Акція «Головне здоров’я». Знижки на маски і захист

Акція Головне здоровя на Аліекспрес

«Головне здоров’я» – акція на Аліекспрес в березні, в рамках якої пропонуються знижки на засоби для захисту від вірусів, маски для обличчя, термометри та ряд інших товарів.

Поки у світі поширюється епідемія коронавірусу – не можна панікувати. А ось максимально подбати про себе і близьких потрібно.

Нагадаємо, що немає ризику підчепити зараження від посилки. Зате в Китаї, на відміну від України немає дефіциту на маски та інші засоби захисту. Тому саме час запастися всім необхідним.

Категорії акційних товарів зі знижкою

Маски для обличчя та рота Аліекспресс

Що можна купити зі знижкою:

  • Маски і респіратори – для мінімізації зараження вірусами.
  • Засоби індивідуального захисту – інгалятори, термометри (інфрачервоні і звичайні), пульсометри, градусники.
  • Засоби для очищення – чохли для взуття і одягу, пензлики і щітки, швабри, спреї.
  • Товари для фізичної активності – все, що допоможе тримати тіло у формі. Якщо ви зараз на домашньому карантині, то дуже важливо підтримувати тонус і займатися фізичною активністю. Продукція з цієї категорії допоможе в цьому.

Категорії, які не мають прямого стосунку до здоров’я:

  • Приготування їжі – різні пристосування і пристрої для вашої кухні, які стануть чудовими помічниками при приготуванні смачних і корисних страв, коли ви вдома.
  • Домашнє навчання – канцелярія та інші приналежності, щоб скоротати час не дарма.
  • Домашній офіс – все для ефективної роботи та її організації.
  • Мамам і дітям – тут зібрані іграшки та вироби, які допоможуть звільнити більше часу для мами і зайняти дитину.
  • Домашній одяг – все, щоб максимально забезпечити вам комфорт від перебування вдома.

Захисні маски для обличчя слід використовувати зараз всім, хто працює в місцях великого скупчення людей. Ви повинні берегти себе і своїх близьких. Вибір продуктів досить великий, але в рамках акції ви можете отримати непогані знижки. Особливо якщо будете замовляти цілу партію засобів.

Медичні маски мають різні стандарти. Є звичайні маски на обличчя, на рот, а іноді й унікальні варіанти, які дозволяю убезпечити себе.

Є і дуже круті штуки, які і мають гарний вигляд, і захищають від бактерій:

Акція «Головне здоров'я». Знижки на маски і захист

сторінка товару

Зверніть увагу! Тканинні маски Аліекспрес – не захистять вас від деяких вірусів. Але вони дуже корисні в якості стримувального фактору поширення інфекції. Тобто якщо хворі будуть носити такі маски, то вони не будуть заражати інших людей.

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь