Як побачити відгуки з фото на Аліекспрес

реальні відгуки з фото на Аліекспрес

Якщо ви хочете перевірити реальний вигляд товару з китайського сайту, необхідно звернути увагу на відгуки з фото на Аліекспрес від інших покупців. Адже продавці з Китаю люблять обробляти знімки товарів в фотошопі. До того ж, наприклад, сукня на моделі може виглядати зовсім по-іншому, ніж на звичайній дівчині.

Як переглянути відгуки з фото на Аліекспрес?

Один зі способів вибрати хороший товар з Алі – дізнатися його реальний вигляд. У цьому вам допоможуть відгуки зі знімками інших покупців. Щоб не читати все фідбеки, можна вивести на екран тільки відгуки з фотографіями. Для цього необхідно:

  • ввести в пошук назву бажаного товару або знайти потрібні речі в каталогах магазину. А потім відсортувати товари за кількістю замовлень. Адже чим більше покупців придбали потрібну вам річ, тим більше шансів знайти про неї відгуки з фотографією;

замовлення на алі экспрес

  • перейти на сторінку з товаром;
  • знайти нижче опису товару вкладку «відгуки» і клікнути по ній;

відгуки

  • поставити галочку біля напису «з фото».

з фото

Таким чином, на екрані з’являться фідбеки виключно з фотографіями товару.

Як дізнатися реальний вигляд товару з невеликою кількістю відгуків

Якщо ви впевнені в надійності обраного вами магазину, але запропонований там новий товар ще не встигли замовити покупці, можете попросити знімки без фотошопу безпосередньо у продавця. Для цього в лівому боці під написом «Зв’язатися з продавцем» натисніть «Відправити повідомлення» і напишіть в магазин лист англійською мовою (можна скористатися перекладачем гугла).

написати продавцю аліекспрес

Як правило, продавці, які дбають про свій авторитет, охоче допомагають своїм клієнтам.

Як вибрати надійного продавця на Aliexpress, читайте тут.

Як побачити відгуки з фото на Аліекспрес

Таким чином, фідбеки від клієнтів китайського сайту відіграють величезну роль, адже з їх допомогою можна дізнатися про надійність магазину, швидкість доставки, зовнішній вигляд товару. Тому, щоб перед замовленням переконатися в якості обраного вами товару, обов’язково перегляньте відгуки з фото на Аліекспрес. Особливо якщо мова йде про одяг, сумки, рюкзаки, взуття.

Це допоможе вам отримати дійсно хорошу річ. Покупці не стануть обробляти знімки товару в фотошопі і покажуть всі його плюси та мінуси. А якщо ви бажаєте подбати про свою карму, не лінуйтеся також ділитися фотографіями отриманого товару з іншими любителями шопінгу в Китаї.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий