суттєвий недолік Тмоллу, замовити речі з нього мають право лише громадяни Росії. Окрім того, на відміну від Aliexpress, ціни на деякі товари з майданчику Тмолл (Молл) можуть бути трохи вищі, адже за додаткову гарантію доводиться платити.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий