Секрет успіху засновника Alibaba Джека Ма

Секрет успіху Джека Ма

Засновник Alibaba і мільярдер Джек Ма переконаний, що завдяки деяким рисам, властивим людині, технології ніколи його не перевершать. Саме в цих якостях і полягає секрет успіху Джека Ма.

Клікай на банер нижче, щоб отримати хорошу знижку!

Получить скидку

Всупереч серйозним труднощам, Джек Ма зумів домогтися успіху. Він виріс у бідній родині, двічі провалив вступні іспити в коледжі і отримав відмови від безлічі роботодавців. Однак зараз його стан оцінюється приблизно в 29 мільярдів доларів.

Секрет успіху — у розвитку свого LQ

Виступаючи на Bloomberg Global Business Forum в Нью-Йорку, Джек Ма поділився секретом свого успіху. Незважаючи на важливість IQ (коефіцієнт інтелекту) і EQ (емоційний інтелект), велику роль у досягненні цілей відіграє ще й інший коефіцієнт — LQ. «Якщо хочете, щоб вас поважали, підвищуйте свій LQ», — говорить Джек Ма.

«LQ — це коефіцієнт любові. Те, чого ніколи не буде в машин», — пояснив Ма. У світі високих технологій комп’ютер завжди буде швидше і точніше людину навіть з високим IQ. Та й здатність розуміти емоції інших недостатньо, щоб домогтися успіху.

Любов — це те, що відрізняє людей від машин. У машини немає серця, ні душі, ні своїх поглядів. У людини є душа, власну думку і цінності. Ми вміємо співчувати, підбирати потрібні слова і реагувати відповідно до ситуації. Ми мислимо творчо, тому ми можемо контролювати машини.

Немає причин боятися технологій

Люди повинні бути впевнені у своїх силах. Люди володіють мудрістю. А машини не можуть на таке претендувати.

На думку Ма, проблема полягає в тому, що ми змушуємо підростаюче покоління намагатися перевершити технології там, де це в принципі неможливо. Замість цього, потрібно розвивати LQ дітей. «Ми повинні виростити наших дітей дуже креативними, навчити їх генерувати інноваційні ідеї, — говорить Джек Ма. — Таким чином ми забезпечимо їх роботою в майбутньому».

Він упевнений, що немає причин боятися штучного інтелекту, якщо ми грунтовно підготуємо наступне покоління. Під підготовкою підприємець розуміє розвиток душевних якостей, аналітичних здібностей і комп’ютерних навичок.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
AliExpert
Добавить комментарий