Як підтвердити отримання товару на Aliexpress

підтвердити отримання товару на Аліекспрес

Ну ось, сталося, ваша перша посилка дійшла до вас і ви невимовно раді! Що ж тепер? Як підтвердити отримання товару на Аліекспрес і чи потрібно це робити?

Чи обов’язково підтверджувати отримання товару? В принципі, навіть якщо ви не підтвердите отримання товару, угода закривається автоматично після закінчення гарантійного терміну. Але все ж краще підтвердити отримання, щоб продавець не мучився, так і написати відгук про товар – це наше святе діло, хороший він чи поганий.

Так чи інакше до вас прийде лист, в якому вас будуть просити відставити відгук про отриманий товар. Якщо ви це прохання проігноруєте, то через якийсь час продавцеві дадуть п’ять зірочок. Якщо він це заслужив – добре, не питання, а якщо ні?

Aliexpress

Як підтвердити отримання товару на Аліекспрес?

Щоб підтвердити отримання замовлення йдемо на Аліекспрес в пункт «Мої замовлення». Далі натискаємо на пункт «Відправлені замовлення», щоб бачити тільки ті замовлення, які ми ще не отримали.

Далі ставимо галочку навпроти нашого товару і натискаємо кнопку «Підтвердити отримання товару». Вискочить рамочка підтвердження дії, погоджуємося і нас перекидає на сторінку, на якій ми можемо залишити відгук про товар.

Як в Аліекспрес написати відгук?

Можна писати в відповідне поле, що завгодно. Але бажано, щоб інформація була корисною.

Читайте як залишити відгук про товар у нашій статті.

Можна, звичайно, нічого не писати, але це буде не дуже красиво, так як відгуки ми всі любимо читати і часто на їх підставі приймаємо рішення: купувати у цього продавця чи ні? Тепер пишу для вебмайстрів, яким потрібно залучати трафік на свій сайт. Як залишити відгук в Аліекспрес, щоб він приніс користь і нам? Можна постити посилання на свій сайт, на статтю, в якій коротко описав свій товар.

Повністю посилання відгук не пропустить, але можна написати його у текстовому форматі (aliexpert.com.ua/myshky-na-aliexpress/), якщо людині дуже потрібно, то вона скопіює її і вставить у браузер. І практика показала, що такий спосіб працює (зараз це дуже модний спосіб просування сайтів, називається крауд маркетинг). Зверніть увагу на галочку внизу, перед кнопкою опублікувати. Якщо ви її заберете, то продавцю стане відомою ваша е-майл адреси, а це загрожує вам тим, що він буде потім слати вам рекламу своїх товарів. (я вже мав необережність якось так зробити).

Ось так нескладно можна підтвердити отримання товару з Аліекспрес та залишити відгук про нього. Якщо щось незрозуміло, то пишіть в коментарях, допоможемо, чим зможемо.

Подякуйте нам за корисну статтю - поділіться нею!
Анна Нестеренко
AliExpert
Додати коментар