Розмір білизни на Аліекспрес: на що варто звернути увагу

розмір білизни на Аліекспрес

Розмір білизни на Аліекспрес – тема, що хвилює вимогливих покупців, які бажають придбати якісний товар за доступними цінами. І правда, на китайському онлайн-ресурсі можна знайти якісні бюстгальтери або трусики. Але як підібрати собі гарну модель, яка буде ідеально сидіти на тілі та підкреслювати форми жінки? Вибір ускладнює те, що розміри моделей на сторінках китайських продавців не збігаються з європейськими. Тому, щоб ви змогли обрати собі красиву нижню білизну на Аліекспрес, пропонуємо скористатися нашими порадами.

Як знімати мірки, щоб підібрати нижню білизну на Aliexpress

Щоб визначитися зі своїми параметрами, необхідно озброїтися вимірювальної стрічкою і визначити:

  1. обхват грудей. Сантиметр повинен проходити по виступаючим точкам. Важливо не перетискати стрічкою груди і не піднімати руки;
  2. обхват під грудьми.  Стрічка повинна проходити горизонтально під грудьми. При визначенні цього параметра важливо випрямити тулуб;
  3. обхват над грудьми. Обведіть стрічку над грудьми, не вдихаючи і не видихаючи повітря;
  4. об’єм талії. Для вимірювання талії сантиметр потрібно провести по її природної лінії горизонтально;
  5. обсяг стегон. При вимірюванні сантиметрову стрічку треба провести посередині стегна.

Зняття мірок нижньої білизни

Об’єм грудей і обхват під і над грудьми вимірюються, щоб дізнатися розмір бюстгальтера. Параметри талії і стегон визначаються для покупки трусиків.

Які таблиці розмірів пропонуються на Aliexpress

Розміри вказані під цінами і кольорами виробу.

Таблиця розмірів Aliexpress

Якщо ви купуєте бюстгальтер, то побачите розмір чашечки, обхват грудей або обхват над грудьми.

Розмір трусиків вказується літерами «XS», «S», «M», «L», «XL». Але параметри, які підходять для даних розмірів, у багатьох продавців відрізняються. Тому, щоб допомогти покупцям вибрати потрібний розмір білизни на Аліекспрес, продавці розміщують на сторінці товарів спеціальні таблиці. З їх допомогою покупець може порівняти свої мірки з розмірами в таблиці конкретного магазину. Врахуйте, що в іншого продавця розміри можуть відрізнятися, тому завжди користуйтеся таблицею розмірів саме того магазину, в якому робите покупку.

Таблиця розмірів трусиків
Таблиця розмірів трусиків
Таблиця розмірів бюстгальтерів
Таблиця розмірів бюстгальтерів

Як видно, все досить просто, головне поставитися до вибору моделі уважно.

Розмір білизни на Аліекспрес: купівля жіночих трусиків

Як правило, розміри трусиків на китайському сайті визначаються по обхвату талії і стегон. Але часто в магазинах Aliexpress вказується розмір Free size або «Безрозмірний». Це означає, що модель містить у своєму складі багато еластану. Таким чином, вона може сильно розтягуватися. Але все-таки такі трусики будуть тягнутися до певних меж. Тому перед замовленням товару, зв’яжіться з продавцем і надайте йому дані про свої параметри. Також потрібну інформацію ви можете пошукати у відгуках.

Білизна великих розмірів на Aliexpress

Щоб знайти білизну великих розмірів, скористайтеся спеціальним фільтром. Для цього просто зайдіть у каталог з нижньою білизною і оберіть потрібний розмір в лівому нижньому куті сторінки.

білизна великих розмірів купити

Ви побачите список необхідних моделей. Потім переходьте на сторінку продавця і порівняйте мірки свого тіла з таблицею розмірів.

Аliexpress – це рай для шанувальниць красивої білизни. Тут можна підібрати не тільки стандартні трусики і ліфчики, але і вишукані корсети та мереживні пеньюари. У місцевих магазинах складно буде знайти моделі, де б так добре поєднувалися ціна і якість. Не піддатися на спокусу і не купити щось на китайському сайті складно, адже, після прочитання нашої статті, визначити розмір білизни на Аліекспрес нескладно. Також вас може зацікавити стаття про те, як вибрати розмір взуття на Aliexpress.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь