Що краще: інтернет-магазин Aliexpress чи Ebay?

Що краще Aliexpress чи Ebay

Сьогодні багато українців користуються китайським майданчиком Aliexpress. Оскільки на вітчизняному ринку аналогічні китайські товари можуть бути з націнкою в 100-200%. Про eBay також чув кожен. Постараємося розібратися, Aliexpress чи eBay — що краще?

Де купувати товари — Aliexpress чи eBay?

Якщо ви в гонитві саме за низькою вартістю, перший варіант однозначно виграє. Ebay-майданчик, на якому працюють продавці з усього світу. Тут можна знайти масу світових брендів. Але абсолютно не за тією ціною, на яку ви розраховуєте.

Проблема eBay в тому, що китайці не дурні підприємці. Вони бачать, що на eBay товари дорожчі, але їх купують. Оскільки за замовчуванням покупці впевнені в якості. Тому один і той же товар китайці на eBay і Aliexpress можуть продавати за різними цінами. Вищим цінник буде саме на eBay.

Помилка багатьох новачків полягає в тому, що вони апріорі впевнені, що на eBay торгують західною продукцією. Значить, якість вища, ніж китайська. Насправді численна західна продукція виробляється на території Китаю з високим рівнем контролю якості. Логічно, що за доставку з Китаю на Захід буде платити не продавець, а покупець. Тому західний товар часто продається дешевше на АліЕкспрес. Не потрібно дивитися виключно на американський бренд. Спочатку необхідно вивчити країну виробництва.

Чим відрізняються продавці та магазини на Аліекспрес та Ебей

Величезний відсоток продавців на eBay — це звичайні фізичні особи. Їм властиво продавати б/у товар. Інформація про це вказується в описі товару. Але стає складніше в купі вживаного товару знайти новий і оригінальний. Також не забувайте, що фізичні особи нерідко більш посередньо ставляться до діяльності на eBay. Оскільки для них це не основний заробіток. У той час як на Aliexpress велика частина продавців — реальні підприємці, що працюють з оптом. Вони націлені берегти і нарощувати репутацію. Тому, якщо ви купуєте на eBay, завжди оцініть, будь масштаб асортименту у продавця, скільки угод завершено, які відгуки про нього пишуть. Це необхідно робити і на АліЕкспрес. Але у випадку з eBay «перевіряйте» продавця більш ретельно. Особливо, якщо ви купуєте б/у товар. Без відгуків про вживану продукцію її замовляти не варто.

Питання безпеки угоди порівнювати безглуздо. Правила безпеки на ідентичному рівні. Клієнт завжди правий, якщо у нього є докази браку, недоставки товару і так далі.

Підводячи підсумки, скажемо, що на eBay можна безпечно купувати продукцію з усього світу і знайти все, що тільки побажаєте. Але враховуйте, що покупки зовсім бюджетними не будуть. Aliexpress нічим не поступається за асортиментом eBay, і ціни тут на порядок нижчі. Оскільки китайці звикли заробляти оптом. Виходить, що однозначної відповіді на питання, Аліекспресс чи Ебей що краще, немає. Все залежить від вашого бюджету і бажання купувати продукцію західних брендів або китайських.

Раніше ми порівнювали Китайські майданчики AliExpress і Joom, щоб визначити що краще: Алі Експрес чи Джум?. Результати записані у відповідній статті, де описані найважливіші переваги і недоліки кожного магазину.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь