Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Що робити якщо заблокували акаунт на Аліекспрес

заблокували акаунт Аліекспрес

Що робити якщо заблокували акаунт на Аліекспрес

Почастішали випадки блокування профілів в магазині, тому багато покупців шукають відповідь на питання, що робити якщо заблокували акаунт Аліекспрес.

На жаль, відновленню підлягають далеко не всі акаунти користувачів, оскільки  в таких ситуаціях багато визначає причина блокування. Підставами для обмеження доступу до функцій інтернет-магазину найчастіше є порушення правил AliExpress.

Причини блокування акаунту Aliexpress

Існує чимало причин, через які вам заблокували акаунт Аліекспрес в китайському магазині:

  • покупець протягом 3-х днів після реєстрації забув активувати акаунт за допомогою адреси електронної пошти.
  • зловживання функцією відкриття спору по замовленнях.
  • покупець викритий в шахрайстві.
  • спроба домовитися з продавцем про купівлю товару поза майданчики Аліекспрес.
  • поширення рекламних посилань, нецензурні слова і погрози у бік продавця або інших покупців.
  • шантаж продавця негативними відгуками, щоб отримати знижку або додаткові аксесуари.
  • покупець робив спроби накрутити відгуки, реєструючи велика кількість акаунтів і купуючи один і той же товар з метою підвищити рейтинг продавця.
  • велика кількість неоплачених замовлень у вкладці «Мої замовлення», які були давно оформлені.
  • покупець здійснював покупки з одного пристрої та мережі, але з якоїсь причини увійшов в акаунт з іншого обладнання.

Система захисту облікових записів тимчасово блокує доступ до аккаунту і пропонує пройти процедуру відновлення.

Що робити якщо заблокували акаунт Аліекспрес

Якщо профіль покупця було заблоковано по одній з вище згаданих причин, тоді при спробі авторизуватися, система Aliexpress видасть повідомлення «Your account is temporarily unavailable due to security reasons» («Ваш аккаунт тимчасово недоступний з міркувань безпеки»).

Під повідомленням про блокування профілю буде розташована посилання «Appeal for account reactivation», що означає можливість відновити обліковий запис, вона і веде на сторінку відновлення доступу до акаунту.

Як розблокувати свій акаунт на Аліекспрес

Система запропонує заповнити форму для розблокування профілю, де потрібно вказати контактні дані, а також прикріпити фото або скан паспорта. Останнє необхідно, щоб співробітники інтернет-магазину могли упевнитися в особистості заявника. Тепер залишилося натиснути на кнопку «Submit».

Більш докладно про способи відновлення доступу до акаунту Aliexpress можна прочитати у відповідній статті.

Якщо акаунт покупця не підлягає відновленню, система відобразить повідомлення «You account has been disabled» («Ваш обліковий запис відключений. Вам не дозволяється подавати нові скарги»). Єдиним правильним вирішенням даної ситуації є створення нового кабінету в офіційному магазині AliExpress.

Деякі досвідчені покупці в питанні, що робити якщо заблокували обліковий запис на Аліекспрес рекомендують зв’язатися зі службою технічної підтримки та з’ясувати причини того, що відбувається.

Нагадаємо, що після блокування профілю покупець більше не може оформляти нові замовлення і позбавляється доступу до більшості функцій китайської торгової платформи. Варто відзначити, що список замовлень та інформація про відстеження все ще продовжує відображатися, а також покупець може писати в техпідтримку AliExpress.

(Без рейтингу)
Loading...