Як дізнатися розмір чоловічого одягу з Aliexpress

Визначаємо чоловічі розміри на Аліекспрес

 

Як визначити чоловічі розміри на Аліекспрес? На перший погляд впоратися з цим завданням важко, що й зупиняє чоловіків замовляти товари з Китаю. Складність полягає також в тому, що кожен продавець пропонує свою розмірну сітку, розміри якої часто не збігаються із загальноприйнятими.

Вибираємо розмір чоловічого одягу з Китаю правильно

Як ми вже говорили, в кожному магазині на Аліекспрес представлена своя розмірна сітка, тому при покупці одягу з Китаю вам необхідно щоразу визначати свій розмір заново. Але це не складно. Просто виміряйте параметри свого тіла (в залежності від обраного товару, це може бути об’єм грудей, талії, стегон, довжина по внутрішньому шву) і з’ясуйте якому розміру в таблиці продавця вони відповідають.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Чоловічі розміри на Аліекспрес: розмірна таблиця розмірів чоловічих штанів одного з продавців Aliexpress

Таблиця розмірів чоловічих штанів

Як визначити правильні чоловічі розміри на Аліекспрес при купівлі куртки

Для правильного вибору розміру куртки для чоловіків, важливо врахувати:

  1. дуже часто куртки з Алі розраховані на худорлявих китайців. Але це зовсім не означає, що в Aliexpress немає великих розмірів, адже сайт орієнтований на покупців з усього світу;
  2. китайські розмірні таблиці відрізняються від європейських у меншу сторону;
  3. розмір куртки бажано вибирати разом з продавцем. Для цього надайте йому свої мірки;
  4. як правило, щоб правильно підібрати розмір куртки необхідно визначити бажану довжину самого виробу, ширину плеча, об’єм грудей, довжину рукава. Потім порівняйте показники з розмірною таблицею магазину і поспілкуйтеся з продавцем англійською мовою. Якщо ви не володієте англійською, гугл перекладач вам в допомогу.

Посилання на каталог з куртками Aliexpress – http://ali.pub/1xf1l7

Як зняти мірки з чоловічої куртки

Як зняти мірки з чоловічої куртки

Таблиця розмірів курток з Китаю

Таблиця розмірів курток

Крім визначення розмірів, перед покупкою куртки уважно вивчіть фотографії моделі. Багато покупців залишають фото про придбані вироби у відгуках. Також ви можете попросити додаткові фотографії у продавця. Крім того, обов’язково вивчіть загальний рейтинг магазину. Як це зробити, читайте тут.

Таким чином, визначити чоловічі розміри на Аліекспрес простіше простого. Головне уважно виміряти свої параметри. Трохи уваги і терпіння допоможуть вам придбати більш доступну, але якісну річ з Китаю, а також заощадити час і уникнути тривалих походів по оффлайн-магазинам. Приємних вам покупок!

Вам також буде корисна стаття Як визначити розмір одягу чи взуття на Aliexpress.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий