Захист замовлення на Аліекспрес – що це і як його продовжити

Як продовжити захист замовлення на Аліекспрес

Покупці, у яких затримується вчасна доставка товару хочуть дізнатися, як продовжити захист замовлення на Аліекспрес.

У цій статті ми розберемося, що таке, де можна подивитися термін захисту замовлення на Аліекспрес, і як продовжувати страховку від магазину, щоб не втратити свої гроші.

Захист замовлення на Аліекспрес – що це

Захист замовлення – це спеціальна страховка, завдяки якій платформа AliExpress гарантує, що ви отримаєте свій товар вчасно. Це часовий проміжок, який зазначається на картці замовлення. Щоб побачити цей показник, вам потрібно перейти на сторінку ” Мої замовлення.

Тут ви і побачите скільки часу залишилося до закриття операції:

Термін захисту

Давайте для більшої наочності розглянемо приклад. Ви зробили покупку і побачили, що термін страховки покупця 40 днів. Але з дня замовлення пройшло вже 38 днів, і ви все ще не отримали бажану посилку. Тоді ви можете скористатися опцією захисту і відкрити спір з вимогою повернення коштів. Також можна почати диспут, якщо товар прийшов з дефектами, зламаний, або не відповідає опису.

Якщо час захисту закінчиться, то ви не зможете повернути гроші. Алгоритм роботи тут простий: до завершення періоду страховки, гроші утримуються адміністрацією сайту AliExpress. А коли час закінчується – кошти переводяться конкретним продавцям.

Таким чином, захист замовлення на Алі означає термін, під час якого можна повернути свої кошти.

Увага! Якщо ви замовили дуже дешевий товар з безкоштовною доставкою, то він може йти дуже довго. Не завжди потрібно відразу відкривати суперечку, іноді варто попросити продавця продовжити захист.

Як продовжити термін захисту замовлення на Аліекспрес

Якщо закінчується захист замовлення, то варто продовжити його. Зазвичай, коли закінчується захист – сайт надсилає повідомлення на електронну пошту. Тому бажано перевіряти свій ящик час від часу. Тоді ви не пропустите цей важливий момент!

Отже, для продовження часу страховки, перейдіть на сторінку своїх замовлень.

Далі, у третій колонці картки товару зліва і вказана кількість днів і годин, які залишилися до завершення угоди. Просто перевірте цей показник.

Якщо бачимо, що час закінчується, варто попросити продавця продовжити термін. Щоб попросити про продовження захисту замовлення, потрібно виконати декілька простих кроків:

  • Перейти за посиланням «Детальніше» біля номера замовлення

Детальніше про товар

  • Знайти пункт «Для того, щоб продовжити захист покупця для цього замовлення, будь ласка, натисніть тут». І відповідно клікніть по цьому посиланню.
  • Далі з’явиться вікно, в якому необхідно ввести кількість днів, на які ви бажаєте продовжити термін і натиснути кнопку відправити.

Далі покупець побачить вікно, в якому його повідомляють, що продавець розглядає заявку протягом 2 днів. Якщо продавець погодиться продовжити захист покупки на AliExpress, то платформа повідомить про це листом на вашу електронну пошту. А якщо з якихось причин представник магазину не захоче розширити період доставки, то ви можете без докорів сумління починати бійку.

Перейти на AliExpress

На цьому все. Ми як можна детальніше постаралися розкрити питання «Як продовжити захист замовлення на Аліекспрес». Але якщо у вас залишилися ще якісь незрозумілі моменти – ласкаво просимо в коментарі нижче!

Вам також буде цікаво почитати:
Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Василь Духович

Головний редактор і засновник сайту AliExpert. Експерт і покупець на AliExpress з 2011 року. Досвід - понад 2300+ покупок. Допоміг розібратися з роботою сайту сотням інших користувачів. Пишу огляди та інструкції про корисний і економний шопінг.

AliExpert
Залишити відповідь