Зимовий розпродаж AliExpress

Зимовий розпродаж Аліекспрес (Зимова ліквідація) – перша гідна подія року на сайті. В рамках фестивалю Winter Sale ви зможете отримати зимові знижки у січні до 80%.

Нижче ви знайдете цінну інформацію, найвигідніші пропозиції акцій, купони та промокоди на повний «Зимовий розпродаж Аліекспрес 2022».

Зимовий розпродаж Аліекспрес

Зимовий розпродаж Аліекспрес 2022 – що потрібно знати

На Зимовому розпродажі Аліекспрес (Clearance Sale) найбільші знижки будуть діяти на товари попереднього сезону. Але звісно не тільки! Продавці намагатимуться активно розпродати, все що залишилося зі старих колекцій, щоб вже незабаром радувати покупців новинками сезону 2022 року.

Розпродаж у січні на Аліекспрес пройде у два етапи:

⭐️Розігрів: з 7 січня 10:00 до 10 січня 09:59 (за Києвом) – у ці дні варто наповнювати кошик, щоб забронювати за собою товари зі знижкою.

⭐️Власне Розпродаж:  з 10 січня 10:00 до 15 січня 09:59 (Київський час) – період покупок та застосування зібраних знижок.

🔥 Отримати свої знижки!

Топ акції Зимового розпродажу

Зимова ліквідація – головна акція. Спустошуйте склади з вигодами для свого гаманця і забирайте знижки до 70%.

Зимові знижки. Купуйте та заощаджуйте – можливість активувати знижку 10%, на покупки від $30.

Підбірки AliExpress – класні речі, які ви могли випустити з уваги. Є поділ за групами товарів («Все для дому», «Техніка», «Краса та здоров’я», «Для мам та дітей»).

Список доповнюється…

Зимові знижки Аліекспрес

Отримати знижку від $3 до $9 можна буде за рахунок акції Купуйте та економте (Spend & Save). Покупці вже знайомі із нею, адже вона проводиться не вперше.

За покупку на певну суму буде нараховуватись знижка:

  • $3 із $30
  • $6 із $60
  • $9 із $90

Для їх отримання потрібно лише зробити замовлення на необхідну суму на Зимовому розпродажі Аліекспрес. Беруть участь не всі товари, а лише зі спеціальною позначкою.

Активувати знижку вдасться з 10 до 14 січня. Допускається купівля кількох речей на вказану суму.

Зимние скидки Али - до 9 дол

Промокоди Аліекспрес Зимовий розпродаж               

$8
Промо

Знижка $8 при покупці на $65. 

More Less
Активний
$15
Промо

Знижка $15 при покупці на $120. 

More Less
Активний
$28
Промо

Знижка $28 при покупці на $220. 

More Less
Активний

$8 / $65
Промо
$15 / $120
Промо
$28 / $220
Промо

Додаткові промокоди (працюють не у всіх, перевіряйте):

$4 off $30
Промо
$7 від $50
Промо
12$ від 80$
Промо
17$ off 140$
Промо
25$ off 200$
Промо

А також ви можете перевірити деякі старі промокоди Алі Україна . Частина ще працює, але треба пробувати.

Купони до Зимового розпродажу

Отримати спеціальні купони покупці зможуть у розділі «Центр купонів». Отримані знижки будуть активними до кінця дня 14 січня.

Щодня о 10-00 по Києву на цій сторінці з’являтимуться вигідні купони, які застосовуються до будь-яких товарів. А нижче можна заздалегідь активувати купони від продавців.

За відвідування сайту під час розпродажу, користувачі можуть отримати довільний купон на суму від $1 до $30. Нічого особливого робити не потрібно, просто перейдіть на сторінку розпродажу Winter Sale, увійдіть в профіль, і якщо пощастить, відразу побачите свій купон.

$1-$30
Промо

Купон на суму до 30 дол (як пощастить). Потрібно перейти на Aliexpress  в період розігріву до "Повного розпродажу" та зайти в акаунт

More Less
Активний

Також його можна зловити, якщо натиснути на повідомлення від програми AliExpress або відвідати сайт у перший день акцій.

На чому можна зекономити

Зимовий розпродаж на AliExpress дозволяє дешевше придбати безліч товарів, включаючи одяг, взуття, техніку, товари для дому, автомобілів та подорожей.

Якщо вас цікавить зимове взуття, чоловічі та жіночі пуховики, куртки, шапки та інші частини гардеробу, то тут ви знайдете багато цікавого.

Часті питання

Коли Зимовий розпродаж на Аліекспрес у 2022 році?

В січні. Початок підготовки – 7 січня. А старт продажу зі знижками – з 10 по 15 січня.

Що можна буде купити зі знижкою?

Більшість категорій товарів, але особливі вигоди будуть на зимовий одяг та взуття.

Які будуть реальні знижки у січні?

Шукайте сторінки, на яких пише «Зимова ліквідація» та товари, де є смужка, що вказує на участь у розпродажі. Мінімум вдасться заощадити 10% у рамках традиційного промо Spend and Save (-$3 з кожних $30).

Які акції Аліекспрес пройдуть у січні?

Найбільша та вигідна – Зимовий розпродаж, або «Зимова ліквідація». Це перший розпродаж року, який об’єднає у собі десяток привабливих промо-подій.

Залишки солодкі, а знижки великі! Не пропустіть Winter Sale на Aliexpress. Все починається з 7 січня!