Китайський Новий рік і покупки на Aliexpress: знижки, акції, вихідні

Китайський Новий рік на Аліекспрес, знижки, акції

Китайський Новий рік на Аліекспрес – це час, коли покупці популярного торгового майданчику можуть скористатися різними знижками, акціями від продавців.

Але не все так безхмарно, адже для китайців НР – свято сімейне. Відзначається воно за місячним календарем. Дати святкування кожен рік змінюються, але свято обов’язково відзначається у проміжку між 21.01 і 20.02.

Як впливає китайський Новий рік на роботу Аліекспрес

У зв’язку з китайським Новим роком, багато магазинів з Алі тимчасово не працюють, також погіршується робота поштових служб і митниці. Так чи варто замовляти щось з Aliexpress під час святкування китайського Нового року?

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Ви можете сміливо робити покупки на Aliexpress в січні-лютому. До того ж багато товарів напередодні НР продаються зі знижками. Але будьте готові до того, що ваше замовлення буде доставлене із запізненням, що пов’язано з вихідними, затримками з оформленням замовлення в самому магазині, поганою роботою поштових служб і китайської митниці. Крім того, якщо ви вирішили відкрити спір, щоб повернути гроші, під час Нового року в Китаї, будьте готові, що продавець отримає додаткові 7 днів на відповідь.

Якщо вас не бентежить тривале очікування, то можете сміливо підшукати собі щось на популярному китайському сайті під час східних новорічних свят. Найчастіше у китайський Новий рік на Аліекспрес замовляють:

Асортимент недорогих товарів з Алі не обмежується цим переліком. Ви можете підшукати в магазині щось самостійно.

Магазин Алі

Але врахуйте, що в новорічний період майже не з’являються новинки, оскільки продавці прагнуть запастися товарами до свят.

Якщо ви будете робити замовлення на Aliexpress вперше, рекомендуємо прочитати Як купувати на Аліекспрес.

Графік роботи в китайський Новий рік на Аліекспрес

Як вже було сказано, новорічний час – це суцільні вихідні для китайців. Але ви можете сміливо замовляти речі з січня по лютий на Aliexpress, адже цей період дає можливість істотно заощадити. Проте будьте готові, що продавці відправлять ваше замовлення з 15 по 20 лютого, адже навіть пошта під час східного НР не працює.

На святкування китайського Нового року дається 5 вихідних днів, якими користуються також продавці з Алі. Але за два тижні до і два тижні після вихідних усі установи та компанії працюють більш повільно. Тому не дивуйтеся, якщо перевірений вами магазин з Aliexpress, який привабив вас раніше швидкою доставкою, в цей період зволікає з оформленням замовленням.

Таким чином, у китайський Новий рік на Аліекспрес робота магазинів припиняється, але покупцям надається можливість замовити товари зі знижкою. Таким чином, продавці прагнуть зберегти своїх постійних клієнтів. Однак будьте готові, що ваше замовлення прийде до вас з суттєвою затримкою.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий