Домашня » Блог про Аліекспрес українською » Як використовувати спецкупони на Аліекспрес і в мобільному додатку

Видалити Аліекспрес на компютері

Як використовувати спецкупони на Аліекспрес і в мобільному додатку

Під час покупок в китайському інтернет-магазині деякі покупці іноді стикається з проблемою застосування знижкових купонів до замовлень, і тому виникає питання: як використовувати спецкупони на Аліекспрес?

Нагадаємо, що спецкупони AliExpress є одним з методів, що дозволяють знизити вартість товару перед оплатою. Спецкупони можуть бути отримані під час розпродажів, в розділі Мобільні бонуси або на інших сторінках інтернет-магазину.

Щоб виключити можливість зловживання знижками, адміністрація торгового майданчика обмежила кількість таких купонів, а також ввела умови для їх застосування до замовлень покупців. По-перше, кожен спецкупон має термін чинності (зазвичай 7 днів з моменту отримання), протягом якого повинен бути використаний або він стане недоступним. По-друге, кожен такий купон може бути застосований не до всіх товарів, а лише до обмеженої їх кількості.

Використання спецкупонів на Аліекспрес

Як вже було сказано раніше, щоб використовувати спецкупони на Аліекспрес необхідно дізнатися умови їх застосування. На жаль, багато покупців ігнорують умови для отримання знижки за спецкупони і намагаються застосувати їх до будь-якої своєї покупки. А коли система не дозволяє їм отримати знижку, вони висловлюють своє невдоволення.

Умови для отримання знижки по конкретному спецкупону можна прочитати, перейшовши в розділ «Мої купони» в акаунті на Аліекспрес. В боковій панелі зліва, є пункт «Мої Спецкупони» або він також доступний вгорі сторінки. Відкриється вкладка, де будуть відображені всі діючі, використані і прострочені спецкупони.

Як використовувати спецкупони на Аліекспрес

Коли купон має статус «Дійсний», тоді необхідно натиснути на кнопку «Дивитися угоди», щоб перейти до переліку товарів, до яких він може бути застосовний. Тепер залишається лише підібрати пропозицію і перейти до оформлення покупки та оплати.

Якщо все зроблено правильно, тоді перед оплатою спецкупон автоматично буде застосовано до замовлення. У разі, якщо перед оплатою купон не відображається у списку, отже вартість обраного товару занадто низька, і потрібно спробувати підібрати товар з більш високою ціною.

Як використовувати спецкупони в мобільному додатку Аліекспрес

Використовувати спецкупони в мобільному додатку Аліекспрес також досить легко. Необхідно відкрити програму AliExpress, і за допомогою бокового меню перейти в розділ «Мої сертифікати».

Тепер потрібно вибрати пункт «Мої спецкупони», щоб перейти до переліку дійсних, використаних і прострочених купонів. У даній вкладці під кожним з спецкупонов є посилання «Дивитися товари» на сторінку, де відображені всі пропозиції, до яких вони можуть бути застосовані.

Як використовувати спецкупони в мобільному додатку Аліекспрес

Якщо вартість обраного товару дозволяє використовувати спецкупон, тоді перед оплатою він буде автоматично застосований до замовлення. Додаткових дій по вибору купона робити не потрібно.

Як використовувати спецкупони в мобільному додатку Аліекспрес

Також якщо купон раніше вже був використаний при купівлі товару, але з якоїсь причини замовлення скасовано, такий купон, на жаль, вважається застосованим, і не може бути використаний повторно.

Отримати знижку на товар дуже просто, і для цього потрібно бути просто уважним до умов конкретного купона. Проблеми і питання, які пов’язані з використанням спецкупонів можна задати у коментарях до даної публікації.

(Без рейтингу)
Loading...