Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Знижки від продавця на Аліекспрес

Як отримати знижку від продавця Аліекспрес

Знижки від продавця на Аліекспрес

Отримати знижку від продавця на Аліекспрес дозволяє заощадити гроші на покупках і тому багато замовників хочуть знизити вартість товарів.

Існує кілька методів, що дозволяють купити товар за знижкою, проте не всі ці методи відповідають правилам офіційного сайту Aliexpress.

Одним з найпоширеніших способів отримати знижку на Аліекспрес від продавця є особисте листування з представником магазину. Якщо раніше було достатньо пообіцяти продавцю хороший відгук і рекомендації магазину друзям і близьким або навпаки пригрозити негативним відгуком, то дані дії можуть розглядатися як шантаж продавця, що категорично заборонено правилами.

Як отримати знижку на Аліекспрес

Особиста переписка з продавцем. Ви можете написати особисте повідомлення продавцю і поцікавитися якістю товару, його наявністю та іншими характеристиками, щоб показати представнику магазину ваш інтерес до продукції. Далі можна ненароком поцікавитися можливістю отримати персональну знижку на товар, але не потрібно перегинати палицю, якщо розмова не йде.

Оптова закупівля. На сторінці товару завжди є інформація про ціну продукції при оптовому замовленні. Якщо є необхідність придбати велику кількість одного і того ж товару — цей спосіб є цілком непоганим варіантом отримати знижку на Аліекспрес від продавця.

Блок «Знижки від продавця» на сторінці товару. Щоб спростити процедуру отримання знижки на товари Aliexpress додав в інтерфейс інтернет-магазину блок «Знижки від продавця», де відображаються наявні пропозиції та умови для отримання знижки.

Акції продавця. Часто продавці пропонують покупцям скористатися акційними купонами, які діють тільки при оформленні замовлень в їх магазині. Перед покупкою покупець може вибрати і забрати найбільш вигідний для нього купон і застосувати його при замовленні. Рекомендуємо дуже уважно дивитися на умови застосування кожного купона, щоб уникнути неприємностей.

Як отримати знижку на Аліекспрес від продавця законно

Додати товар в «Мої бажання». Якщо вам сподобався товар, але його вартість занадто велика — додайте товар в «Мої бажання». Продавці стежать за кількістю покупців, які додали товар у цей список і періодично влаштовують акції для них. Коли вартість товару знижується, всі ті, хто має його в списку бажань отримує повідомлення про знижку. Мінус цього способу — для отримання знижки потрібен час.

Купуйте через мобільний додаток. Отримати знижку на Aliexpress можна купуючи товари за допомогою офіційного мобільного додатку для Android або iOS. Інтернет-магазин надає знижки для покупців, щоб залучити до мобільного шопінгу якомога більшу кількість людей.

Розпродаж на Аліекспрес. Слідкуйте за акціями і розпродажами, які торговельний майданчик регулярно проводить. Наприклад, в «Чорну п’ятницю» всілякі товари можна придбати за реальну знижку до 50%.

Ще одним перевіреним способом отримати знижки на Аліекспрес є покупка з кешбеком від ePN. Сервіс дає можливість повертати частину грошей з оформлених замовлень без заплутаних дій з боку покупця.

Майже всі інші методи, якими пропонують скористатися для зниження вартості товарів є шахрайськими і порушують правила китайського магазину, тому відповідальність за їхнє використання повною мірою лягає на покупця.

Аліексперт рекомендує всім купувати чесно!

(Без рейтингу)
Loading...