Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Як отримати знижку від продавця в магазині Aliexpress

знижки продавця на Аліекспрес

Як отримати знижку від продавця в магазині Aliexpress

Знижки продавця на Аліекспрес дозволяють економити і купувати за низькими цінами. У статті поговоримо про те, як отримати товар дешевше від окремих магазинів Aliexpress.

Оскільки AliExpress – своєрідний базар, де продають десятки тисяч магазинів, тому ціни тут різні. Кожен магазин хоче обійти конкурентів і тому пропонує знижки продавця.

Офіційний сайт Аліекспрес дозволяє торгуватися, і це навіть потрібно робити, щоб купити китайські товари дешевше. Деякі продавці погоджується опустити ціну на товар, якщо ви зможете їх переконати в корисності такої угоди. Спілкуватися при цьому слід англійською, російською знає дуже невелика кількість продавців.

Як отримати знижку на Аліекспрес від продавця – основні способи

Отже, є такі головні способи отримати знижки продавця на Аліекспрес:

  • використовувати безкоштовний купон магазину або торговельної платформи
  • купувати у дні великих акцій і розпродажів
  • виконати умови, які дають можливість отримати знижку
  • безпосередньо попросити продавця знизити ціну

Буває, що продавець Аліекспрес може не погодиться на грошову знижку, зате запропонує до купованого товару невеликий подарунок.

Як попросити знижку у продавця на Аліекспрес? Насамперед через спілкування з ним. Китайці раді спілкуватися і завжди дуже привітні. Варто бути ввічливим і поцікавитися якістю товару і трохи зав’язати знайомство. Після цього можна між іншим, поцікавитися чи не надає продавець знижки. Більше шансів отримати знижку на дорогий товар. Якщо ви збираєтеся просити знизити ціну на товари за кілька доларів, то таке навряд чи вийде.

Читайте про інші способи економити на сайті Aliexpress.

Ще один хороший аргумент, пообіцяти залишити відгук або зняти відео з розміщенням посилання на товар, що купується. У такому разі представник магазину буде зацікавлений в тому, щоб продати вам річ і отримати додаткову рекламу, а вона в наш час коштує не дешево. Раніше, коли офіційний сайт Aliexpress ще не був настільки відомий, китайські постачальники погоджувалися на знижку навіть за простий хороший відгук.

Також можна сказати, що конкурент готовий опустити ціну на аналогічний товар і ви замовите річ у нього. У такому разі часто йдуть на зустріч невеликі магазини, які розвиваються. До речі, отримати знижки у продавця великого майданчику на сайті дуже складно. Зате вони надають під описом товару купони на купівлю з певною сумою.

Іноді продавець робить знижку на Аліекспрес дуже охоче і навіть сам пише вам про цікаві пропозиції.

Отримання знижки продавця на Аліекспрес – невеличкий секрет

Щоб переконати постачальника, що ви дійсно хочете придбати товар, досвідчені покупці рекомендують додати товар у кошик та дійти до процесу оплати, але не підтверджувати замовлення. Інший схожий спосіб – додати товар у вибране. Після цього, знижки продавця Аліекспрес отримати значно легше. Він може сам написати, що ви не оплатили товар і запропонувати нижчу ціну.

Економія через купони від продавця

Щоб заплатити менше, використовуйте купони продавця Аліекспрес. Зазвичай вони надаються під кнопкою Купити. Якщо товар коштує від 15-20 доларів і вище, ймовірність знайти купон на 1-2 долари досить велика.

У будь-якому випадку попросити знижки продавця на Аліекспрес зовсім не складно. Головне бути товариським і демонструвати рішуче бажання зробити замовлення.

(Без рейтингу)
Loading...