Що робити якщо заблокували акаунт на Аліекспрес

Заблокували на Аліекспрес

Почастішали випадки блокування профілів в магазині, тому багато покупців шукають відповідь на питання, що робити якщо заблокували акаунт Аліекспрес.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

На жаль, відновленню підлягають далеко не всі акаунти користувачів, оскільки  в таких ситуаціях багато визначає причина блокування. Підставами для обмеження доступу до функцій інтернет-магазину найчастіше є порушення правил AliExpress.

Причини блокування акаунту Aliexpress

Існує чимало причин, через які вам заблокували акаунт Аліекспрес в китайському магазині:

 • покупець протягом 3-х днів після реєстрації забув активувати свій профіль за допомогою адреси електронної пошти.
 • зловживання функцією відкриття спору по замовленнях.
 • покупець викритий в шахрайстві.
 • спроба домовитися з продавцем про купівлю товару поза майданчики Алі Експрес.
 • поширення рекламних посилань, нецензурні слова і погрози у бік продавця або інших покупців.
 • шантаж продавця негативними відгуками, щоб отримати знижку або додаткові аксесуари.
 • покупець робив спроби накрутити відгуки, реєструючи велика кількість акаунтів і купуючи один і той же товар з метою підвищити рейтинг продавця.
 • велика кількість неоплачених замовлень у вкладці «Мої замовлення», які були давно оформлені.
 • покупець здійснював покупки з одного пристрої та мережі, але з якоїсь причини увійшов в акаунт з іншого обладнання.

Система захисту облікових записів тимчасово блокує доступ до аккаунту і пропонує пройти процедуру відновлення.

Що робити якщо заблокували акаунт Аліекспрес

Якщо профіль покупця було заблоковано по одній з вище згаданих причин, тоді при спробі авторизуватися, система Aliexpress видасть повідомлення «Your account is temporarily unavailable due to security reasons» («Ваш аккаунт тимчасово недоступний з міркувань безпеки»).

Під повідомленням про блокування профілю буде розташована посилання «Appeal for account reactivation», що означає можливість відновити обліковий запис, вона і веде на сторінку відновлення доступу до акаунту.

Ваш акаунт на аліекспрес заблоковано

Як розблокувати свій акаунт на Аліекспрес

Система запропонує заповнити форму для розблокування профілю, де потрібно вказати контактні дані, а також прикріпити фото або скан паспорта. Останнє необхідно, щоб співробітники інтернет-магазину могли упевнитися в особистості заявника. Тепер залишилося натиснути на кнопку «Submit».

Більш докладно про способи відновлення доступу до акаунту Aliexpress можна прочитати у відповідній статті.

Якщо акаунт покупця не підлягає відновленню, система відобразить повідомлення «You account has been disabled» («Ваш обліковий запис відключений. Вам не дозволяється подавати нові скарги»). Єдиним правильним вирішенням даної ситуації є створення нового кабінету в офіційному магазині AliExpress.

Деякі досвідчені покупці в питанні, що робити якщо заблокували обліковий запис на Аліекспрес рекомендують зв’язатися зі службою технічної підтримки та з’ясувати причини того, що відбувається.

Нагадаємо, що після блокування профілю покупець більше не може оформляти нові замовлення і позбавляється доступу до більшості функцій китайської торгової платформи. Варто відзначити, що список замовлень та інформація про відстеження все ще продовжує відображатися, а також покупець може писати в техпідтримку AliExpress.

Нещодавно був запущений новий алгоритм роботи сайту AliExpress, який включає блокування поганих покупців. Тому сотні користувачів скаржаться, що їм заблокували обліковий запис на АліЕкспрес.

Давайте розберемося з новим алгоритмом і з’ясуємо, що робити, якщо ваш профіль на AliExpress заблокували повністю або частково.

Заблокували обліковий запис на АліЕкспрес – які причини?

Мільйони людей купують речі на одному з найвигідніших комерційних онлайн-майданчиків. Як відомо в онлайн магазині трапляється всяке. Для вирішення проблем існує служба підтримки, яка покликана допомогти користувачам. Але з часом з’явилося все більше недобросовісних покупців, які фактично обкрадають продавців. А деякі сайти навіть розповідають, як заподіяти шкоду магазину.

Через зростання кількості шахрайських схем, АліЕкспрес вирішив вжити заходів. Тому його розробники створили новий алгоритм, який аналізує попередні покупки користувачів. Якщо виявляється, що користувач зловживає правилами майданчику – його профіль блокується. В такому разі на екрані ви побачите, що АліЕкспрес тимчасово заблокував акаунт. Нещодавно таким чином під санкції потрапили сотні сторінок користувачів сайту.

Особливості роботи нового алгоритму блокування користувачів

Суть нового механізму в тому, щоб виявити шахраїв і поганих покупців, які намагаються отримати товари на халяву. Раніше, з подібними ситуаціями розбиралися співробітники магазину. Тепер же все вирішує штучний інтелект у вигляді спеціальних програм. Це пов’язано з тим, що останнім часом суттєво зросла кількість прецедентів з необґрунтованими компенсаціями.

Програма аналізує такі характеристики:

 • Рейтинг продавця;
 • Рейтинг покупця;
 • Історію покупок і відгуки;
 • Спори і вимоги про повернення коштів.

Чому заблокували обліковий запис на AliExpress

Ваш акаунт буде тимчасово заблокований АліЕкспрес, якщо ви купуєте такий же товар, на який був відкритий спір – програма в такому випадку внесе вас у чорний список поганих покупців. Також до списку «неблагонадійних» потрапляють клієнти, які постійно незадоволені покупками і залишають погані відгуки.

Ще одна поширена причина бану – велика кількість замовлень, які ви скасували.

Якщо вас заблокували на АліЕкспрес – можуть бути різні причини:

 • Було зафіксовано, що одержувач отримав товар, а спір відкритий, нібито через відсутність посилки
 • Коли споживач шантажує продавця або погрожує йому
 • Якщо продавець вже зробив компенсацію, але ви все ж відкриваєте спір.

Що буде, якщо заблокували АліЕкспрес

Коли ви потрапили під підозру про шахрайство і порушили правила AliExpress, то ваш обліковий запис закриють.

Якщо вас забанили в магазині за допомогою зазначеного алгоритму, то:

Ви втратите доступ до акаунту (користувачі з цієї нагоди пишуть, не можу зайти в свій профіль)

 • Втратите всю історію покупок;
 • Зникнуть всі ваші бали і напрацьований рейтинг;
 • Загубляться всі дані про трекінг посилок;
 • Буде недоступна опція відкриття спору;
 • Ви не зможете повернути кошти.

Деякі користувачі також пишуть, що не можуть зареєструватися після блокування. І це ще один небезпечний нюанс. Платформа буде блокувати ваші спроби подальшої реєстрації на сайті AliExpress.

Тобто, якщо користувач, чий акаунт був забанений, забажає створити новий профіль з аналогічними персональними даними під тим же IP, то йому не дозволять активувати такий профіль.

Як зробити, щоб вас не заблокували на Ali Express

Щоб сайт не блокував вас через «підозрілу активність», потрібно обережно поводитись при покупках. Намагайтеся не відкривати багато диспутів, якщо ситуацію можна вирішити іншим шляхом. Намагайтеся чекати до кінця періоду захисту замовлення, а іноді і просіть у продавця про продовження. Не відкривайте багато замовлень без оплати.

Ми також рекомендуємо:

 • Не писати поганих відгуків, якщо на те немає об’єктивних причин
 • Не обманювати представників магазинів і співробітників служби підтримки
 • Вибирати надійних продавців
 • Продовжувати час захисту

Не робіть дурниць, не шантажуйте і не чекайте халяви. Якщо навіть невелика кількість порушень буде числиться за вашим профілем, він легко може потрапити в бан. І тоді солодко не буде! АліЕкспрес урівняв в правах покупців і продавців, і вирішив захистити останніх. Тепер штрафи чекають на всіх. Якщо ви любите купувати на китайській майданчику – пам’ятайте про наслідки блокування, адже вони можуть стати катастрофічними.

Якщо у наших читачів є неприємний досвід в тему статті, дуже просимо поділитися ним тут. Ви допоможете іншим уникнути такої ж участі.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий