Вибираємо спортивні кросівки з Китаю онлайн

придбати спортивні кросівки на Аліекспрес

Чи купувати кросівки на Аліекспрес? Якщо спортивне взуття вам потрібне суто для прогулянок або відпочинку, то можете сміливо купити собі кросівки з Китаю. У такому разі для придбання товару вам достатньо визначитися з моделлю і правильно вибрати розмір взуття.

Але якщо ви обираєте кросівки на Аліекспрес для занять спортом, то тут до купівлі слід поставитися з особливою уважністю. Адже якщо придбати товар з Китаю бездумно, можна сильно розчаруватися.

Поради для покупки спортивних кросівок на Аліекспрес

Отже, щоб купити на Алі дійсно якісне спортивне взуття, необхідно врахувати, що кросівки повинні чітко фіксувати стопу, витримувати велике навантаження і не перетискати ноги. Тому перед замовленням товару, виміряйте розмір стопи ввечері, коли нога трохи набрякне. Краще займатися в тих кросівках, які вранці сидять на нозі вільно, ніж у тих, що ввечері тиснуть через набряклі ноги.

Візуальний огляд кросівок з Китаю

Оглядаючи товар на сторінці продавця, перевірте наступне:

  • наявність шнурівок;
  • зовнішній вигляд стібків;
  • як нанесений клей.

Також зверніть особливу увагу на відгуки про товар. Покупці часто додають до опису фото, повідомляють про наявність синтетичного запаху, якість матеріалу виробу, зручність моделі. І обов’язково перед покупкою поспілкуйтеся з продавцем. Як правило, звернувшись до надійного магазину китайського сайту, ви отримаєте вичерпну інформацію про товар.

Таким чином, якщо вас задовольняє вся необхідна інформація про якість певної моделі кросівок з Aliexpress, можете переходити до наступного етапу

Додаткові критерії при виборі кросівок

З’ясуйте, чи є в кросівках супінатор. Для спортивного взуття його наявність тільки вітається. З допомогою супінатора ви захистите ноги від втоми. Але якщо ви плануєте використовувати кросівки для анаеробних тренувань у спортивному залі, то тут супінатор вам не знадобиться.

Також бажано використовувати взуття зі знімною устілкою. Адже під час спорту особливе місце займає гігієна. Коли устілка починає неприємно пахнути, її слід замінити.

Що стосується матеріалу, то тут підійдуть як шкіра, так і замінник, але тільки якісний. Деякі моделі із синтетичних матеріалів можуть коштувати набагато дорожче, ніж шкіряне спортивне взуття, оскільки вони дозволяють нозі «дихати».

Подивіться на фото підошви. Якщо вона з глибоким рельєфом, то взуття підійде для відпочинку на природі. Підошва кросівок з неглибоким і густим рельєфом – варіант для занять спорту в спортивному залі. А ось підошва без рельєфу характерна для простих кросівок для прогулянок.

Якщо ви не можете знайти інформацію про підошву, якість матеріалу, наявність устілок та супінаторів в кросівках з Aliexpress, обов’язково зверніться за порадою до продавця, а також уважно прочитайте відгуки.

Перевірка якості кросівок після покупки

Недолік придбання кросівок на Аліекспрес – неможливість «помацати» і поміряти модель. Але ви можете зробити це відразу після отримання товару. Для цього зігніть взуття. Про якість кросівок говорить неможливість зігнути їх уздовж, що страхує від отримання травм стопи. Згинаючи кросівки впоперек, зверніть увагу на місце згину. Воно повинно бути зміщене ближче до пальців, що робить ходу і виконання різних вправ більш зручним.

Приміряючи кросівки, одягайте їх відразу на дві ноги. Зробіть у взутті кілька кроків. Необхідно, щоб стопа була добре зафіксована.

Топові кросівки для спорту на Aliexpress

Щоб ви не розгубилися від кількості моделей спортивного взуття з китайського сайту, ми підібрали для вас найбільш топові і зручні моделі.

Жіночі кросівки для бігу

Взуття з технологією Air Max дозволить подолати як короткі дистанції 5 км, так і супер довгі відстані. В наявності 5 кольорів. Перед покупкою радимо поставити кілька запитань продавцю.

Air Max

Перейти на сторінку продавця – http://ali.pub/1wp8c7

Вартість – 20$

Чоловічі і жіночі кросівки для бігу від Feetalk

Взуття має технологію Li-Ning Arch і підходить для супер марафону.

Feetalk

Посилання на модель – http://ali.pub/1wp8q0

Вартість – 50$

Спортивні кросівки на Аліекспрес для чоловіків

Модель від компанії Li-Ning виготовлена по технології DMX і підходить для легкого бігу на невеликі відстані, а також для інших видів фізичної активності.

Li-NingПереглянути товар – http://ali.pub/1wp9gu

Ціна – 35-40$

Салатові спортивні кросівки

Повітронепроникна модель з технологією Air Sole підходить для жінок і чоловіків.

Air Sole

Придбати – http://ali.pub/1wpag8

Ціна – 20$

Кросівки з Аліекспрес, що світяться

У такому взутті ви не зможете займатися активним спортом, але зможете виглядати яскраво та стильно на вечірках.

купити кросівки що світяться

Повний опис товару – http://ali.pub/1wpcyn

Вартість – 15$

Таким чином, купити хороші кросівки на Аліекспрес можливо. Але до вибору слід підійти особливо ретельно. У крайньому випадку ви можете продати товар з Китаю, але все ж краще витратити трохи більше часу і правильно вибрати спортивне взуття.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь