Відстеження зміни цін на Aliexpress черезе розширення AliTools

Відстеження цін Аліекспрес Alitools

Відстеження цін Аліекспрес – інструмент, яким варто користуватися, якщо ви хочете придбати товар зі знижкою або чекаєте, що ціна на нього впаде. У статті розповімо про спеціальне розширення AliTools.

AliTools – додаток для Аліекспрес, яке дозволяє відстежування цін в магазині. Це розширення AliTools знає все про ціни на товари і продавців, а для його установки потрібно зробити всього кілька кліків. Працює воно на ПК, як розширення для браузера, а також на мобільних телефонах через додаток.

А якщо ви користуєтеся кешбеком Летішопс – в їх розширенні теж з’явилася додаткова інформація про динаміку цін у магазині.

Розширення AliTools – відстеження цін Аліекспрес і не тільки

Завдяки простому розширенню AliTools ви можете дізнатися, як змінювалася вартість товарів в китайському магазині і прочитати загальну інформацію про продавця. Також тут зручно дивитися відео огляди на товар.

Ще одна важлива перевага програми – актуальне відстеження ціни. Якщо покупець вибрав товар і додав його в обране – асистент для покупок Алітулс надішле повідомлення, коли ціна знизиться.

Розширення для браузера має чудові відгуки (5 зірок), а ним користується близько півмільйона людей.

Відгуки про розширення

Для установки розширення в браузері Google Chrome, перейдіть за посиланням. Далі натисніть «Додати в Хром». На цьому встановлення завершено.

плагін в хромі алі

Робота з додатком для відстеження зміни ціни

Після установки, на будь-якій сторінці з товаром, зліва внизу екрану, побачите невелике вікно. Це і є плагін. Саме тут відбувається моніторинг цін на Алиэкспресс.

Моніторинг цін Аліекспрес

Тисніть на лампочку, щоб розгорнути додаток. Тут є такі опції:

Сам додаток для перевірки ціни

  1. Перехід в налаштування, де можна вибрати одну з 5 мов (включаючи російську), встановити валюту, вибрати колір вікна (чорний або білий).
  2. Рейтинг продавця – огляд основних характеристик магазину з коротким резюме.
  3. Динаміка ціни – найголовніша вкладка розширення, де і відбувається відстеження цін Аліекспрес.
  4. Огляди товару, зібрані в одному місці, які не доведеться шукати.

На графіку динаміки ціни є точки, навівши курсор на будь-яку з них ви побачите дату і відповідну їй ціну на товар. Загальна оцінка графіка дозволяє дізнатися чи не зростала ціна раніше, щоб потім зробити оманливу знижку.

графік ціни на Aliexpress

Тут важлива кнопка «Стежити за ціною». Якщо її натиснути, то товар буде додано до вибраного, а сам плагін надсилатиме сповіщення про зміну ціни.

Але, щоб отримувати повідомлення, потрібно зареєструватися в розширенні. Для отримання облікового запису, після кліку по «Стежити за ціною», в наступному вікні натисніть «Продовжити».

Далі, можна увійти через одну з трьох соцмереж (вконтакті, facebook чи google plus), або зареєструватися за допомогою емейла.

реєстрація Alitools

Ось як виглядає вікно для повідомлень, після отримання особистого профілю Алітулс.

Сповіщення про ціни

Завдяки своєму функціоналу, плагін для відстеження цін на Аліекспрес допоможе покупцям знайти товари дешевше і вигідніше.

Важливо відзначити, що додаток є і на мобільному, ним користуються на Андроїд і Айос.

З AliTools ви завжди легко дізнаєтеся:

  • Наскільки співтовариство покупців довіряє продавцю
  • Історію зміни ціни на товар і зможете уникнути штучних знижок;
  • Який насправді товар, завдяки популярним видеообзорам, прямо в розширенні.

Як бачите відстеження цін Аліекспрес робити дуже просто. Програми AliTools на комп’ютер допоможуть дізнатися, що продавець не обманює вас. Ви зрозумієте, що ціна на товар справді низька, або принаймні нижча, ніж у конкурентів.

 

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь