Долаємо стрес з Аліекспрес: антистрес іграшки

іграшки антистрес аліекспрес

Іграшки антистрес Аліекспрес – допоможуть підняти настрій, заспокоїти нерви і розвеселити. В сучасному ритмі життя будь-яка людина, в тому числі і дитина, може зіткнутися зі стресовою ситуацією.

У такому випадку корисною буде смішна антистресова забавка, яку можна придбати за доступною ціною в китайському магазині Aliexpress.

Кращі в Аліекспрес антистрес іграшки до 5$

Що цікаво, вперше такі забавки з’явилися в Японії і завоювали особливу популярність серед бізнесменів. Тепер же улюблений у підприємців з Азії спосіб впоратися зі стресом доступний для всіх бажаючих. Щоб ви змогли купити іграшки антистрес Аліекспрес за доступними цінами, ми підібрали 5 топових товарів всього до 5$.

Вічні бульбашки

Брелок з пухирцями допоможе зняти стрес, заспокоїть нерви або просто весело вбити час. Виріб оснащений батарейками і при натиску видає кумедні звуки.

антистресові пухирці

Повний опис товару http://ali.pub/1v703f

Вартість – 5$

Іграшки антистрес Аліекспрес: гральні кубики

Така дрібничка підходить для дорослих і дітей від 3 років. В наявності 12 кольорів.

кубики для зняття напруги

Придбати – http://ali.pub/1v713z

Ціна – 4$

Оригінальний спінер всього за півтора долара

Від звичайних спінерів виріб відрізняється довгою формою, яка нагадує сигару. Така антистресова іграшка розвиває увагу і вміння концентруватися. Якщо ваші руки постійно вимагають руху, сміливо купуйте спінер-сигару.

Долаємо стрес з Аліекспрес: антистрес іграшки

Придбати – http://ali.pub/1v71rw

Ціна – 1.45$

Антистресова мишка для кошеняти

Долають стрес і просто розважаються не лише люди, але й наші домашні улюбленці. Іграшки антистрес Аліекспрес здатні потішити братів наших менших. Така миша з пультом дистанційного управління розвеселить будь-якого мурчика.

Забавки для кота

Повний опис товару http://ali.pub/1v72dh

Вартість – 4$

Гумовий тортик

Щоб зняти стрес і напругу за допомогою кондитерських виробів і не зіпсувати фігуру, достатньо придбати на китайському сайті таке миле тістечко.

солодке від стресу

Придбати – http://ali.pub/1v72hr

Ціна – 4$

Іграшки антистрес аліекспрес представлені у великому асортименті: звірятка, м’ячі, кубики, спінери. Щоб вибрати собі товар самостійно, перейдіть в каталог. Таку забавку можна залишити собі, подарувати другу чи колезі.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Оля Духович
AliExpert
Залишити відповідь