Кіберпонеділок AliExpress

Кіберпонеділок Аліекспрес (Cyber ​​Monday) 2022 – останній гідний розпродаж на сайті цього місяця, в рамках якого покупців чекають класні знижки, купони та промокоди.

Як і в попередні роки, в 2022 році, Кібер Понеділок на Алі є логічним продовженням розпродажу Чорна П’ятниця AliExpress . А значить, кожен охочий зможе отримати знижку на безліч товарів Аліекспрес найближчими днями.

Коли: 29 листопада з продовженням. Останній понеділок місяця. 

Основні акції Кіберпонеділка AliExpress

Кіберпонеділок 2022 Аліекспрес- знижки та можливості

Кіберпонеділок дасть змогу заощадити на мільйонах товарів різних категорій. Так, у багатьох магазинах на AliExpress дешевше коштуватимуть: одяг, взуття, смартфони, техніка, товари для дому, активного відпочинку, риболовлі та спорту, косметика, біжутерія тощо.

Знедавна платформа Аліекспрес змінила політику, і тепер до сейлів не допускаються продавці, які штучно занижують ціни перед розпродажем. Ми все ж таки рекомендуємо купувати речі з високим рейтингом, у яких ви знаєте реальну вартість.

Головні особливості Кібер Понеділка на Аліекспрес:

  • Знижки до 50-60% на різні групи виробів
  • Можливість отримати додаткові купони
  • Промокоди для активних та нових покупців
  • Ігри та конкурси з призами.

Кіберпонеділок на Аліекспрес – дати проведення

У минулі роки Кіберпонеділок проходив тричі. Тому у 2021-2022 очікується, що він проводитиметься:

  1. Відразу після Чорної п’ятниці;
  2. После Нового года;
  3. У квітні-травні.

Не забувайте, що у китайців все впирається в їхній календар, і тимчасові рамки промо можуть трохи відрізнятися. Ми будемо доповнювати сторінку в міру надходження нової інформації.

Купони та промокоди

Купони для придбання акційних товарів можна знайти на сторінці Coupon Center. Продавці надають їх на конкретні речі, якщо ваше замовлення відповідає мінімальній сумі.

У Кіберпонеділок 2022 року на Аліекспрес діятиме низка промокодів. Наприклад, нові користувачі можуть користуватися особливими бонусами.

Діючі промокоди Аліекспрес ви знайдете за посиланням.

Поки що свіжі промо-коди до Кіберпонеділка не анонсовані. Ми додамо їх прямо сюди в міру появи.

Кібертиждень на Алиэкспресс

Кібертиждень (Cyber ​​Week) – акція на Ali, яка стартує кіберпонеділком. В основному, її промо-пропозиції відносяться до технологічної продукції: смартфони, смарт-годинники, навушники, портативна електроніка, комп’ютерна техніка. Але не лише, адже у фестивалі бере участь більшість великих магазинів.

Іноді всі особливі події, які відбуваються в останній тиждень листопада на AliExpress, об’єднуються під загальною назвою Кібертиждень. Але це не завжди відповідає дійсності.

Часті питання

Коли буде Кіберпонеділок на Аліекспрес у 2022 році?

Офіційна дата – 29 листопада. А отже, і наступні дні після неї.

Що таке Кіберпонеділок?

В інтернет-магазинах так прийнято називати останній понеділок листопада, коли все ще діють акції після масштабної події Black Friday.

Де знайти знижки на Cyber ​​Monday?

Спеціальні пропозиції діятимуть на головній сторінці офіційного сайту та в мобільному додатку. Також шукайте згадки на головних лендингах і вітринах магазинів, які торгують на Аліекспрес.

Які реальні знижки будуть на Аліекспрес?

10-20% прямі дискаунти деяких продавців. Будуть випадки, коли трохи прикрашатимуть. Але справжню економію дозволять отримати лише за рахунок застосування спеціальних квитків.

Як зекономити в Кіберпонеділок на Алі?

Знайдіть реальні знижки у формі купонів та кодів від платформи та продавців. Застосовуйте їх разом, щоб активувати максимальну вигоду.

Кіберпонеділок на Аліекспрес – можливість придбати багато потрібних речей за вигідними цінами перед початком свят. Не проґавте свою можливість!

Оголошення від партнерів

Залишити коментар