Безкоштовна доставка на AliExpress – правда чи обман?

Аліекспрес безкоштовна доставка

Аліекспрес безкоштовна доставка – одне з тих явищ, що приваблюють багатьох людей, які готові купувати в Китаї і чекати своє замовлення кілька тижнів.

І в цьому дійсно є свій резон, адже товари самі по собі дешевші, а ще не потрібно оплачувати їх транспортування в свою країну, і це за тридев’ять земель з Китаю. Але чи дійсно все так райдужно і що ховається за безкоштовною доставкою з AliExpress – поговоримо далі в цій статті.

Аліекспрес з безкоштовною доставкою

До 2017 року будь-яка річ, навіть за 20 центів могла прийти в країну покупця без трек-коду. Але в 17-м у сфері логістики AliExpress багато чого змінилося. З початку цього року кожен товар повинен мати трек-код. Якщо ви не знаєте, що це таке – почитайте нашу статтю про відстеження посилок.

У зв’язку з цим продавцям довелося більшість товарів включити ціну присвоєння трек-номера, але все одно сьогодні можна замовляти копійчані товари до 1 долара.

Сьогодні на російському інтерфейсі сайту ви можете знайти товари з безкоштовною доставкою. Вона доступна в більшості країн СНД, включно з Україною. Але варто розуміти, що в більшості випадків ціна роботи транспортних компаній просто вже включена у вартість товару. Буває й інший варіант, коли доставка з AliExpress платна, але навіть з нею річ обходиться дешевше, ніж у випадку, коли за транспортування платити не потрібно. Такі нюанси залежать від цінової політики конкретного продавця. Тому радимо при виборі продуктів уважно ознайомитися з усіма варіантами.

Також не забувайте економити на покупках в Китаї.

Отже, Аліекспрес безкоштовна доставка не завжди означає, що замовлення обійдеться вам дешевше, ніж з платним варіантом – потрібно аналізувати і порівнювати.

АліЕкспрес безкоштовна доставка окремого товару

Як перевірити, що Aliexpress надає можливість отримання замовлення безкоштовно?

Якщо ви хочете дізнатися, чи потрібно платити за логістику окремо взятого товару – перевірте пункт про доставку в описі речі на її сторінці.

Free shipping що означає

Якщо пише, як на малюнку вище, значить все добре. Зверніть увагу, що під способом зазначено приблизну кількість днів, за яку ви отримаєте своє замовлення.

Як халявна доставка називається англійською?

При використанні англомовної версії сайту метод безкоштовної доставки буде називатися free shipping.

Альтернативні способи безплатної доставки Aliexpress

Не всім відомо, що один і той же товар може бути доставлений різними способами, в тому числі не передбачають оплати. Щоб переглянути доступні опції натисніть на кнопку біля логістичного методу:

Безкоштовна і плата доставка Аліекспрес

У наступному вікні ви побачите всі можливі методи доставки товару, включаючи безкоштовні та платні:

Варіанти отримання товару з Китаю

Щоб вибрати потрібний вам варіант, виділіть його та натисніть ОК.

Якщо у вас не було попереднього досвіду замовлень, ви можете почитати огляди кожного з методів. В основному заявлені терміни відповідають дійсності, але багато чого залежить від митниці вашої країни. Саме там зазвичай трапляються найтриваліші затримки.

Аліекспрес з безкоштовною доставкою – каталог товарів

Якщо вам потрібно вивести весь каталог товарів окремої категорії з безкоштовною доставкою, то перейдіть в потрібний розділ. А далі серед фільтрів на екрані знайдіть відповідний пункт і поставте в ньому галочку:

Каталог товарів з безкоштовною доставкою

Після цього, перед вами будуть виводиться тільки товари, при замовленні яких не потрібно платити за транспортування з Китаю.

Дуже рідко, але буває й таке, що на сторінці з річчю за замовчуванням вказаний платний спосіб, тоді ви знаєте, що робити – відкрийте перелік усіх доступних варіантів і виберіть безкоштовний.

Перейти на AliExpress

Що вигідно купувати в магазині

Серед усіх розділів з товарами найбільшим попитом користується Аліекспрес одяг з безкоштовною доставкою, а також електроніка, біжутерія та автотовари. Іноді бувають випадки, що річ дешева, а замовити її без оплати логістики неможливо. Тоді радимо шукати партнерів для спільних покупок і купувати кілька речей в одній посилці. Це мінімізує втрати в ціні від доставки.

Аліекспрес доставка безкоштовно з Китаю – вигідна опція, яка вабить багатьох шопоголіків. Ви купуєте річ практично з перших рук, минаючи багато націнок посередників.

Ще ви можете подивитися довідковий розділ aliexpress.com англійською. Якщо у вас залишилися питання – пишіть їх в коментарях.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Додати коментар