Популярні аналоги Аліекспрес (сайти як AliExpress)

Аналоги Аліекспрес в Україні

Хоча магазин AliExpress має багато переваг, іноді окремі товари бувають дешевші, ніж на інших майданчиках. Тому в цій статті ми поговоримо про те, які існують аналоги Аліекспрес.

Але спершу давайте визначимося, які сайти схожі на Аліекспрес працюють в інтернеті і на які критерії можна спиратися при виборі.

Ми вважаємо, що такі магазини повинні:

  • Бути дешевими і пропонувати покупцям великий асортимент товарів з Китаю, адже саме дешеві китайські товари приваблюють мільйони шопоголіків на Алі
  • Мати бодай російськомовний інтерфейс (україномовний рідкість)
  • Пропонувати покупки з безкоштовною доставкою в будь-яку країну.

В інтернеті ви знайдете багато сайтів, схожих на AliExpress, є тут і безліч торгових платформ, які продають китайські товари. Тому ми спробуємо скласти список найкращих китайських інтернет-магазинів, які мають безкоштовну доставку та доступні російською мовою. Але відразу варто відзначити, що інтерфейс в більшості випадків перекладний (як і на Алі), і ми радимо використовувати англійську версію, якщо ви хоч трохи знайомі з цією мовою.

Аналоги Аліекспрес з безкоштовною доставкою і китайськими товарами

Сайти аналоги постачають замовлення в такі країни як Україна, Казахстан, Білорусь, та інші держави СНД. Китайські магазини борються за аудиторію і однією з їх головних особливостей є безкоштовна доставка. Нижче ми представимо найпопулярніші онлайн-магазини, щоб ви побачили, що альтернатива Аліекспрес існує і є з чого вибирати.

Нижче представлені аналоги в Україні дають можливість придбати смарфони, планшети, портативну та іншу дрібну електроніку, одяг, взуття, цікаві аксесуари та багато іншого за гарними цінами.

Aliexpress.com – найбільш відомий інтернет – молл з китайськими товарами та безліччю магазинів різної спрямованості. Тут проходять цікаві акції та розпродажі кілька разів на рік.

Сайти аналоги Аліекспрес в Україні

  • GearBest – кращий аналог магазину Аліекспрес, де на окрему техніку і електроніку ціни навіть нижчі. Фактично це другий за популярністю китайський сайт з безкоштовною доставкою.
  • JD.RU – великий торговий сайт, де користувачі купують електроніку вигідно і зручно
  • BangGood.com – ще одна альтернатива з приємним інтерфейсом і демократичними цінами
  • Dx.com – величезний онлайн магазин DealExtreme, дійсно все недорого і доступно
  • TinyDeal.com – досить відомий серед користувачів торговий майданчик з безкоштовною доставкою в безліч країн. У перекладі з англійської, назва магазину — значить «крихітні угоди»
  • LightInTheBox.com – ще один аналог Аліекспрес з великою відвідуваністю російською мовою. LightInTheBox перекладається як «світло в коробці». Команда магазину робить акцент на свята і подарунки, тому тут часто ви зустрінете тематичні акції.
  • Joom.com (Джум) – сервіс для купівлі дешевих китайських товарів (навіть дешевше ніж на Алі), який спочатку працював тільки на мобільних платформах, в якості додатку. Тут купувати дуже дешево, але іноді товари йдуть довго. Спробуйте завантажити мобільний додаток Джум на Android і iOS і купувати дуже дешево.

Всі зазначені вище платформи – китайські аналоги Аліекспрес. На більшості перерахованих сайтів, продавці працюють як дропшіппери, тобто вони поставляють товари покупцям безпосередньо від компаній-виробників. Завдяки цьому на виході покупець отримує низьку ціну, а виробник задоволений, адже товар не лежить на складі. Основний упор на більшості представлених сайтів робиться на дрібну техніку та електроніку, але ви знайдете на них і інші категорії китайських товарів: речі для повсякденного використання, одяг і взуття, інструменти, речі для дому і кухні.

Можливо ви не знаєте, але Aliexpress – це не просто інтернет-магазин, а так званий молл. Це великий торговий центр, де свої пропозиції розміщують тисячі окремих магазинів, які конкурують між собою. Головна фішка тут в тому, що сам сайт є посередником між продавцями і покупцями. Ні, він не бере якихось скажених комісій, зате забезпечує гарантію якісного сервісу і чесних угод між учасниками торгівлі. Завдяки цьому усувається обман і сайт має високу довіру у покупців.

Якщо ви придивитеся до пропонованих магазинів, то знайдете там багато схожого на AliExpress, не тільки дизайн, але і маркетингові ходи, спроби заманити покупця і т. д. Китайцям властиво копіювати те, що вже працює.

Але чи є дійсно гідні конкуренти?

Ми радимо купувати надійно і захищено на ru.aliexpress.com. Але є ви хочете заощадити пару копійок, то можете подивитися в бік Гирбст або Джум, або інших сайтів конкурентів. Але ціни дуже відрізняються незначно. Що буде коштує дешевше, а більшість товарів – дорожче.

Західними альтернативами сайту є відомі EBay і Amazon. Там теж представлені китайські магазини, але вони реалізують свої продукти для західної аудиторії значно дорожче, ніж на Алі.

Якщо ви хочете знайти місцеві аналоги сервісу – подивіться в бік вітчизняних агрегаторів цін (Prices, Yandex, Hotline і т. д.) Але в більшості випадків ви переконаєтеся, що купувати з Китаю безпосередньо буде значно вигідніше.

Підіб’ємо підсумки

Аналоги Аліекспрес існують, але за масштабом і рівнем сервісу вони програють найбільш відомому торговому майданчику від AliBaba Group. Іноді на таких комерційних веб-ресурсах вам вдасться заощадити дуже небагато, але в такому випадку будуть певні ризики і мінуси.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь